PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : استفاده از مانیتور لپ تاپ به عنوان مانیتور دوربین یا کامپیوتر؟

pashangparsi6
11-01-2023, 12:35
دوستان من یک لپ تاپ dell Latitude E5440 i7 دارم که متاسفانه یکی از قطعات مادربردش سوخته و هر چقدر می گردم پیداش نمی کنم (قطعه رو هم نمی شه شناسایی کرد ). قطعه ای که سوخته هم قابل شناسایی نیست. حالا راهی وجود داره ه حداقل از مانیتور لمسی که داره برای دوربین مداربسته یا مانیتور کامپیوتر رومیزی استفاده کنم؟

لیونل_مسی
11-01-2023, 23:06
شما لپ تاپ را باز کنی (من یه بار این کار را کردم ) میبینی با یه اتصال لخت سیمی ... یه چیزی شبیه کابل های IDE وصل میشه به برد لب تاب .
پس احتمالا نمیشه مگر اینکه یه هنرمندی پیدا بشه ، این انصال را تبدیل به پورت VGA یا HDMI بکنه که به نظر محال میاد .

pashangparsi6
12-01-2023, 10:35
شما لپ تاپ را باز کنی (من یه بار این کار را کردم ) میبینی با یه اتصال لخت سیمی ... یه چیزی شبیه کابل های IDE وصل میشه به برد لب تاب .
پس احتمالا نمیشه مگر اینکه یه هنرمندی پیدا بشه ، این انصال را تبدیل به پورت VGA یا HDMI بکنه که به نظر محال میاد .

نمی شه استفاده دیگه ای ازش کرد؟ حیف هست آخه

mitokomon
12-01-2023, 15:25
نمی شه استفاده دیگه ای ازش کرد؟ حیف هست آخه
خوب قرار نیست دور بریزید که . بفروشید قطعاتش رو. برای تعمیر مدل مشابه قطعاتش مورد نیاز تعمیر کارهاست. مخصوصا نمایشگرش

mehdi_diplomat
02-04-2023, 13:23
سالم دوست عزیز، امکان این کار وجود نداره. چرا که خروجی های اون ها با هم متاوت هستند.

noshnoshi
06-05-2023, 09:55
می‌تونید لپ تاپ رو بفروشید و مجددا اقدام به خرید کنید، چون با توضیحاتی که دادید، بهتره یه لپ تاپ جدید رو براش جایگزین کنید.
برای خرید لپ تاپ ، می‌تونید به فروشگاه کالاوما هم یه سر بزنید، خیلی تنوع داره.