PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی و کمک میخواستم در مورد ریکاوری کردن پارتیشن درایوهام و عدم نمایشش در ویندوز !

moreza.aaa
24-10-2022, 23:20
سلام و خسته نباشید به دوستان
اساتید محترم لطفا کمکم کنید
من چند روزیش برای نصب ویندوزجدید 10 روی لپ تاپ با پیغام اینک باید به gpt تبدیل کنم روبرو شدم !
با زحمت موق شدم بدون اینکه اطلاات هاردم از بین بره با برنامه easeus partition master نوع وتیبلش تبدیل کنم به gpt و اشتباهی که کردم تو قسمت کانورت از logical به primary زدم تبدیل بشه و دیدم که هاردم پارتیشناش پرید !!!
بعدش به زحمت تو همون برنامه قسمت ریکاوری پارتیشن رو زدم و بعد از زمان طولانی تونستم پارتیشن هامو ریکاوری کنم و درایوامو با اطلاعات داخلش برگردونده ولی فقط تو همین برنامه partition master میتونم درایوهامو ببینم !!
مشکل اینه که هرکاری میکنم نمیتونم درایوهامو بیارم تو ویندوز قسمت my computer

ممنون میشم کمکم کنید دوستان
من میخام هرطور شده بتونم از ی طریقی فقط اطلاعات درایوامو انتقال بدم به هارد اکسترنالم و بکاپ بگیرم

الهه‌ی کاربری
10-12-2022, 13:03
سلام
شاید این لینک کمکتون کنه.:biggrin:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ra20222
10-12-2022, 15:43
سلام و خسته نباشید به دوستان
اساتید محترم لطفا کمکم کنید
من چند روزیش برای نصب ویندوزجدید 10 روی لپ تاپ با پیغام اینک باید به gpt تبدیل کنم روبرو شدم !
با زحمت موق شدم بدون اینکه اطلاات هاردم از بین بره با برنامه easeus partition master نوع وتیبلش تبدیل کنم به gpt و اشتباهی که کردم تو قسمت کانورت از logical به primary زدم تبدیل بشه و دیدم که هاردم پارتیشناش پرید !!!
بعدش به زحمت تو همون برنامه قسمت ریکاوری پارتیشن رو زدم و بعد از زمان طولانی تونستم پارتیشن هامو ریکاوری کنم و درایوامو با اطلاعات داخلش برگردونده ولی فقط تو همین برنامه partition master میتونم درایوهامو ببینم !!
مشکل اینه که هرکاری میکنم نمیتونم درایوهامو بیارم تو ویندوز قسمت my computer

ممنون میشم کمکم کنید دوستان
من میخام هرطور شده بتونم از ی طریقی فقط اطلاعات درایوامو انتقال بدم به هارد اکسترنالم و بکاپ بگیرم

Active Partition Recovery