PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] مشکل قفل شدن سیم کارت مودم ha5420

dj77
01-03-2024, 22:15
سلام
من مودم سیم کارتی ha5420 دارم به اشتباه از داخل تنظیمات شبکه مودم قابلیت SIM lock این مودم فعال کردم دیگه اصلا به هیچ عنوان سیم کارت شناسایی نمی کنه و آنتن نداره ! حتی بعد از غیر فعال کردن اون قابلیت و ریست فکتوری !

فریمور این مودم کسی از دوستان داره بفرسته ؟ یا کسی می دونه این داستان چطوری باید حل کرد ؟!
یه بک آپ تنظیمات هم میده بهتون از داخل منوی مودم برای دانلود اونم اگر دارید بفرستید تست کنم بازم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Pjalil74
16-03-2024, 09:13
سلام
من هم همین مشکل را دارم

epaaeiz
16-03-2024, 11:04
سلام
من مودم سیم کارتی ha5420 دارم به اشتباه از داخل تنظیمات شبکه مودم قابلیت SIM lock این مودم فعال کردم دیگه اصلا به هیچ عنوان سیم کارت شناسایی نمی کنه و آنتن نداره ! حتی بعد از غیر فعال کردن اون قابلیت و ریست فکتوری !

فریمور این مودم کسی از دوستان داره بفرسته ؟ یا کسی می دونه این داستان چطوری باید حل کرد ؟!
یه بک آپ تنظیمات هم میده بهتون از داخل منوی مودم برای دانلود اونم اگر دارید بفرستید تست کنم بازم

درود.
سیم کارت چه شرکتی هستش؟
سیم کارت رو روی یه گوشی ساده یا هر گوشی دیگه ای بندازید ببینید پین اون هنوز فعاله یا نه.
اگر فعال بود غیرفعال کرده و بعد روی مودم تست کنید.
یک بار این مشکل واسه من پیش اومد،این کار رو کردم درست شد.

pjalil
16-03-2024, 21:06
من سیم کارتم سالمه مشکلی نداره اگه کسی فریمور این دستگاه تونست پیدا کنه حتما خبر بده شیرینی محفوظه

pjalil
16-03-2024, 21:18
ولی مودمم مثل ایشون همین مشکل خورده

shervin115
17-03-2024, 08:37
من سیم کارتم سالمه مشکلی نداره اگه کسی فریمور این دستگاه تونست پیدا کنه حتما خبر بده شیرینی محفوظه

متاسفانه فریم ویری براش نیست . مگر از شرکت توید کننده اش بگیرید .

pjalil
17-03-2024, 12:49
سلام و خسته نباشین
الان سایت این مودم این هست ؟
چون من گشتم چیزی پیدا نکردم واقعیتش زیاد هم وارد نیستم ممکن هست اینکار شما انجام بدین هر چقدر هم مبلغ باشه پرداخت میکنم

pjalil
17-03-2024, 13:41
اگه کاستوم فریمور هم بود مشکلی نیست

dj77
19-03-2024, 00:28
اصلا فرقی نداره عزیز ، شما بگو هر سیمی دستگاه قفل شده ... با فریمور ریختن جدید هم احتمال زیاد حل بشه داستان ، لامصب ریست نرم افزار هم زدم نمیاد بالا ، فروشنده هم نگفت اول نباید سیم لاک بزنید وگرنه حتی با غیر فعال کردنش هم راه برگشتی وجود نخواهد داشت ....

گرفتار شدیم ....

dj77
19-03-2024, 00:32
اشتباهی کردیم دستگاه بی نام و نشون خریدیم به خدا هیچگونه پشتیبانی ندارد واقعا .... مودم هواووی بود یه سایتی داشت حداقل ....

دوستان این مودم همراه اول هم جدیدا داره عرضه می کنه نخرید واقعا مشکل بر بخوره خودشون هم نمی تونن مشکل نرم افزاری مودم حل کنن....

کسی فریمور مودم پیدا کنه شیرینی میدیم بهش ، دستگاه واقعا بی استفاده یه گوشه افتاد سر فعال کردن یک گزینه از داخل تنظیمات مودم !!!

بر هم نمی گرده دیگه حتی با ریست فکتوری!!!

این مدلیشو به خدا من ندیده بودم .

dj77
19-03-2024, 00:38
منم نمی گم از کی خریدم کار کاسبی اون بنده خدا ضربه نخوره چون خودم سیم لاک زدم ولی مومن خدا یه کلمه قبلش میگفتی آقا سیم لاک بزنید مودم رفته کلا اصلا نزنید اون گزینه رو ....

به خدا ما مکمل روغن خارجی میفروشیم برای ماشین خودمون همراهش برگه ترجمه شده استفاده فارسی میزاریم کسی اشتباه استفاده نکنه به ماشین مردم تو این وضعیت که پول با بدبختی در میاد آسیبی نخوره ...

من اصلا اطلاع نداشتم اون گزینه سیم لاک نباید به هیچ عنوان فعال بشه !!!
درست نیست به علی قسم اینطوری.

pjalil
19-03-2024, 15:15
منم به همین مشکل خوردم دم عیدی داستان شده هیچ جا هم هیشکی چیزی نمیدونه

dj77
20-03-2024, 21:43
![Screenshot_۲۰۲۴۰۳۲۰_۲۱۳۸۵۹_Chrome|25 6x500](upload://32RGocFwcRBaCHt94481g4k1O0L.jpeg)

وقتی من IMEI دستگاه چک کردم
به یک اسم رسیدم
Farafan

این شرکت ظاهراً وارد کننده یا سفارش دهنده ha5420
باید باشه و قاعدتاً باید بدونه چطوری میشه سیم لاک غیرفعال کرد

dj77
20-03-2024, 21:46

pjalil
24-03-2024, 13:08
سلام من یک چیز جدید یافتم این مدل با مدل dwr-2000m دی لینک یکی هست یعنی خود اونه

dj77
24-03-2024, 19:57
خوب عزیز فریمور پیدا کردی لینکی چیزی بفرست تست کنیم
ببینیم اصلا آپلود میشه روی این مودم یا نه ....

pjalil
26-03-2024, 12:53
تاریخ 26-3-2024 هیچ فایلی نیست هیچ جای اینترنت و هیچ اموزش لطفا این گزینه نزنید مودم کلا خراب میشه

shervin115
26-03-2024, 18:12
تاریخ 26-3-2024 هیچ فایلی نیست هیچ جای اینترنت و هیچ اموزش لطفا این گزینه نزنید مودم کلا خراب میشه

مودم ها هیچ گارانتی نداره ؟

pjalil
26-03-2024, 18:25
بعضی داره بعضی ها نداره

dj77
29-03-2024, 01:10
یکی از بچه ها از روی سر نخی که بهش دادم به راه حل آنلاک رسیده ظاهراً ، منم خودم هفته آینده با این شرکت تماس میگیرم بازم :

علت اینکه اینجا پاسخگو نیستن اینه که کوئکتل با شرکتهای مادر و مونتاژی قرارداد می‌بنده و پاسخگوی کاربر نهایی نیست، چند ماه
پیش شرکت وارد کننده مودم رو بررسی کرد…

۰۲۱۴۱۲۹۷۰۰۰ شمارهٔ تماس
باید بگید مسئله چیه، بعد وصل می‌کنن به بخش مربوطه

این مودم اصلش برای همراه اوله با کیت متفاوت (مدیاتک) ولی در بازار آزاد هم با کیت کوئکتل فروخته می‌شه…
اول آنلاین بررسی می‌کنن، اگر البته بشه، بعد اگر راهی پیدا نکنن می‌گن ببرید به نشانی
تهران-میدان آرژانتین-خیابان الوند-بن بست برمک - پلاک ۸
البته الآن اسم برندشون رو نکتون گذاشتن.
Necton

pjalil
29-03-2024, 20:42
سلام اگر شما این راه رفتین و جواب گرفتین ممنون میشم مراحل بگین منم انجام بدم مرسی

- - - Updated - - -

سلام اگر شما این راه رفتین و جواب گرفتین ممنون میشم مراحل بگین منم انجام بدم مرسی

pjalil
29-03-2024, 20:45
بعد اون دستمون هم اینجا مراحلش بگه واقعا ممنون میشم

dj77
02-04-2024, 14:21
این شرکت به هیچ عنوان گردن نگرفت مشکل دستگاه رو
میگه چون از جای دیگه تهیه کردید گارانتی نداره و از این حرفا

خود فرافن

pjalil
02-04-2024, 17:43
منم 5 بار تماس گرفتم اصلا گفتن ما مودم نداریم یکبار هم وصل کردن گفتن کاری از دست ما بر نمیاد

mahdyshr
04-04-2024, 20:35
این استوری رو نگاه کنید و به روشش عمل کنید
شاید جواب داد

dj77
05-04-2024, 00:17
والا من سیم با پین انداختم پین زدم براش سیم لاک مودم هم که روی غیر فعال هست خودش ، بعدش ریست فاکتوری زدم نشد ، دوستان کسی تونست روش درست انجام بده اینجا دقیق بگه شاید ما متوجه نشدیم

pjalil
06-04-2024, 16:37
سلام وقت بخیر اموزش درست کردم داخل یوتیوب هست اولین بار در جهان
به امید اینترنت خوب
فقط کافیه ha5420 sim lock
سرچ کنید

pjalil
06-04-2024, 16:39
من تست کردم جواب گرفتم

dj77
06-04-2024, 18:48
عزیز دقیقا میشه مرحله به مرحله بفرمایید چی کار کردید ؟!

چون من زدم نشد ! شاید مرحلشو اشتباه رفتم

dj77
06-04-2024, 18:57
سلام وقت بخیر اموزش درست کردم داخل یوتیوب هست اولین بار در جهان
به امید اینترنت خوب
سرچ کنید

سلام وقت بخیر اموزش درست کردم داخل یوتیوب هست اولین بار در جهانبه امید اینترنت خوب
سرچ کنید

عزیز دقیقا میشه مرحله به مرحله بفرمایید چی کار کردید ؟!

چون من زدم نشد ! شاید مرحلشو اشتباه رفتم

pjalil
07-04-2024, 12:48
اموزش قفل سیم

1:دستگاه ریست کنید

2:یک سیم کارت را ور دارین بزارین داخل گوشی و پین بزارین من مثلا سیم کارت شرکت تی موبایل داشتم پین گذاشتم بعد گذاشتم داخل مودم

3:همین که مودم روشن میشه ارور فرق میکنه میگه پین سیم را وارد کنید که بزنید مستقیم میره تو تب پین سیم

4:شما مثلا گذاشتین 1234 و1234 میزنید بعید پین سیم انلاک میشه بعد سریع میرید تب سیم لاک اونجا ریست میزینید و دیزیبل میزنید

5:برق مودم میکشین بعد از مورد 4 قبل از امدن بالا سیم همراه اول میزارین بدون پین بعد برا دفعه اول سیم همراه اول میزارید چون مودم برا شرکت همراه اول تا کد هاش عوض شه کل سیم ها رو بخونه

6:5 دقیقه روشن بمونه بعد از اون هر سیمی بدن پین خواستین میتونید بزارین

ببخشید من درگیر بودم این اموزش باید هفته پیش میزاشتم به دوستم آقای رسا گفتم استوری گذاشت ولی توضیح کم دادن

به امید اینترنت آزاد و خوب :king:

pjalil
09-04-2024, 13:58
مشکلتون حل شد ؟

dj77
09-04-2024, 14:05
مشکلتون حل شد ؟

من هنوز وقت نکردم حقیقت این روشی که شما گفتید اجرا کنم چون شدید درگیر کار هستم

امشب انجام میدم نتیجه رو میگم همینجا
ولی به نظرم شما زحمت بکشی یک ویدیو آموزشی در اپاراتی یوتیوبی جایی بذاری بهتره

dj77
10-04-2024, 15:27
اموزش قفل سیم

2:یک سیم کارت را ور دارین بزارین داخل گوشی و پین بزارین من مثلا سیم کارت شرکت تی موبایل داشتم پین گذاشتم بعد گذاشتم داخل مودم

3:همین که مودم روشن میشه ارور فرق میکنه میگه پین سیم را وارد کنید که بزنید مستقیم میره تو تب پین سیم

4:شما مثلا گذاشتین 1234 و1234 میزنید بعید پین سیم انلاک میشه بعد سریع میرید تب سیم لاک اونجا ریست میزینید و دیزیبل میزنید

5:برق مودم میکشین بعد از مورد 4 قبل از امدن بالا سیم همراه اول میزارین بدون پین بعد برا دفعه اول سیم همراه اول میزارید چون مودم برا شرکت همراه اول تا کد هاش عوض شه کل سیم ها رو بخونه

ببخشید من درگیر بودم این اموزش باید هفته پیش میزاشتم به دوستم آقای رسا گفتم استوری گذاشت ولی توضیح کم دادن

انجام نشد برای من

یه مشکلی هم هست ، شما در مورد چهارم گفتی پین سیم وارد کنید بعد برید داخل تب سیم لاک دکمه ریست بزنید و بعد سیو ، دکمه سیو میزنی میگه اون کادری که خالی هست باید پر کنید !!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

- - - Updated - - -

اموزش قفل سیم

انجام نشد برای من

یه مشکلی هم هست ، شما در مورد چهارم گفتی پین سیم وارد کنید بعد برید داخل تب سیم لاک دکمه ریست بزنید و بعد سیو ، دکمه سیو میزنی میگه اون کادری که خالی هست باید پر کنید !!!

pjalil
10-04-2024, 17:20
برا من نخواست چیزی پر کنم در مرحل اول کل مودم ریست فکتوری کردین ؟

dj77
10-04-2024, 20:44

بله ریست فکتوری با سوزن از زیر مودم دقیقا

یه شماره تلگرام لطف کن بفرست

- - - Updated - - -

بله ریست فکتوری با سوزن از زیر مودم دقیقا

یه شماره تلگرام لطف کن بفرست

dj77
10-05-2024, 23:13
دوستان راهی برای رفع مشکل سیم لاک این مودم سرطان پیدا نکردید ؟