PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فيش تلفن‌همراه قابل انتقال نيست !

Saeed_TnT
11-05-2005, 10:24
رئيس انجمن صنفي فروشندگان سيم‌كارت، گوشي و لوازم جانبي، گفت: پيش‌بيني من اين است كه اگر شرايط خاصي در بازار سيم‌كارت تلفن‌همراه اعمال نشود، همچنان شاهد ركود در بازار سيم‌كارت خواهيم بود.

به گزارش ايسنا، افشار فروتن لاريجاني با بيان اينكه در دو هفته‌ي اخير بازار سيم‌كارت تلفن‌همراه سير يكنواختي را طي مي‌كند، درباره‌ي علت اين وضعيت گفت: با توجه به واگذاري سيم‌كارت‌ها در اولويت‌هاي جديد و با توجه به اينكه بحث سيم‌كارت‌هاي اعتباري فعلا در اولويت نيست اگر همين وضعيت ادامه داشته باشد شاهد ركورد بازار سيم‌كارت تلفن‌همراه خواهيم بود.

وي، افزود: كساني كه ثبت‌نام مي‌كنند و در زمان‌هاي واگذاري سيم‌كارت‌هاي خود را دريافت مي‌كنند به دليل اينكه در بازار ركوردي را شاهد هستند اين سيم‌كارت‌ها را به بازار عرضه نمي‌كنند و اين موضوع از ديگر علت‌هاي اين ركود و بعضا كاهش قيمت‌ها در بازار است و با اين وضعيت طبيعتا عرضه و تقاضاي كمتري را نيز شاهد خواهيم بود.

فروتن، درباره‌ي خريد و فروش فيش تلفن‌همراه، گفت: انجمن ما اين خريد و فروش را انجام نمي‌دهد و توصيه هم نمي‌كنيم كه اين خريد و فروش به دليل شرايط خاصي كه بر آن حاكم شده، انجام گيرد.

وي با تاكيد بر اينكه فيش تلفن همراه قابل انتقال نيست و به صورت توافقي و وكالتي اين انتقال صورت مي‌گيرد، گفت: بايد در مخابرات اين پيش‌بيني صورت گيرد كه اگر دارنده‌ي فيش در صورت نياز بخواهد آن را منتقل كند اين امكان برايش وجود داشته باشد و انتقال به صورت قطعي انجام شود، ولي تا جايي كه من اطلاع دارم در حال حاضر اين انتقال به صورت قطعي انجام نمي‌شود.