PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Your device hase been block

68Saeedab
17-07-2022, 11:35
سلام روز بخیر ، من با یک نرم افزار تخصصی پوکر کار میکنم که تو بالانسم دلار دارم و تو این پلت فورم ایران تحریمه و با وی پی ان کار میکردم، متاسفانه اطلاع نداشتم و با یک یوزر دیگه لاگین کردم که در نهایت سیستمم بلاک شده و اررور میده : your device has been lock ، تیم پشتیبانی کمکی بهم نمیکنه چون ایرانی هستم ، میدونمم اکانتم لاک نشده و سیستم لاک شده، ویندوز عوض کردم و حتی به صورت دستی مک آدرس رو هم عوض کردم اما چیزی تغییر نکرد، میشه لطفا کمکم کنید چیکار باید بکنم ؟

NinjaLord
17-07-2022, 15:57
یک مشخصاتی از کاربر همیشه در سمت سرور ذخیره میشود مثل لیست ip ادرسهایی که استفاده داشته و نام کامپیوتر و user agent و اگر با تغییر اینها مشکل حل نشده پس خود id هم لاک شده

68Saeedab
17-07-2022, 17:45
نه ای دی لاک نشده، یعنی قبل از اینکه به قسمت لاگین برسه این اررور رو میده و با گوشی با همون ای دی لاگین میشم اما یه سری دسترسی هست که ختما باید با کامپیوتر باشه، فکر میکنید راه حلی باشه ؟

NinjaLord
18-07-2022, 10:24
تست کردی روی VPS لاگین میشه؟ منظورم اینه بجای vpn با خود vps تست کنی
معمولا دوستان کارهایی که حساس به ip هست و مخصوصا نیاز به برداشت و پرداخت دارد همیشه روی خود سرور انجام میدهند
اگر هم استفاده از سیستم عامل سرور مقداری محدودیت یا سختی دارد ویندوز 11 نصب کنید

68Saeedab
18-07-2022, 10:52
سپاس از راهنماییتون انجام میدم حتما و در جریان میذارمتون❤️