PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اجاره صندوق پستی معتبر در خارج از كشور ( Mail Forwarding Service ) با قابليت فرستادن امانات به كشور

Ariya2009
06-06-2022, 22:49
با سلام و احترام خدمت همه دوستان گرامي و عزيز ،

من یک مشورت بسیار مهم داشتم !

من نياز به اجاره صندوق پستی معتبر در خارج از كشور ( Mail Forwarding Service ) با قابليت فرستادن امانات به كشور می باشم.

ميخوام برای مواردی که شرکت خارجی برای کشور عزیزمان مرسوله پستی ارسال نمیکنه ، تو سايتهاي خارجی آدرس صندوق پستی خودم را در خارج از كشور بدم و وقتی بسته و يا نامه به آدرس صندوق پستي من در خارج از كشور رسيد از آنجا اون بسته و يا نامه رو به آدرس من در ايران بفرستند ،

دوستان نظر و يا راهكاری دارند ؟

ضمنا نزديكترين كشور به ايران كه مشكل تحريم و .... نداره برای اين كار چيست ؟

ممنونم.

javad.sch
07-06-2022, 15:19
با سلام و احترام خدمت همه دوستان گرامي و عزيز ،

من یک مشورت بسیار مهم داشتم !

من نياز به اجاره صندوق پستی معتبر در خارج از كشور ( Mail Forwarding Service ) با قابليت فرستادن امانات به كشور می باشم.

ميخوام برای مواردی که شرکت خارجی برای کشور عزیزمان مرسوله پستی ارسال نمیکنه ، تو سايتهاي خارجی آدرس صندوق پستی خودم را در خارج از كشور بدم و وقتی بسته و يا نامه به آدرس صندوق پستي من در خارج از كشور رسيد از آنجا اون بسته و يا نامه رو به آدرس من در ايران بفرستند ،

دوستان نظر و يا راهكاری دارند ؟

ضمنا نزديكترين كشور به ايران كه مشكل تحريم و .... نداره برای اين كار چيست ؟

ممنونم.
اینطور که شما میفرمایید اصلا و ابداً راهی نیست و نمیشه . من هم دقیقا همینو میخواستم . ولی الان مشکلم حل شده و دقیقا همین مورد رو دارم ولی با روش دیگر .

شما با سایت ایگرد ، با کارشناسانش از طریق ایمیل و شماره تماس بگیرید . اونها تمام کشور ها ها دفتر پستی دارند . باهاشون هماهنگ کنید هر چی براتون بفرستن میره شعبه اون کشور دفتر ایگرد

و بعد فقط با دریافت هزینه ارسال ، براتون تا درب منزل ارسال میکنن . منتها باید مستقیماً با کارشناسانشون در ارتباط باشید برای هر امانت

برای هر بسته نیازه که قبلش ، تاکید میشه برای هر بسته و امانت به صورت جداگانه باهاشو هماهنگ کنید . :»

Ariya2009
07-01-2023, 04:04
با سلام و احترام ،

دوستان نظر یا پیشنهادی ندارند ؟

ممنونم.

shabnam1986
07-01-2023, 12:18
با سلام و احترام ،

دوستان نظر یا پیشنهادی ندارند ؟

ممنونم.

دوست عزیز من زیاد وارد نیستم ولی از طریق صندوق امانات بانک در اون کشور نمیشه؟

لیونل_مسی
11-01-2023, 22:56
سلام دوست من

با این توصیفات که شما گفتی فقط اسم یه کشور به ذهن میاد : ترکیه

ولی این mail forwarding که گفتی مال ایمیل نیست ؟ صندوق پستی فک کنم میشه postal box یا drop box

- - - Updated - - -

سلام دوست من

با این توصیفات که شما گفتی فقط اسم یه کشور به ذهن میاد : ترکیه

ولی این mail forwarding که گفتی مال ایمیل نیست ؟ صندوق پستی فک کنم میشه postal box یا drop box