PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : واتساپ - Outdated

worldclass
05-06-2023, 10:16
سلام
دوستان آخرین نسخه ویندوز رو نصب کردم (ویندوز 10-64 بیتی) اما هنوز میگه Outdated هست و 21 روز دیگه Expire میشه.
چجوری درستش کنم ؟

shabnam1986
05-06-2023, 10:31
سلام واتساپتون منقضی میشه؟ یا ویندوز؟
منظورتون رو متوجه نشدم ببخشین

worldclass
05-06-2023, 12:12
سلام واتساپتون منقضی میشه؟ یا ویندوز؟
منظورتون رو متوجه نشدم ببخشین
واتساپ منقضی میشه.
طبق عکس ها وقتی میخوام آپدیت کنم وارد Microsoft Store میشه که اونجا گیر میکنه.
نسخه واتساپ هم 2.2323.4 هست.یعنی عملا نیاز به آپدیت نیست !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shabnam1986
05-06-2023, 13:13
پاک شود.....

mitokomon
05-06-2023, 21:33
واتساپ منقضی میشه.
طبق عکس ها وقتی میخوام آپدیت کنم وارد Microsoft Store میشه که اونجا گیر میکنه.
نسخه واتساپ هم 2.2323.4 هست.یعنی عملا نیاز به آپدیت نیست !

اینکه میگه ۲۱ روز مونده تا اکسپایر بشه پس چرا میخواین آپدیت کنید? با قند شکن وارد استور میشید ? تا اونجایی که میدونم الان یه مدته استور و همه چیزهای مایکروسافت اختلال داره. یا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قرمزه یا اصلا باز نمیشه از جمله hotmail و اوتلوک. برای من که اینطوریه

worldclass
06-06-2023, 21:22
اینکه میگه ۲۱ روز مونده تا اکسپایر بشه پس چرا میخواین آپدیت کنید? با قند شکن وارد استور میشید ? تا اونجایی که میدونم الان یه مدته استور و همه چیزهای مایکروسافت اختلال داره. یا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قرمزه یا اصلا باز نمیشه از جمله hotmail و اوتلوک. برای من که اینطوریه
21 روز دیگه کلا بالا نمیاد واتساپ.
باید راهی باشه که به روزش کرد که این پیغام بره.
Microsoft Store بالا نمیاد.
کسی راه حلی داره ؟

scorpion2
06-06-2023, 23:38
21 روز دیگه کلا بالا نمیاد واتساپ.
باید راهی باشه که به روزش کرد که این پیغام بره.
Microsoft Store بالا نمیاد.
کسی راه حلی داره ؟
درود
برای اینکه ماکروسافت استور باالا بیاد میتونی از DNS شکن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])یا الکترو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])استفاده کنی.

mitokomon
07-06-2023, 06:53
درود
برای اینکه ماکروسافت استور باالا بیاد میتونی از DNS شکن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])یا الکترو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])استفاده کنی.

اگه مساله تحریم هست پس چرا تا حالا هیچ کس هیچی نگفته ? اصلا از کی تا حالا اینطوری شده ?

worldclass
07-06-2023, 21:17
درود

قندشکن خوب دارم اما باز نمیکنه.

worldclass
08-06-2023, 20:09
یعنی کسی تا حالا درگیر این مشکل در واتساپ ویندوز نشده ؟! :worried:

mitokomon
09-06-2023, 14:12
یعنی کسی تا حالا درگیر این مشکل در واتساپ ویندوز نشده ؟! :worried:
اینجا همینجوریه دیگه :-) یه مشکل جدید بوجود میاد ۵ سال بعد تازه یه عده متوجه میشن مشکلی وجود داره . بعدش بجای اینکه برن دنبال حل مشکل و ببینن مشکل از کجا آب میخوره سعی میکنن بجای در از پنجره وارد بشن. الان شما خودتون هم دارید همین کار رو میکنید یعنی بجای گشتن دنبال دلیل دنبال راهکار هستید