PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری برای تعمیر و ویروس کشی فلش از محیط بوت

FOURTH RETURN
26-02-2022, 00:51
یه فلش دارم نمیدونم خراب شده یا ویروسی شده به سیستم که وصلش میکنم همش پنجره please insert a disc into removable disمیاد و هر چی کنسلش میکنم باز پشت سر هم میاد و اصلا هیچ کار دیگه نمیتونم بکنم و ویندوز قفل میکنه حالا یه برنامه میخوام که روی فلش بوتیبل بشه تا از محیط بوت فلش را فرمت یا تعمیر و ویروس کشی کنم چه برنامه ای هست؟

sajjad0718
27-02-2022, 12:27
سلام داداش. میتونی برنامه mini tool partition wizard قابل بوت رو دانلود کرده و به فلش دیگری رایت کنی و با اون در محیط بوت فلشو فرمت و تغییر پارتیشن کنی. ولی فکر نکنم بازم جواب بده.

- - - Updated - - -

سلام داداش. میتونی برنامه mini tool partition wizard قابل بوت رو دانلود کرده و به فلش دیگری رایت کنی و با اون در محیط بوت فلشو فرمت و تغییر پارتیشن کنی. ولی فکر نکنم بازم جواب بده.

FOURTH RETURN
28-02-2022, 00:00

- - - Updated - - -

نه نشد امتحان کردم فقط میگه فلش خرابه زبان برنامه هم ایتالیایی هست فکر کنم فلش آسیب سخت افزاری دیده

ra20222
30-11-2022, 18:18
HDD Low Level Format Tool

فرمت سطح پایین کن