PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دیر لوود شدن در هنگام انجام بازی استراتژیک قدیمی

okh
05-04-2023, 09:28
سلام خسته نباشید متاسفانه بعد نصب و احرای بازی لست روی پی سیم این اتفاق افتاده اولش فکر کردم سی پی یوم اسیب دیده ولی بعد چک کردن اش دیدم نه مشکلی نداره ویندوز رو هم عوض کردم ولی باز مشکل پا برجاست انقدر دیر لوود می شه بازی ها که ادم فکر می کنه سی پی یوش خاموش شده میزان مصرف سی پی یو ان چنانی هم نمی خواد این بازی ها مثل دوون او وار دارک کروزر ، سادن استریک یک و... سییتمم هم ۳۲ کیگ رم سی پی یو ۶۵۰۰ ای فایو و گرافیک ۱۰۷۰ اینودیا پاور هم ۷۵۰ کول مستر ، خمیر سیلیکونی رو هم تازه عوض کردم . ولی اصلا سی پی یو به صد که چ عرض کنم ۲۰ درصد هم درگیر نمی شه .

shabnam1986
05-04-2023, 10:49
سلام حتی الامکان بازی ها رو روی اس اس دی نصب کنین
هارد رو دفرگ کنین
مشکلات رجیستری رو با نرم افزار برطرف کنین
آخرین نرم افزار های مربوط ب بازی رو نصب کنین
بعضی از بازی ها سیستم قوی میخوان اینم در نظر بگیرین

okh
05-04-2023, 11:21
سلام زنده باشید ممنون در فروم همسایه هم دوستان همین مطلب رو فرموداند درسته این کار دفرگ رو تنبلی کردم رو تمام هاردام انجام ندادم ولی مثلا بازی های جدید کمپانی او هیروز رو اکی اجرا می کنه یامثلا رو ssd ام من باری هری پاتر رو اکی دارم اجرا می کنم ولی بعد این حالت نصب و اجرا لست او اس ی ساعت برا شید شدن سی پی یو رو ۱۰۰ بود بعد اون این طور شد . باز درست می فرمایید بزارید ی بار کل درایوا رو دفرگ کنم .احتمالا این هم هست چون دو ساعت طول کشید ی فایل رو دیروز از هاردم پاک کنم قبلااین طور نبود

mehdi_diplomat
05-04-2023, 15:07
سلام نصب کردن این بازی ها رو روی SSD اگه نصب کنین خیلی خوب میشه فکر کنم
بازم من متخصص نیستم و باید از بقیه که بیشتر مطلع هستن کمک بخواین

- - - Updated - - -

سلام نصب کردن این بازی ها رو روی SSD اگه نصب کنین خیلی خوب میشه فکر کنم
بازم من متخصص نیستم و باید از بقیه که بیشتر مطلع هستن کمک بخواین:thumbsup:

shabnam1986
05-04-2023, 16:48
سلام زنده باشید ممنون در فروم همسایه هم دوستان همین مطلب رو فرموداند درسته این کار دفرگ رو تنبلی کردم رو تمام هاردام انجام ندادم ولی مثلا بازی های جدید کمپانی او هیروز رو اکی اجرا می کنه یامثلا رو ssd ام من باری هری پاتر رو اکی دارم اجرا می کنم ولی بعد این حالت نصب و اجرا لست او اس ی ساعت برا شید شدن سی پی یو رو ۱۰۰ بود بعد اون این طور شد . باز درست می فرمایید بزارید ی بار کل درایوا رو دفرگ کنم .احتمالا این هم هست چون دو ساعت طول کشید ی فایل رو دیروز از هاردم پاک کنم قبلااین طور نبود
ضمنا ی تست سلامت هارد هم بگیرید:»:»

okh
06-04-2023, 08:56
سلام همون نکته ای که اشاره کردید بود