PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برای شکایت از واحد دانشگاه آزاد به کجا مراجعه کنم ؟؟؟

radarz
17-02-2022, 14:02
با سلام

برای شکایت از واحد دانشگاه آزاد به کجا مراجعه کنم ؟؟؟ بنده عرایضی داشتم که متاسفانه مورد توجه آن واحد قرار نگرفته و بازرسی دانشگاه هم کاری نمیتواند بکند چون همه با هم همدست هستند

چ کنم چیکار کنم !!! :exclamati

dvb55
17-02-2022, 19:21
با سلام

برای شکایت از واحد دانشگاه آزاد به کجا مراجعه کنم ؟؟؟ بنده عرایضی داشتم که متاسفانه مورد توجه آن واحد قرار نگرفته و بازرسی دانشگاه هم کاری نمیتواند بکند چون همه با هم همدست هستند

چ کنم چیکار کنم !!! :exclamati

اداره کل پیگیری های ویژه دانشگاه آزاد اسلامی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگر وقت ازاد داشتین حضوری مراجعه کنید

نشانی: تهران، انتهای بزرگراه شهید ستاری (شمال)، میدان دانشگاه، بلوار شهدای حصارک، سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی (جنب واحد علوم و تحقیقات تهران)

radarz
02-03-2022, 16:41
ی سوال :

استادی که کتاب نوشته و با زور تو پاچه دانشجو میکنه این کتاب رو جرم مرتکب نشده ؟؟؟

salman2003
02-03-2022, 19:53
حالا واقعا خودش نوشته؟:biggrin: خدای ناکرده از اون استادا نباشه 10-15 صفحه رو می داده به یه دانشجو که ترجمه کنه (برای نمره کارعملی یا هر بهانه ای ) و خودش آخر کار همون ترجمه های بی سر و ته رو به اسم خودش چاپ کنه.

dvb55
03-03-2022, 20:32
ی سوال :

استادی که کتاب نوشته و با زور تو پاچه دانشجو میکنه این کتاب رو جرم مرتکب نشده ؟؟؟

اگر شما دانشجو هستید و ایشون استاد پس منابع تدریس رو ایشون تعیین می کنن. حالا اگه به میزان سواد و معلومات ایشون شک دارین می تونید برای بالا بردن سطح خودتون از منابع دیگه هم استفاده کنید ولی در امتحانات از منابع خودشون سوال طرح می کنن.
بحث دیگه عدم توانایی یا تسلط استاد در تدریس منابع معرفی شده است که شما می تونید پیگیر باشین ولی در مورد خود منابع دانشجو حق اعتراض نداره چون از نظر فنی و سواد علمی در جایگاهی نیست که بتونه این حق و تشخیص رو داشته باشه. به هر حال تشخیص استادتون اینه که از منابع خودش تدریس کنه و ....

Alireza SM
12-10-2022, 07:58
اسانامه دانشگاه آزاد مدت هاست که تغیر کرده و به سازمان خصوصی تبدیل شده بنابرین جز بازرسی دانشگاه آزاد جای دیگری برای شکایت نیست.

ی سوال :

ارتکاب جرم صورت نگرفته.

AliROCK
12-10-2022, 14:54
ی سوال :

یعنی میگه کتاب رو باید بخرید؟ یا بخونید؟ اگه اولی هست که استادتون منافع جیبش از سواد شما براش مهمتره اگه دومیه بخون نمرتو بگیر بعد هم همه رو از ذهنت بریز بیرون