PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مودم نزتک TDX1000 یا سرکام LTE2122GR ؟

S M Λ S Ħ
10-08-2023, 21:45
درود
با بودجه 5 میلیون تومن مودم برای TD-LTE فقط به این 2 مورد رسیدم
از نظرتون کدوم ارزش خرید بالایی داره؟ تقریبا هر دو یک قیمت هستن
من توی خونه با مودم 2101 حدود 2 مگابایت سرعت دانلود گرفتم توی تست، سوالی که دارم اینکه چون این مودم ها قوی تر هستن، ایا سرعت دانلود و آپلود من بهتر میشه یا درست عین 2101 میمونه؟

بررسی مودم نزتک TDX1000: سودای سروری در بازار مودم‌های ۴.۵G/TDLTE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بررسی مودم سرکام LTE2122GR: صف مدعیان بهترین مودم ۴.۵G TDLTE شلوغ‌تر شد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MMDFullHD
11-08-2023, 00:55
سلام جیگر من خودم امروز N5368X خریدم

اگر بکارت میاد ی N5368X max هست ازین قیمیتی ک تو داری میگی 2 و خورده ای بیشتره 7.200 برا منم نیست ولی ارزشش هم خودت با ی ریسرچ در بیار استوک و کارکرده اس
سلامته کار

مودم عالیه

mahdyshr
11-08-2023, 10:38

اگر بکارت میاد ی N5368X max هست ازین قیمیتی ک تو داری میگی 2 و خورده ای بیشتره 7.200 برا منم نیست ولی ارزشش هم خودت با ی ریسرچ در بیار استوک و کارکرده اس
سلامته کار

مودم عالیه

max با غیر max چه فرقی داره ؟

S M Λ S Ħ
11-08-2023, 11:25

سلامته کار

مودم عالیه
سلام مخلصم
اکانت تلگرامت اون زمان دیلیت کردی دیگه نمیتونستم بهت پیام بدم :laughing:
ببین دمت گرم سرچ کردم دیدم این قشنگ خداس واسه خودش
مشکلش برام قیمتش و اینکه باید بیرون هم نصب بشه هست
دوروبره منم لعنتی خونه ها همه بالاتر از مان قشنگ! سر همین انتن خیلی جالب نیست ولی باز همراه اول بهتره
کاش از بین همین دوتا بتونی بهم بگی کدوم خوبه
نزتک چیپست کوالکام داره با پنل openwrt داره و تجمیع فرکانس هم زده
چیپستش که خب باید واقعا خوب باشه از اونور پنلش به درد من که کار حرفه ای نمیکنم فک نمیکنم بخوره، شنیدم میشه روش وی 2 ری نصب کرد که این جالبه البته!
سرکام ولی اینارو نداره و جالبه گرون تر هم داره فروش میره
سرعتم الان با شاتل 500 کیلوبایته.. 3 سالی میشه! دیگه واقعا نمیتونم با این کار کنم :(

بررسی مودم نزتک TDX1000: سودای سروری در بازار مودم‌های ۴.۵G/TDLTE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بررسی مودم سرکام LTE2122GR: صف مدعیان بهترین مودم ۴.۵G TDLTE شلوغ‌تر شد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MMDFullHD
11-08-2023, 11:42
max با غیر max چه فرقی داره ؟
ی سرچ بزنید تو سایت شبکه چی همه چیو گفته
تفاوت زیادی ندارن جز ipv6 و پنل مکس تفاوت داره
از لحاظ گیرندگی یا بقیه چیز ها مشترک ان

MMDFullHD
11-08-2023, 11:48
سلام مخلصم
اکانت تلگرامت اون زمان دیلیت کردی دیگه نمیتونستم بهت پیام بدم :laughing:
ببین دمت گرم سرچ کردم دیدم این قشنگ خداس واسه خودش
مشکلش برام قیمتش و اینکه باید بیرون هم نصب بشه هست
دوروبره منم لعنتی خونه ها همه بالاتر از مان قشنگ! سر همین انتن خیلی جالب نیست ولی باز همراه اول بهتره
کاش از بین همین دوتا بتونی بهم بگی کدوم خوبه
نزتک چیپست کوالکام داره با پنل openwrt داره و تجمیع فرکانس هم زده
چیپستش که خب باید واقعا خوب باشه از اونور پنلش به درد من که کار حرفه ای نمیکنم فک نمیکنم بخوره، شنیدم میشه روش وی 2 ری نصب کرد که این جالبه البته!
سرکام ولی اینارو نداره و جالبه گرون تر هم داره فروش میره
سرعتم الان با شاتل 500 کیلوبایته.. 3 سالی میشه! دیگه واقعا نمیتونم با این کار کنم :(

پس نزتک بخر بهتره بی بربرگشت

ولی اشتباه بازم نکن

این مودمی ک گفتم معمولیش با ۶ تومنم پیدا میشه
لاک باند و لاک دکل هم داره و تو تست هایی ک کردم ب دکلی ک ۴ کیلومتر فاصله داشت ازم متصل میشد چیزی ک اصلا گوشی از توانش خارجه
ایدیم هم pit_alchol