PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قالب آماده یا قالب اختصاصی؟

zahra_shz
31-10-2022, 12:47
بنظرتون کدوم برای طراحی سایت مناسب تره؟

من میخوام طراحی وب سایتمو به شرکتی بسپارم و میگن که قالب رو خودشون طراحی میکنن و شبیه هیچ سایتی نیست.

hno
05-11-2022, 09:29
بنظرتون کدوم برای طراحی سایت مناسب تره؟

من میخوام طراحی وب سایتمو به شرکتی بسپارم و میگن که قالب رو خودشون طراحی میکنن و شبیه هیچ سایتی نیست.

سلام وقت بخیر
عزیز اگر کار حرفه ای میخواهید انجام بدید که اینده مشکلی برای توسعه و کندی سرعت و صدها مشکل دیگه نداشته باشید قطعا یک کار اختصاصی و فروشگاه اختصاصی استفاده کنید ،فروشگاه سازهای اماده مثل وردپرس اگر کار سنگین بشه نهایتا 1 سال کار میکنه و بعدش با چنان افت سرعت و کیفیت مواجه میشید که کلا پشیمانتان منیکنه ... و بعدش هزینه های چندین برابری برای انتقال به یک سیستم اختصاصی گریبان گیر شما خواهد شد ..
این را براساس تجربه عرض میکنم ما بیش از 10 سال کار فروشگاهی انجام میدیم

misslura
26-11-2022, 11:30
البته به قالب وردپرسی هم که استفاده می کنید بستگی داره. اگه یک قالب بسیار حجیم مثل وودمارت استفاده کنید احتما لا همین مشکلی که دوستمون گفت پیش میاد ولی من شنیدم که قالب فلت سام خوب عمل میکنه

esfahandesign
21-04-2023, 18:13
اینکه طرف بیاد قالب را کامل واسه شما طراحی کنه یه چیز غیرممکن هست و منظورشون این بوده با صفحه ساز المنتور گرافیک اختصاصی براتون در بیارن. اگه تو اصفهان هستید شرکت آیسودیزاین با بهترین هزینه اینکار براتون انجام میده