PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کنترل و کار کردن با لپتاپ از طریق شبکه LAN

pashangparsi6
19-01-2023, 15:03
دوستان ما یک نرم افزار حسابداری داریم که می خواستیم با یک لپ تاپی دیگه که در طبقه دیگه هست هم بتونیم باهاش کار کنیم
نرم افزاری می خواستم مانند AnyDesk.6.3.2 یا تیم ویورر که بشه روی ویندوز لپ تاپی دیگه از راه دور کار کرد منتها از طریق کابل شبکه باشه و مصرف اینترنت نداشته باشه

لطفا اگر می شه راهنمایی کنید

shabnam1986
23-01-2023, 19:49
با Remote Desktop نتونستید؟

pashangparsi6
24-01-2023, 13:50
با Remote Desktop نتونستید؟

هنوز انجام ندادم گفتم قبلش از دوستان در انجمن بپرسم. می خواستم یک نرم افزار حسابداری که روی یک رایانه هست رو با یک رایانه دیگه که با کابل شبکه LAN به هم متصل هستند استفاده کنم.

ENASAP
30-01-2023, 14:36
دوستان ما یک نرم افزار حسابداری داریم که می خواستیم با یک لپ تاپی دیگه که در طبقه دیگه هست هم بتونیم باهاش کار کنیم
نرم افزاری می خواستم مانند AnyDesk.6.3.2 یا تیم ویورر که بشه روی ویندوز لپ تاپی دیگه از راه دور کار کرد منتها از طریق کابل شبکه باشه و مصرف اینترنت نداشته باشه

اگر به‌صورت همزمان روی هر دوتا سیستم استفاده می‌کنید باید نرم‌افزار حسابداری خودتان را به نسخه‌ی تحت شبکه ارتقاء بدهید اگر هم به‌صورت همزمان استفاده نمی‌کنید به نظر من بهترین گزینه Remote Desktop خود ویندوز هست!

ENASAP
30-01-2023, 14:39

اگر به‌صورت همزمان روی هر دوتا سیستم استفاده می‌کنید باید نرم‌افزار حسابداری خودتان را به نسخه‌ی تحت شبکه ارتقاء بدهید اگر هم به‌صورت همزمان استفاده نمی‌کنید به نظر من بهترین گزینه Remote Desktop خود ویندوز هست!