PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ّFIFA 22

computer-times
10-01-2022, 10:41
با سلام تاپیک فیفا 22 ایجاد میشه دوستان اگر نقطه نظری دارند راجع به بازی گیم پلی و سایر موارد اینجا اعلام کنند

با تشکر

روز‌های اول پاییز زمان همیشگی انتشار نسخه جدید فیفا است و امسال هم الکترونیک آرتز با پیروی از این رسم سالیانه، بازی فیفا ۲۲ را منتشر کرده است. این در حالی است که طی سال‌های گذشته و مخصوصا پس از نسخه محبوب فیفا ۱۷، بازی‌های این مجموعه فوتبالی روز‌های پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشته‌اند و حال EA امیدوار است تا نسخه جدید، بتواند یک بار دیگر طرفداران قدیمی فیفا را راضی کند.

همچنین رقیب دیرینه فیفا یعنی کونامی هم با مجموعه جدیدی به نام ای فوتبال بزرگترین افتضاح قرن را به بار آورده و بازی در حد آتاری خلق نموده است و تمام گیمرهای خود را نا امید کرده به طوریکه بسیاری از آنها به سمت فیفا آمده اند.

کونامی با مجموعه ای فوتبال کمترین امتیاز را در طی سالهای گذشته دریافت کرده است

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تصاویری از بازی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همچنین این بازی برای کنسول های PS5 نیز منتشر شده است که تغییرات چشمگیری با نسخه PS4 ندارد

italodance
11-01-2022, 09:39
من نسخه switch را روی گوشیم بازی می کنم البته یکم لگ داره نمیدونم برم گوشیمو عوض کنم چون 732g هست.

mohammadezrael21
11-01-2022, 16:39
به نظرم الکترونیک ارتز به جزئیات بازی توجه نمیکنه.
ارتقای گرافیک بازی فقط نباید ملاک نسخه های بعدی باشه ...

computer-times
27-01-2022, 11:53
به نظرم الکترونیک ارتز به جزئیات بازی توجه نمیکنه.
ارتقای گرافیک بازی فقط نباید ملاک نسخه های بعدی باشه ...

سلام ، اتفاقا امسال خیلی به جزئیات توجه شده و موشن های زیادی به بازی اضافه کردن مخصوصا تو کنسول های نسل جدید

mehdi_vsgh
29-01-2022, 09:20
سلام اقا یه سوال مگه دسته های اورجینال ایکس باکس نباید بصورت خودکار تو بازیها شناسایی بشن! من تو همه بازیا بدون مشکل خودبازی دسته رو شناسایی میکنه
جدیدا فیفا 22 ریختم ولی تو بازی دسته قاطی میکنه واسه خودش بالا پایین میره بدون اینکه من تکون بدم دسته رو

تو هیچ بازیه دیگه ای مشکل ندارم!!!!! حتی فیفا 21 رو تست کردم مشکل نداشتم ولی فیفا 22 تنها بازیه که مشکل داره

mohammadezrael21
04-02-2022, 12:22
سلام اقا یه سوال مگه دسته های اورجینال ایکس باکس نباید بصورت خودکار تو بازیها شناسایی بشن! من تو همه بازیا بدون مشکل خودبازی دسته رو شناسایی میکنه
جدیدا فیفا 22 ریختم ولی تو بازی دسته قاطی میکنه واسه خودش بالا پایین میره بدون اینکه من تکون بدم دسته رو

تو هیچ بازیه دیگه ای مشکل ندارم!!!!! حتی فیفا 21 رو تست کردم مشکل نداشتم ولی فیفا 22 تنها بازیه که مشکل داره
من همین مشکل رو سر فیفا 16 داشتم.
اخر سر مجبور شدم از شبیه ساز استفاده کنم.

- - - Updated - - -

mehdi_vsgh
04-02-2022, 21:33

- - - Updated - - -

راه حلش رو پیدا کردم و درست شد
دوتا راه حل دارید
1- دسته ایکس باکس رو با کابل وصل کنید به سیستم
2- از فابلیت اضفاه کردن بازیها ب استیم استفاده کنید و خود لانچر اوریجن را به استیم اضافه کنید.

computer-times
15-05-2022, 13:16
سلام با آپدیت مشکل حل میشه

computer-times
15-05-2022, 13:20
با سلام خدمت دوستان بنده به تازگی کنسول سری 9 خریداری کردم و پس از بازی فیفا 22 با آن متوجه جزئیات دقیق این بازی شدم از جمله هایپر موشن های بازی و هزار انیمیشن جدید

فقط تنها مشکلی که بازی داره وقتی بازی رو در حالت ورد کلاس قرار میدیم دفاع کردن مقابل حریف بطوری سخت میشه که انگار دفاع اصلا نداری کاش این مشکل حل می شد