PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سایت متقلب کسب درآمد از طریق تایپ و دورکاری techworkshop.ir

FOURTH RETURN
24-02-2022, 11:18
سلام

عوامل این سایت techworkshop.ir و چند تا سایت مشابه این حالا با یکم تفاوت اسمی و دامنه متفاوت:
در سایت دیوار آگهی میگذارن که شما بدون هیچ سرمایه و تنها با تایپ فایلهایی که اونها در اختیار ما میگذران میتونیم به درامد برسیم
و برای هر صحفه تایپ ساده 10 تا 25 هزار تومان و برای هر صحفه تایپ تخصصی 25 تا 30 هزار تومن به ما پرداخت میکنن و تازه علاوه بر اون حقوق ثابت ماهانه هم میدن و بعد 6 ماه شما را هم بیمه میکنن و 120 هزار تومن هزینه اینترنت ماهانه را هم پرداخت میکنن به شما:puke::puke::puke:
حالا اینجاشو داشته باشید اینهایی که انقدر دست و دلباز هستن وقتی میخوای ثبت نام کنی ازت درخواست 66 هزار تومن میکنن و ازشون که میپرسی چرا پول میگیرید میگن برای اینکه مطمعن بشیم که کار میکنید و تازه بعد این که ثبت نام کردی و با خودت میگی دیگه حتما مینونی کار کنی میگن برای اینکه فایلهایی که باید تایپ کنیم را در اختیارمون بگذارن باید 66 تومن دیگه بدیم تا بتونیم فایل را دانلود کنیم :puke:اینم یه روش کلاهبرداری هست این بیشرفای آنوسی دارن سواستفاده میکنن از ناآگاهی و نداری مردم
که حالا خود این 66 هم به عدد شیطانی 666 شبیهه یا در واقع خودشه اما یک 6 ازش انداختن تا بتونن کلاهبرداری کنن
اسکرین شاتهاش را هم در زیر براتون میذارم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

FOURTH RETURN
24-02-2022, 11:25
اینم پیج اینستاگرامشون که کامنتها را بستن:
⭐کارگاه تکنولوژی⭐ (@techworkshopir) • Instagram photos and videos ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

FOURTH RETURN
24-02-2022, 12:13
الان هم هر چی پیام میدم جواب نمیدن

FOURTH RETURN
24-02-2022, 13:40
جالبه همیشه هم میگن 6 نفر دیگه ظرفیت داریم اما الان دوباره با یک آیدی دیگه پیام دادم هنوز 6 نفر کم و زیاد نشده
این 6 با اون 66 میشه 666 از اعداد شیطانی و ماسونی هست

FOURTH RETURN
26-02-2022, 12:09
چیزی که فهمیدم هدف آنوسی ها فقط دزدی نیست میخوان اعتماد مردم به هم را از بین ببرن که هیچ کس نتونه به کس دیگه اعتماد کنید پاتوقشون هم سایت یهودی دیوار هست که به انواع و اقسام روش ها دارن سر مردم را کلاه میذارن از ارز دیجیتال گرفته تا کار در منزل فروش از ما تا همین کسب درامد از تایپ و دورکاری و... که نام دیوار هم اشاره به دیوار ندبه یهودی ها داره

mehdi_vsgh
27-02-2022, 13:03
چیزی که فهمیدم هدف آنوسی ها فقط دزدی نیست میخوان اعتماد مردم به هم را از بین ببرن که هیچ کس نتونه به کس دیگه اعتماد کنید پاتوقشون هم سایت یهودی دیوار هست که به انواع و اقسام روش ها دارن سر مردم را کلاه میذارن از ارز دیجیتال گرفته تا کار در منزل فروش از ما تا همین کسب درامد از تایپ و دورکاری و... که نام دیوار هم اشاره به دیوار ندبه یهودی ها داره
سلام
دوست عزیز این عکسایی که گذاشتی رو دیدم چند نکته
1- اینکه یه تضمینی از شما میگیرن(60 تومن) خوب یه چیزی معمول و عرف هست و نیازی به اینکه از قبل بهتون بگن نیست. الان هرجایی بخواین کار کنید این تضمین رو از شما میگیرن(خیلی بیشتر از این مبلغ!)
2- اما نکته جالب این آگهی و درامد بحث نحوه پرداختش بود که کاملا تابلو بود از اولش هم کلاه برداری!! اینطوری فهمیدم که بشما یه سری متن میدن به علاوه همین متن رو به چند نفر دیگه هم میدن بعد هرکی زودتر کار رو تحویل بده 10-25 هزارتوم به ازای هر صفحه میدن بهش؟؟؟:blink::blink::blink::blink::blink: مگه الان تایپ بیرون صفحه ای چنده؟؟؟:blink::blink::blink::blink: مثلا من الان سرعت تایپم واقعا بالاست!!! و راحت میتونم 30-40 صفحه تایپ کنم! یعنی روزی میتونم 1 میلیون درامد کسب کنم!!! (تازه نوشته بعدشم هزینه اینترنتتم رو هم میدن و یه سری پورسانت دیگه!!!) یعنی یه نفر مثل من باید ماهی بتونه 30میلیون درامد کسب کنه؟؟؟:blink::blink::blink::blink::blink::bl ink: خو تابلو که دروغه!!! شما باید بیشتر دقت میکردید!

FOURTH RETURN
27-02-2022, 22:14
سلام
دوست عزیز این عکسایی که گذاشتی رو دیدم چند نکته
1- اینکه یه تضمینی از شما میگیرن(60 تومن) خوب یه چیزی معمول و عرف هست و نیازی به اینکه از قبل بهتون بگن نیست. الان هرجایی بخواین کار کنید این تضمین رو از شما میگیرن(خیلی بیشتر از این مبلغ!)
2- اما نکته جالب این آگهی و درامد بحث نحوه پرداختش بود که کاملا تابلو بود از اولش هم کلاه برداری!! اینطوری فهمیدم که بشما یه سری متن میدن به علاوه همین متن رو به چند نفر دیگه هم میدن بعد هرکی زودتر کار رو تحویل بده 10-25 هزارتوم به ازای هر صفحه میدن بهش؟؟؟:blink::blink::blink::blink::blink: مگه الان تایپ بیرون صفحه ای چنده؟؟؟:blink::blink::blink::blink: مثلا من الان سرعت تایپم واقعا بالاست!!! و راحت میتونم 30-40 صفحه تایپ کنم! یعنی روزی میتونم 1 میلیون درامد کسب کنم!!! (تازه نوشته بعدشم هزینه اینترنتتم رو هم میدن و یه سری پورسانت دیگه!!!) یعنی یه نفر مثل من باید ماهی بتونه 30میلیون درامد کسب کنه؟؟؟:blink::blink::blink::blink::blink::bl ink: خو تابلو که دروغه!!! شما باید بیشتر دقت میکردید!

اتفاقا همین که قبلش نمیگن 66 تومن میگیرن اشکالش همینه من خودم هم اول شک کردم خصوصا چون عدد شیطانی 66 بود اما بهرحال گول خوردم جالبه اول هم میگن بپرسید ظرفیت هست بعد پول واریز کنید وقتی هم ازشون میپرسی ظرفیت هست میگن آره 6 نفر برای امروز ظرفیت هست هر روزی هم ازشون بپرسی میگن 6 نفر ظرفیت هست کم و زیاد نمیشه این 6 با اون 66 رو کنار هم بذاری میشه 666 عدد ضد مسیح و دار و دسته بیل گیتس و فائوچی و گلوبالیستها و وزارت یهودی بهداشت خودمون

FOURTH RETURN
27-02-2022, 22:33
نکته دیگه نوشتن زیر نظر پلیس فتا هستیم اما پلیس فتا هم هیچ کارشون نداره