PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب ویندوز10

ali2521
21-05-2024, 21:18
سلام
ویندوز 10 طبق عکس روی next که کلیک میکنم ارور میده و نصب نمیشه چندبار هم فرمت و دلیلت کردم اما فایده ای نداشت لطفاً بگید چیکار کنم؟
URL=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shabnam1986
21-05-2024, 21:37
سلام
چند تا احتمال هست
اول این ک ب جای هارد برای نصب سی دی یا دی وی دی رایتر یا چیزی غیر از هارد محل نصب ویندوز شده باشه...

- - - Updated - - -

دوم:

تمام دستگاه های ذخیره سازی خارجی و داخلی را جدا کنید

shabnam1986
21-05-2024, 21:38
سوم
هارد رو به GPT تبدیل کنین...

ali2521
21-05-2024, 22:41
سوم
هارد رو به GPT تبدیل کنین...

درود
اگه به gpt تبدیل کنم اطلاعات ذخیره شده روی هاردم در درایوهای دیگه از بین نمیره؟
و اگه به این فرمتی که گفتید تبدیل کنم با uefi باید بوت کنم یا بایوس چون مادربرد کامپیوترم مقداری قدیمی است؟

shabnam1986
21-05-2024, 22:46
اگه با نرم افزار های بوتیبیل تبدیل کنین از بین نمیره...

- - - Updated - - -

و در مورد دوم اساتید حرفه ای تر نظر بدن...

mehr1362
22-05-2024, 04:03
در مورد سوالتون درباره ی بوت ، بستگی داره به مادربوردتون
دو حالت که بیشتر نیست . اگر با Rufus ویندوز نصب میکنید و در حالت UEFI سیستم بوت را تشخیص نداد میزارید رو حالت بایوس و مجدد ویندوز را روی فلش میریزید

ali2521
22-05-2024, 19:46
در مورد سوالتون درباره ی بوت ، بستگی داره به مادربوردتون
دو حالت که بیشتر نیست . اگر با Rufus ویندوز نصب میکنید و در حالت UEFI سیستم بوت را تشخیص نداد میزارید رو حالت بایوس و مجدد ویندوز را روی فلش میریزید

درود
من دوتا هارد داشتم یکی را کامل از برد جدا کردم با این یکی فقط سه تا پارتیشن دارم اما بازهم همون ارور را میده و نمیزاره ویندوز نصب بشود؟
سوال دوم
مادربرد کامپیوترم قبلأ با گرفتن کلید دلیت می‌رفت تو تنظیمات بایوس اما از وقتی بردم پیش یه سرویس کار دیگه هر کار میکنم وارد محیط و تنظیمات بایوس نمیشه و فقط آیکن نمایشگر موس به رنگ سبز تو صفحه سیاه حرکت می‌کنه اما تصویر ندارم مدلش هم ایسوس است لطفاً در این مورد هم بگید چیکار کنم؟
P8H61-M LX R2.0