PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید کارت گرافیک‌ مخصوص 3DMAX

DrXoX
29-07-2023, 16:27
سلام
دوستان من قبلا تری دی مکس ۲۰۱۴ کار میکردم،اوکی بود،، الان ۲۰۱۶ نصب هست اما سیستم بعضی اوقات وسط کار گیر میکنه، یا موقع طراحی یا جابجایی خیلی طول میکشه، اطلاعات سیستمم رو با cpuz براتون فرستادم ممنون میشم راهنمایی کنید چه ارتقایی باید داده بشه، و این که الان‌گرافیک سیستمم الان چند مگ هست؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

متشکرم

radarz
30-07-2023, 07:40
کارتت 64 م خیلی ضعیفه اگر لپ تاپ باشه قابل ارتقا نیس ... اگرم کیس بود اطلاعات مادربورد و سی پی یو هم قرار بدین

DrXoX
30-07-2023, 09:31
کارتت 64 م خیلی ضعیفه اگر لپ تاپ باشه قابل ارتقا نیس ... اگرم کیس بود اطلاعات مادربورد و سی پی یو هم قرار بدین

کیس هست

اطلاعات مادربرد

اطلاعات cpu

راستی رم هم 12G ddr3 هست

shabnam1986
30-07-2023, 11:23
سلام
دوستان من قبلا تری دی مکس ۲۰۱۴ کار میکردم،اوکی بود،، الان ۲۰۱۶ نصب هست اما سیستم بعضی اوقات وسط کار گیر میکنه، یا موقع طراحی یا جابجایی خیلی طول میکشه، اطلاعات سیستمم رو با cpuz براتون فرستادم ممنون میشم راهنمایی کنید چه ارتقایی باید داده بشه، و این که الان‌گرافیک سیستمم الان چند مگ هست؟

متشکرم
سلام
اگه میخواین با این مین ادامه بدین دو راه دارین یا سی پی یو رو هم ارتقا بدین ب 4790 کا در این صورت تا 3060 میتونین گرافیک رو ارتقا بدین
اگه قصد تعویض سی پی یو رو ندارین تا 1060 یا 1070 میتونین گرافیک رو ارتقا بدین و گلوگاه پیش نمیاد

- - - Updated - - -

اینجوری سیستمتون قوی میشه و بروز تقریبا:»

DrXoX
30-07-2023, 14:35
سلام
اگه میخواین با این مین ادامه بدین دو راه دارین یا سی پی یو رو هم ارتقا بدین ب 4790 کا در این صورت تا 3060 میتونین گرافیک رو ارتقا بدین
اگه قصد تعویض سی پی یو رو ندارین تا 1060 یا 1070 میتونین گرافیک رو ارتقا بدین و گلوگاه پیش نمیاد

- - - Updated - - -

اینجوری سیستمتون قوی میشه و بروز تقریبا:»
متشکرم

گرافیک تا 1060 یا 1070 منظورتون رو متوجه نمیشم، الان کارت گرافیکی که روی سیستمم هست چنده؟

چیزی که من بلدم از قدیم مثلا میگفتن گرافیک ۵۱۲mb هست، میخای ارتقا بدی ۱gb بخر،،، اینی که شما فرمودین به چه صورت هست؟

بعد ی سوال منظورتون از گلوگاه چیه؟

shabnam1986
30-07-2023, 15:03
سلام گرافیکتون احتمالا 1 گیگ 64 بیتی هست ک ضعیفه
گلوگاه یعنی ب اصطلاح عامیانه پردازنده کارت گرافیک خیلی قویتر از سی پی یو باشه و این خودشو در پردازش های سنگین گرافیکی مثل بازی و رندرینگ نشون میده:»

DrXoX
30-07-2023, 18:28
سلام گرافیکتون احتمالا 1 گیگ 64 بیتی هست ک ضعیفه
گلوگاه یعنی ب اصطلاح عامیانه پردازنده کارت گرافیک خیلی قویتر از سی پی یو باشه و این خودشو در پردازش های سنگین گرافیکی مثل بازی و رندرینگ نشون میده:»
بله نگاه کردم یک گیگ ۶۴ بیتی هست
چه‌کارت گرافیکی پیشنهاد میکنید
اگه امکانش بود ی مدل معرفی کنید
سی پی یو رو فعلا شرایطش نیست عوض کنم.

متشکرم

shabnam1986
30-07-2023, 19:57
ی کارت گرافیک آر ایکس 580 یا گرافیک هایی ک بالا گفتم خوبن گرامی

DrXoX
31-07-2023, 12:23
ی کارت گرافیک آر ایکس 580 یا گرافیک هایی ک بالا گفتم خوبن گرامی

Rx 580 ه، ddr5 روی این مادربرد میشه گذاشت؟ و این که تا چقد میشه روی این مادربرد گرافیک گذاشت مثلا 8g جواب میده؟ یا کمتر باید باشه

shabnam1986
31-07-2023, 12:52
Rx 580 ه، ddr5 روی این مادربرد میشه گذاشت؟ و این که تا چقد میشه روی این مادربرد گرافیک گذاشت مثلا 8g جواب میده؟ یا کمتر باید باشه

با این سی پی یو ب راحتی مچ میشه