PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا میشه گوشی رجیستر نشده رو فروخت و خریدار خودش رجیستر کنه؟ (گوشی آیفون 6 کاکرده بدو جعبه هست)

Superist
13-06-2022, 13:16
سلام

یک گوشی آیفون 6 هست که سالها پیش کسی از اون طرف آورده ایران و کار کرده هست و جعبه هم نداره. اینجا هم رجیستر نشده و اون طرف استفاده شده. الان می خوام بفروشمش؛ آیا به خریدار بگم خودش بره رجیستر کنه می تونه؟ یا اصلا رجیستر نمیشه این گوشی و نمیشه فروخت؟ به پولش نیاز دارم و نمی دونم اگر رجیستر بشه ارزش داره خودم رجیستر کنم و بعد بفروشمش یا نه. به نظرتون چقدر ارزش دادن یک گوشی آیفون 6 کارکرده بدون جعبه؟

ممنون

Xx Hossein xX
13-06-2022, 18:16
سلام

یک گوشی آیفون 6 هست که سالها پیش کسی از اون طرف آورده ایران و کار کرده هست و جعبه هم نداره. اینجا هم رجیستر نشده و اون طرف استفاده شده. الان می خوام بفروشمش؛ آیا به خریدار بگم خودش بره رجیستر کنه می تونه؟ یا اصلا رجیستر نمیشه این گوشی و نمیشه فروخت؟ به پولش نیاز دارم و نمی دونم اگر رجیستر بشه ارزش داره خودم رجیستر کنم و بعد بفروشمش یا نه. به نظرتون چقدر ارزش دادن یک گوشی آیفون 6 کارکرده بدون جعبه؟

ممنون

با آخرین خطی که تو ایران روشن بوده فکر میکنم بشه ریجسترش کرد. ولی اگه اصلا تو ایران سیم کارت داخلش نذاشتید تاجایی که من میدونم نمیشه.
ولی این گوشی ریجستر شدش الان حدود 2500 قیمت داره. به عنوان گوشی تعمیری و برای قطعاتش بفروشید به موبایل فروشی ها فکر کنم نصف این قیمت ارزش داشته باشه.