PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جشنواره FTTH + فیبر کشی و مودم رایگان!!

mehrabooni
10-12-2022, 14:08
سلام چون در این طرح مودم رایگان میدن و فیبرکشی تا درب خونه رایگان هست، گفتم یه تاپیک جدید بزنم که اگه کسی نیاز داشت این خبر رو از دست نده. من خودم adsl از همه isp ها رو امتحان کردم و الانم زیتل دارم که کلافه ام کرده

متاسفانه کلا اوضاع اینترنت افتضاحه و سرویس گرفتن از مخابرات جمهوری اسلامی هم اعصاب پولادین میخواد، اما در حال حاضر فیبر نوری بهترین اینترنتی هست که میتونیم تهیه کنیم. دوستان اگه نظری دارید حتما به اشتراک بزارید

ra20222
10-12-2022, 15:39
خوب مال کودوم شهره ؟
فیبر نوری همه مناطق رو پوشش نمیده ک حتی اگه سراسری باشه

ra20222
10-12-2022, 20:00
سلام چون در این طرح مودم رایگان میدن و فیبرکشی تا درب خونه رایگان هست، گفتم یه تاپیک جدید بزنم که اگه کسی نیاز داشت این خبر رو از دست نده. من خودم adsl از همه isp ها رو امتحان کردم و الانم زیتل دارم که کلافه ام کرده

متاسفانه کلا اوضاع اینترنت افتضاحه و سرویس گرفتن از مخابرات جمهوری اسلامی هم اعصاب پولادین میخواد، اما در حال حاضر فیبر نوری بهترین اینترنتی هست که میتونیم تهیه کنیم. دوستان اگه نظری دارید حتما به اشتراک بزارید

لز خودت در آوردی میشه لینک بدی؟:blink:

روانپریش
11-12-2022, 05:58

سلام ممنون از خبرتون
میشه بگین چجوری و از کجا باید بگیریم؟

shabnam1986
13-01-2023, 09:46

دوست گرامی شما خودتون ب نتیجه رسیدین؟

Karmand707
19-09-2023, 22:56
سلام دوستان
این فیبر نوری ایرانسل داره و درحال حاظر فقط شهر بابل داره تست میشه
بزودی در شهر های مختلف فراگیر میشه

پوشش شبکه ای نیست
به صورت کابل کشی زیر زمین هست

arsinn
05-02-2024, 13:15
Ftth ربطی به ایرانسل نداره تو خیلی از شهرها هم هست من سه ساله در شیراز دارم استفاده میکنم ایشون هم درست میگه جشنواره زمستانه مخابرات چنین طرحی برای ارتقا رایگان از adsl به Ftth گذاشته بود نمیدونم هنوزهم باشه سایت مخابرات رو چک کنید خود منهم سالی که گرفتم طرح مودم رایگان تا ماه گذشته اش بود البته مودم بمن نرسید اما کابل رو رایگان کشیدن. چیزی که هست اون موقع قیمت طرح ها با adsl یکی بود یعنی همون طرح هارو میخریدی اما از سال گذشته اومدن طرح هارو جدا و قیمت vdsl و Ftth رو بالاتر بردن ولی بازهم با سرعتی که داره میارزه