PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا مدیر ساختمان میتواند مانع FTTH مخابرات شود!!!!!!

mehrabooni
05-09-2022, 11:02
بالاخره بعد از نامه نگاری های طاقت فرسا با مخابرات و شکایت های متعدد به مرکز بازرسی وزارت ارتباطات و پیگیری ساکنین ساختمان های اطراف، امروز از مخابرات اومدن FAT رو در کوچه ی ما نصب کردن.
اما الان مشکل مدیر ساختمان هست که از قضا صاحبخانه ی ما نیست، اما متاسفانه به دلیل سواد پایینش مخالف کابل کشی فیبر نوری توکار در ساختمان هست.
چون معتقده همین اینترنتی که خودش الان داره خیلی خوبه و کافی هست! الان باید چکارکنم دوستان میشه لطفا راهنمایی کنید؟
بهش از مزایای فناوری فیبر نوری گفتم اما اصلا نمیفهمه! کلا شعور نداره که بخواید مثل آدم باهاش صحبت کنید
آیا میتونم با پیمانکار مخابرات هماهنگ کنم که مثلا یک روز صبح وقتی کسی نیست بیاد و بدون هماهنگی با مدیر ساختمان یه کابل فیبر نوری رو از جایی که سیم تلفن به خونه ی ما اومده وصل کنه؟ فرضا اگه مدیریت ساختمان خبردار شد هم میگم سیم‌کشی تلفن واحد بنده مشکل داشت که از خود شرکت مخابرات اومدن و درستش کردن

blackbird
05-09-2022, 11:50
قوانین مربوط به آپارتمانها و مجتمع مسکونی و مدیریت رو چک کنید با کسایی که واردن هم مشورت کنید. شما گفتی که از خیلی ها امضا گرفتی برای دریافت فیبر وقتی داخل مجتمع تعداد زیادی افراد تمایل به دریافت سرویسی رو دارن فکر نکنم مدیر ساختمان دلیل موجه برای جلوگیری از انجام کار داشته باشه. جلسه بگذارید با ساکنین مخصوصا مسن تر ها رو بیارید سمت خودتون شاید با صحبت و ریش سفیدی حل شد

mehrabooni
05-09-2022, 12:13
قوانین مربوط به آپارتمانها و مجتمع مسکونی و مدیریت رو چک کنید با کسایی که واردن هم مشورت کنید. شما گفتی که از خیلی ها امضا گرفتی برای دریافت فیبر وقتی داخل مجتمع تعداد زیادی افراد تمایل به دریافت سرویسی رو دارن فکر نکنم مدیر ساختمان دلیل موجه برای جلوگیری از انجام کار داشته باشه. جلسه بگذارید با ساکنین مخصوصا مسن تر ها رو بیارید سمت خودتون شاید با صحبت و ریش سفیدی حل شد
درود
از همسایه های اطرافمون امضا گرفتم(کوچه ای که ساکن هستیم) . از ساختمون خودمون کسی به فیبر نوری علاقه ای نداشت

Abolfazl-Star
05-09-2022, 13:33
مگه اینکه رو کار بکشی و بگی به جای آسیب نمیرسونه که بخوای مانع بشی

pipo4713
05-09-2022, 15:11
هیچ شخصی نمیتونه به شما ایراد بگیره مگر اینکه شما بخوای از رو فیبر کشی کنی.. پس اگر در زمان فیبر کشیدن براتون خواستن مشکلی درست کنن شما به کارتون ادامه بدید و بگید با توجه به اینکه برای محیط داخلی منزل شخصی خودم هست و همینطور به عنوان خط تلفن شخصی اینجانب و اینترنت خودم هستش شما نمیتونید مانع بشید..
اگر مانع شدن با ۱۱۰ تماس بگیرید و به کارتون هم ادامه بدید. یا بگید در صورتیکه مشکلی دارید فقط میتونید برید شکایت کنید.. در غیر اینصورت وقفه ایی در فیبر کشی برای من به وجود بیاد و باعث اخلال بشید به شورای حل اختلاف مراجعه میکنم و تمامیه هزینه ها رو ازتون میگیرم.

mehrabooni
05-09-2022, 17:24
مگه اینکه رو کار بکشی و بگی به جای آسیب نمیرسونه که بخوای مانع بشی
متاسفانه امکانش نیست روکار رد کنم چون واحد ما در بخش پشتی ساختمون هست (اگه روبروی کوچه بودیم میشد)

mgha
07-09-2022, 00:29
دوست عزیز به هیچ وجه نمیتونن مانع کابل کشی تو کار شما برای واحد خودتون یا کس دیگه ای بشن. میتونه فقط با کابل کشیدن برای خودش مخالفت کنه. اگر رو کار بود و نمای ساختمان رو به هم میریخت میتونست مانع بشه ولی کابل کشی از طریق لوله خورطومی حق قانونی شما هستش برو جلوی خودش کابل بکش اگه اومد مانع شد زنگ بزن 110 مامور بیاد برات شکایت ثبت کنه و اون برگه شرح شکایت میشه مدرک شما از این آقا. اگه بیاد جلوی شما رو حین کار بگیره میتونی با همین برگه ازش شکایت کنی.

mehrabooni
07-09-2022, 14:56
دوست عزیز به هیچ وجه نمیتونن مانع کابل کشی تو کار شما برای واحد خودتون یا کس دیگه ای بشن. میتونه فقط با کابل کشیدن برای خودش مخالفت کنه. اگر رو کار بود و نمای ساختمان رو به هم میریخت میتونست مانع بشه ولی کابل کشی از طریق لوله خورطومی حق قانونی شما هستش برو جلوی خودش کابل بکش اگه اومد مانع شد زنگ بزن 110 مامور بیاد برات شکایت ثبت کنه و اون برگه شرح شکایت میشه مدرک شما از این آقا. اگه بیاد جلوی شما رو حین کار بگیره میتونی با همین برگه ازش شکایت کنی.

پس با پیمانکار مخابرات هماهنگ کنم که یک روز صبح بیاد و یه کابل فیبر نوری رو از جایی که سیم تلفن به خونه ی ما اومده توکار نصب کنه
اگه چرتو پرت گفت که اولش میگم سیم‌کشی تلفن واحد بنده مشکل داشت که از خود مخابرات اومدن درستش کنن اما اگه بازم به خزعبلات گویی ادامه داد با 110 تماس میگیرم

mgha
07-09-2022, 15:07
پس با پیمانکار مخابرات هماهنگ کنم که یک روز صبح بیاد و یه کابل فیبر نوری رو از جایی که سیم تلفن به خونه ی ما اومده توکار نصب کنه
اگه چرتو پرت گفت که اولش میگم سیم‌کشی تلفن واحد بنده مشکل داشت که از خود مخابرات اومدن درستش کنن اما اگه بازم به خزعبلات گویی ادامه داد با 110 تماس میگیرم

سیم کشی داخل کار کاملا حق قانونی شما هستش. اصلا نیازی نیست که بگید بابت خرابی هست. همین بگید میخوام فیبر نوری بکشم. کار غیر قانونی انجام نمیدید.

AliROCK
07-09-2022, 19:22
برو شورای حل اختلاف محلتون ازش شکایت کن

mehrabooni
08-09-2022, 12:12
برو شورای حل اختلاف محلتون ازش شکایت کن

از همه دوستانی که راهنمایی کردن ممنونم :7:
تا جای ممکن سعی میکنم کار به 110 یا شورای حل اختلاف کشیده نشه چون بعدا اگه فرضا بنده کوچک ترین تخلفی داشته باشم هم اونا میتونن همین کار رو انجام بدن :28:

jabi7joon
12-09-2022, 18:26
از همه دوستانی که راهنمایی کردن ممنونم :7:
تا جای ممکن سعی میکنم کار به 110 یا شورای حل اختلاف کشیده نشه چون بعدا اگه فرضا بنده کوچک ترین تخلفی داشته باشم هم اونا میتونن همین کار رو انجام بدن :28:
داداش موضوع جالب شد. بیا بگو چیکار کردی؟

mehrabooni
12-09-2022, 19:30
داداش موضوع جالب شد. بیا بگو چیکار کردی؟
از روی اموجی ها حدث بزنید خخخخ :whistle::happy::n24::n10::7::n20::3::cool::D
صبح که همه سره کار بودن بدون سروصدا انجامش دادم تموم شد رفت