PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قطع شدن اینترنت پس از اتصال وی پی ان

stevenseagal
30-10-2022, 12:57
سلام خدمت همگی
من ویندوز ۱۱ نسخه پرو نصب کردم وقتی با برنامه وی پی ان وصل میشم( وی پی ان ویندوز نه نرم افزار مخصوص ویندوز میریزم ) دسترسی اینترنت رو قطع میکنه ویندوز. اینترنت و وای فای خونه وصله روی گوشی و دیوایس های دیگه اما ویندوز وای فایش قطع میشه و برنامه وی پی ان رو خاموش میکنم دوباره فای فای لپ تاپ وصل میشه. روی ویندوز ۱۰ اینطوری نمیشد. من انتی ویروس رو کلا پاک کردم و فایروال رو هم خاموش کردم ولی باز هم همینطوری بود.من یک لپ تاپ دیگه هم دارم با شرایط مشابه اون این اتفاق براش نمیوفته.
علت چی میتونه باشه و کسی راه حلی داره براش؟؟
ممنون

strong98
07-11-2022, 19:12
سلام خدمت همگی
من ویندوز ۱۱ نسخه پرو نصب کردم وقتی با برنامه وی پی ان وصل میشم( وی پی ان ویندوز نه نرم افزار مخصوص ویندوز میریزم ) دسترسی اینترنت رو قطع میکنه ویندوز. اینترنت و وای فای خونه وصله روی گوشی و دیوایس های دیگه اما ویندوز وای فایش قطع میشه و برنامه وی پی ان رو خاموش میکنم دوباره فای فای لپ تاپ وصل میشه. روی ویندوز ۱۰ اینطوری نمیشد. من انتی ویروس رو کلا پاک کردم و فایروال رو هم خاموش کردم ولی باز هم همینطوری بود.من یک لپ تاپ دیگه هم دارم با شرایط مشابه اون این اتفاق براش نمیوفته.
علت چی میتونه باشه و کسی راه حلی داره براش؟؟
ممنون
این مشکل روی تمامی ریلیز های ویندوز 11 هست متاسفانه پروتگل عای pptp & l2tp کانکت نمیشن و مشکل دارن .
اگه لب تاپت مدل dell هست dell optimzer رو کلا غیر فعال کن اوکی میشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]