PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : استفاده از مودم واسه دریافت اینترنت؟

aligh2
01-02-2024, 22:52
ببخشید، من میخام کامپیوتر رو با وای فای به اینترنت وصل کنم. چون کابل شبکه نمیشه وصل کرد. یعنی یه مودم 2730 دیلینک یا 8901 تی پی بگیرم با وای فای وصلش کنم به مودم اصلی که اونم 8901 هست(چون بعدا مودم و میخام جایی استفاده کنم و کارت شبکه نخرم الان) آیا راهی هست؟ آیا ممکن هست این کار، الکی پول مودم ندم؟
بعد اکسس پوینت رو میشه اینترنت رو ازطریق وای فای گرفت وبه کابل لن داد واسه کامپیوتر؟
ممنون

radarz
02-02-2024, 12:15
بله میشه ... شما اکسس پوینت رو وصل کنی و تنظیم کنی ردیفه ...

aligh2
04-02-2024, 13:56
ممنون ولی خود مودم رو نمیشه یجوری تنظیم کرد که از وای فای بگیره و به کابل لن بده واسه کامپیوتر؟
بعد مطمئن هستید که اکسس پوینت میتونه این کار رو بکنه؟ من هر جا خوندم نوشته بود از کابل میگیره و میده به وای فای!
ممنون اگه هر دوش رو توضیح بدید

radarz
05-02-2024, 12:18
شما ی موردم کابلی داری میخوای به مودم وای فای دار وصل شه !!!! تنها راهش اتصال کابلی دو مودم به همه بعدشم حالت مودم وای فای رو AP بزارید تا بی سیم کار کنه

aligh2
11-02-2024, 11:34
نه عزیز من دو تا مودم وایرلس دارم. یکی به خط تلفن وصله میخام با یه مودم دیگه ازش اینترنت وایرلس بگیرم وصلش کنم با کابل به کامپیوتر. چون نمیشه بینشون کابل کشید. آیا این ممکنه به نظرتون؟ مودم میتونه گیرنده وایرلس باشه؟ و اگه نه آیا یه اکسس پوینت میتونه این کار رو انجام بده؟ ممنون