PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جطور از ایران از مایکروسافت استور دانلود کنم؟

Nocturne
28-01-2024, 20:06
سلام دوستان،
میدونید چطور از ایران میشه تو ویندوز ۱۱ مایکروسافت استور رو باز کرد و ازش برنامه دانلود کرد؟ من با فیلترشکن امتحان کردم نشد. ضمنا دستور wsreset.exe رو هم توی run زدم و ظاهرا تاثیری نداشت.

Mi74d
29-01-2024, 15:17
سلام دوستان،
میدونید چطور از ایران میشه تو ویندوز ۱۱ مایکروسافت استور رو باز کرد و ازش برنامه دانلود کرد؟ من با فیلترشکن امتحان کردم نشد. ضمنا دستور wsreset.exe رو هم توی run زدم و ظاهرا تاثیری نداشت.
درود ؛
ریجن ویندوزتون رو تغییر بدید به آمریکا مایکروسافت استور باز میشه ، اگر ارور داد از DNS های این سایت ها استفاده کنید :

سرویس رفع تحریم 403
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])DNSهای رادار پلاس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]/dns)

Nocturne
29-01-2024, 18:28
درود ؛
ریجن ویندوزتون رو تغییر بدید به آمریکا مایکروسافت استور باز میشه ، اگر ارور داد از DNS های این سایت ها استفاده کنید :

سرویس رفع تحریم 403
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])DNSهای رادار پلاس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]/dns)

مرسی، از این DNSها هم استفاده کردم اما مشکل پابرجاست. ضمنا با دستور پینگ توی cmd چک کردم که DNS به درستی وصل شده. همینطور Ipconfig /flushdns رو زدم که ظاهرا برای پاک کردن کش هست.

Nocturne
29-01-2024, 18:31
البته از DNSهای دومی نتونستم استفاده کنم، ولی اولی به درستی ست شد.

shabnam1986
29-01-2024, 20:18
همزمان با تغییر لوکیشن ساعت و زمان رو ب آمریکا تغییر بدین شاید جواب بده...

radarz
30-01-2024, 11:16
فقط ریجن ایران و کشور های تحریمی از طرف امریکا نباشه درست میشه