PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم شناسایی فلش

donkeyoxte
07-06-2022, 14:48
سلام وقتتون بخیر

یه فلش توشیبا 16 گیگ دارم که با مشکل write protect مواجه شد. منم از رو پارت نامبرش 10 تا فایل مخصوص ریستور خود فلش رو پیدا کردم
با ریستور کردن یکی از فایل ها متاسفانه نمیدونم چی شد فلش کاملا از شناسایی ساقط شد : )

نه تو دیسک منیجمنت فلش رو بالا میاره نه تو cmd با کد list disk بالا میاد (فقط هارد سیستم شناسایی میشه) با برنامه rufus هم چک کردم شناسایی نمیشه
تنها علل همچنان زنده بودنش بوق سیستم موقع اتصال فلش به سیستم هست

ممنون میشم راهنمای کنید

donkeyoxte
07-06-2022, 21:42
تو Device Manager تو بخش universal serial bus controllers به عنوان USB MASS Storage Device که علامت زرد رنگ مثلث شکل بالاش خورده, میاره

سرچی که تو نت کردم متوجه شدم مشکل از درایورِ و باید آپدیت بشه, ورژن حال همین USB MASS Storage Device اینه : 6.3.9600.18224

و تو سایت driverscape تو بخش آپدیت همین USB MASS Storage Device ورژن 10.0.10125.31214 موجوده

دانلود کردم اما نمیتونم آپدیتش کنم یعنی وقتی رو خود USB MASS Storage Device گزینه اپدیت رو میزنم و گزینه دوم browse my computer for driver رو میزنم و آدرس فایل دانلودی رو بهش میدم

ارور میده و میزنه یه مشکلی در هنگام آپدیت پیش اومده

حالا روشی هست از طریق کنترل پنل یا طور دیگه این آپدیت رو دستی پاک کرد و ورژن دانلودی رو نصب کرد ( البته تو خود فایل System32 هم رفتم و فایل usbstor هرکاری کردم سیستم اجازه پاک کردن نداد)

italodance
07-06-2022, 22:08
جوابی برای ماله کشان و توهم سرایان لشکور متجاوزان یا همون فاطمیون نیست.

donkeyoxte
07-06-2022, 22:23
این ارور موقع آپدیت پیش میاد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

radarz
10-06-2022, 20:03
سوخته :rambo:

donkeyoxte
13-06-2022, 21:40
سوخته :rambo:

آره فکر کنم

اومدیم درستش کنیم تر زدیم رفت : )