PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتخاب بین ال ای دی ها

Afshin405
08-01-2022, 20:33
با سلام به همه دوستان

قصد خرید ال ای دی دارم و یه مقدارم عجله دارم

بین دو ال ای دی جی پلاس اسمارت و سام اسمارت و یا مارک دیگه موندم...:wub::wub:

چیزایی که واسم مهمه ایناست:

هنگ نکنه به خصوص تو منو اندروییدش

کنتراست تصویرش قابل قبول باشه

رابط کاربریش بدون اشکال باشه

تیونر داخلیش پر قدرت باشه

و کلا با تو جه به پولی که میدیم قابل قبول باشه

در ضمن 43 اینچ میخایم بخریم ///

Afshin405
10-01-2022, 16:20
​دوستان کسی نظری نداره من کماکان منتظرم!!!!!!! ///

Afshin405
16-01-2022, 07:49
دوستان واقعا کسی نیست منو راهنمایی کنه؟ ///

Afshin405
25-01-2022, 20:38
​دریغ از یه جواب ساده این همه مارکو ما سر گردون!!!!!! ///

shervin115
26-01-2022, 00:01
با سلام به همه دوستان

سمت سام و جی پلاس نرو

معلوم نیست بردها و پنل چی هست . تیونرها ضعیف و بردها تجمیع شده از نظر تعمیرکاری بهت میگم

تو برندهای موجود از نظر کیفیت و مشتری مداری شرکت پشتیبانی کننده بلست و سونیا خوب هستند .

اگر بتونی پاناسونیک بدون گارانتی هم گیر بیاری عالی هست . البته جنس های وارداتی اکثرا بعد از چند سال مشکل یافت نشدن قطعات رو خواهی داشت که به دلیل آمار تعمیرات و خرابی پایین پاناسونیک نسبت به برندهای دیگر ریسک خریدش کم هست

Afshin405
26-01-2022, 17:14
یه تعمیر کاری تو محلمون هست اونم میگفت سمت سام و جی پلاس نرو و برند ایکس ویژن رو پیشنهاد داد کسی اطلاعی داره؟؟ ///

shervin115
26-01-2022, 17:48
یه تعمیر کاری تو محلمون هست اونم میگفت سمت سام و جی پلاس نرو و برند ایکس ویژن رو پیشنهاد داد کسی اطلاعی داره؟؟ ///

xvision و تی سی ال و دوو و اسنوا هم دورشون رو خط بکش .

Afshin405
28-01-2022, 03:36
کسی از دوستان تجربه خرید از برندهای مطرح بازارو داره بیاد تجربشو در اختیار ما بزاره؟؟ ///

comil2022
28-01-2022, 13:31
کسی از دوستان تجربه خرید از برندهای مطرح بازارو داره بیاد تجربشو در اختیار ما بزاره؟؟ ///

سلام

دوست عزیز بین برند های داخلی ایکس ویژن بیشترین سابقه تولید تلویزیون رو داره و امتحانش رو هم پس داده . ولی سام و جی پلاس و .... همچنین تی سی ال و هایسنس مونتاژ هستند .

ولی به نظرم اگر بودجه محدودی داری . به تلویزیون های شیائومی فکر کن . نسبت به داخلی ها یک سر و اگردن بالاتره . شیائومی فعلا تلویزیون هالی خیلی خوبی میزنه

... :»

shervin115
28-01-2022, 20:18
سلام

دوست عزیز بین برند های داخلی ایکس ویژن بیشترین سابقه تولید تلویزیون رو داره و امتحانش رو هم پس داده . ولی سام و جی پلاس و .... همچنین تی سی ال و هایسنس مونتاژ هستند .

ولی به نظرم اگر بودجه محدودی داری . به تلویزیون های شیائومی فکر کن . نسبت به داخلی ها یک سر و اگردن بالاتره . شیائومی فعلا تلویزیون هالی خیلی خوبی میزنه

... :»

وضعیت خرابی ایکس ویژن رو اطلاعی ندارید ؟ ایکس ویژن تولید داخل هست و بقیه مونتاژ !!!! :D

مشتری زیاد داشتم تلویزیون ایکس ویژن گارانتی اش تموم شده و بعد از گارانتی نماینده هاش قبول نمیکردن برای تعمیر و دنبال قطعه اش از بازار اوراق فروشی میگشت .

Afshin405
29-01-2022, 04:13
من موندم تو این مملکت نباید یه برند معتبر تلویزیون وجود داشته باشه که آدم بدون استرس بره و خریداریش بکنه واقعا متاسفم!!!

باز یه زمانی سامسونگ و الجی تو این مملکت بودن که حداقل میشد امتحان پس داده حسابشون کرد و احساس نکنی داری پولتو میریزی تو جوی آب ولی حالا چی؟؟

منتظر نظر سایر دوستان هستم ///

MOHAMMAD_ASEMOONI
29-01-2022, 20:07
با سلام به همه دوستان

سلام
◼️ مراقب باشید صفحه منحنی نخرید چون فقط یک کلک تجاری هست و خطهای مستقیم در اون منحنی میشه !!

=======================================
◼️ دوستان , به نفع شما هست که مطالب بنده ی مخلص رو بخونید و دنبال کنید چون هم کلی پول توش هست هم امنیت و ایمنی ، هم آسایش و آرامش ، هم دور شدن از بسیاری از خطرها و ضررهای دنیا و هم پایان و عاقبت‌ِ خیر و خوش إن شاء الله ..
چند نمونه⬇️ : ( روی دکمه‌ی نمایش کلیک کنید )

◼️ میلیونها تومن صرفه جویی در هزینه های خودرو و هزینه‌های زندگی :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

◼️ تجربه‌های رانندگی ( بسیار مهم )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]رانندگی

◼️ تجربه های زندگی

◼️ توصیه های مهم امنیتی:

◼️ قوانین و مقرراتِ گفتگو و تبادلِ نظر:

.
◼️ برنامه های مهم و کاربردی برای گوشیهای اندرویدی :
.
.
◼️ تاپیک جامع لوله‌کشی و پمپ آب و مخزن آب ( مشاوره و تعمیر و سرویس)
.

◼️ مشاوره ، سرویس و نگهداری و تعمیر آبگرمکن دیواری

◼️ تاپیک جامع دستگاه تصفیه آب خانگی. (مشاوره، سرویس و تعمیر )
.

◼️ جسارتاً آموزش توبــهٔ واقعی
.

comil2022
29-01-2022, 20:12
وضعیت خرابی ایکس ویژن رو اطلاعی ندارید ؟ ایکس ویژن تولید داخل هست و بقیه مونتاژ !!!! :D

مشتری زیاد داشتم تلویزیون ایکس ویژن گارانتی اش تموم شده و بعد از گارانتی نماینده هاش قبول نمیکردن برای تعمیر و دنبال قطعه اش از بازار اوراق فروشی میگشت .

یه >>> هم جا موند . :D

بقیه هم مونتاژ :whistle::»:eh::santa:

Afshin405
31-01-2022, 18:23
​دوستانی که تجربه خرید ال ای دی اسمارت دارن از گذاشتن پست دریغ نکنن ///

Afshin405
02-02-2022, 23:54
دوستان به احتمال زیاد از برند جی پلاس یه تی وی اسمارت بخرم ولی اونم کلی ایراد ازش گزارش شده مثلا صداشو میزاری رو

عدد1 با صدای عدد10 فرقی نداره یا خودکار خاموش و روشن میشه حالا نظر دوستان چیه؟؟ در ضمن به خرید از بانه فکر کردم ولی

هم قیمتاشون بالاست هم گارانتی ندارن همین شده که حسابی گیج شدم موندم ریسک بکنم و جی پلاس بخرم یا نه؟؟!!!!!

ahmadirect
03-02-2022, 11:48
دوستان به احتمال زیاد از برند جی پلاس یه تی وی اسمارت بخرم ولی اونم کلی ایراد ازش گزارش شده مثلا صداشو میزاری رو

عدد1 با صدای عدد10 فرقی نداره یا خودکار خاموش و روشن میشه حالا نظر دوستان چیه؟؟ در ضمن به خرید از بانه فکر کردم ولی

هم قیمتاشون بالاست هم گارانتی ندارن همین شده که حسابی گیج شدم موندم ریسک بکنم و جی پلاس بخرم یا نه؟؟!!!!!

بودجه چه مقدار هست ؟
هر چی گرفتی فقط سمت برند داخلی نرو (مونتاژ واقعا بی کیفیت)

Afshin405
04-02-2022, 03:22
بودجه چه مقدار هست ؟
هر چی گرفتی فقط سمت برند داخلی نرو (مونتاژ واقعا بی کیفیت)

بودجه به زور بین 8 تا 9 تومن

دوستان دیگه از دادن نظر یا راهنمایی کردن کوتاهی نکنن چون که واقعا موندم چی بگیرم!!! ///

Afshin405
04-02-2022, 20:14
update........... ///

MAPNAZ
08-02-2022, 23:39
ال ای دی فقط سونی
ولی قیمتش بالاست
سه سال پیش 55x8500e خریدم 9 ملیون تومن
کیفیت بی نظیر و شفافیت بالا
هنوزم جزو بهترینهاست
حالا شده 28 ملیون

Afshin405
09-02-2022, 22:43
چه عجب یکی نظر داد منتظر نظر بفیه بچه ها هستم ///

Afshin405
12-02-2022, 00:33
سلام دوباره

بچه هایی که میخان نظر بدن بیشتر در مورد تلویزیون های برند جی پلاس نظر بدن چون با بودجه ای که من دارم(8-9میلیون)چیزه

بهتری نمیدن با تشکر پیشاپیش ///

Afshin405
17-02-2022, 03:46
​update......... ///

MOHAMMAD_ASEMOONI
17-02-2022, 09:04
سلام
برای انتخاب تلویزیون مناسب بایستی اینها رو مد نظر داشته باشید

صفحه منحنی نخرید
بودجه چقدر هست ؟
تصمیم دارید کار کرده ی سالم و تمیز بگیرید یا نو ؟

نقد یا اقساطی ؟

سایز صفحه بستگی به فاصله ی تلویزیون تا بیننده داره . مثلاً تاحدود ۳ یا حتی ۴ متر میشه ۳۲ اینچ خرید .

فرمت‌های تصویریِ جدید رو پشتیبانی کنه مثل H265

امکان وصل شدنش به اینترنت می‌تونه دردسرساز و مشکل ساز بشه و ممکنه هک بشه و ویروسی بشه . ممکنه اطلاعاتی ازش سرقت بشه مثل تصاویر دوربینش و صدای خانه از میکروفونش و سرقت اطلاعات هارد یا فلش مموریِ وصل شده به تلویزیون . چند بار جاسوسی تلویزیون های سامسونگ افشا شد که قبلاً در مطالبم جزئیاتش رو نوشته‌ام .

همیشه وصل بودنِ دستگاه ها به اینترنت درست نیست . چه موبایل و کامپیوتر باشه ، چه ----- یا تلویزیون یا دستگاه ضبط تصاویر دوربین‌های مداربسته ( DVR , XVR , NVR)

با توجه به بودجه ی شما میتونید کار کرده ی مارکهای خوب مثل سونی یا ال جی یا سامسونگ رو پیدا کنید در شیپور یا دیوار و با روش اَمن است کنید و خرید کنید و مهلت بگیرید برای تست .
بهتره از مناطق بالای شهر بخرید . مناطق پایین شهر امکان سرقتی بودنش خیلی بیشتره .

خرید اجناس کار کرده دقت بیشتری لازم داره خصوصاً اگر که برق و الکترونیکی هم باشه .

در مورد تلویزیونهای نو ، تحقیق در مورد گارانتی خیلی مهم هست یعنی :
تا چند روز گارانتی تعویض داره ؟
تا چند ماه یا چند سال گارانتی تعمیر داره ؟
گارانتی از تاریخ تولید هست یا تاریخ فاکتور یا تاریخ نصب ؟

اینها رو نباید از فروشنده بپرسید . باید زنگ بزنید به خدمات پس از فروشِ همون مارک و براند و بپرسید .

Afshin405
19-02-2022, 03:44
سلام
برای انتخاب تلویزیون مناسب بایستی اینها رو مد نظر داشته باشید

صفحه منحنی نخرید
بودجه چقدر هست؟
تصمیم دارید کار کرده ی سالم و تمیز بگیرید یا نو ؟

نقد یا اقساطی ؟

سایز صفحه بستگی به فاصله ی تلویزیون تا بیننده داره . مثلاً تاحدود ۳ یا حتی ۴ متر میشه ۳۲ اینچ خرید .

فرمت‌های تصویریِ جدید رو پشتیبانی کنه مثل H265

امکان وصل شدنش به اینترنت می‌تونه دردسرساز و مشکل ساز بشه و ممکنه هک بشه و ویروسی بشه . ممکنه اطلاعاتی ازش سرقت بشه مثل تصاویر دوربینش و صدای خانه از میکروفونش و سرقت اطلاعات هارد یا فلش مموریِ وصل شده به تلویزیون . چند بار جاسوسی تلویزیون های سامسونگ افشا شد که قبلاً در مطالبم جزئیاتش رو نوشته‌ام .

همیشه وصل بودنِ دستگاه ها به اینترنت درست نیست . چه موبایل و کامپیوتر باشه ، چه ----- یا تلویزیون یا دستگاه ضبط تصاویر دوربین‌های مداربسته ( DVR , XVR , NVR)

با توجه به بودجه ی شما میتونید کار کرده ی مارکهای خوب مثل سونی یا ال جی یا سامسونگ رو پیدا کنید در شیپور یا دیوار و با روش اَمن است کنید و خرید کنید و مهلت بگیرید برای تست .
بهتره از مناطق بالای شهر بخرید . مناطق پایین شهر امکان سرقتی بودنش خیلی بیشتره .

خرید اجناس کار کرده دقت بیشتری لازم داره خصوصاً اگر که برق و الکترونیکی هم باشه .

در مورد تلویزیونهای نو ، تحقیق در مورد گارانتی خیلی مهم هست یعنی :
تا چند روز گارانتی تعویض داره ؟
تا چند ماه یا چند سال گارانتی تعمیر داره ؟
گارانتی از تاریخ تولید هست یا تاریخ فاکتور یا تاریخ نصب ؟

اینها رو نباید از فروشنده بپرسید . باید زنگ بزنید به خدمات پس از فروشِ همون مارک و براند و بپرسید .

صفجه منجنی که نمیخرم چون پولم نمیرسه
بودجم 8=9 تومنه
با جنس کارکرده راحت نیستم نو میگیرم
به احتمال زیاد نقد بگیرم
سایز43 مناسب خونه ماست
واسه اینترنت تلویزیون مگه انتی ویروس نیست؟
از باقی مطالب که گذاشتین هم ممنون هستم همه رو خوندم و سعی میکنم رعایت کنم
میگم شما که آقا محمد وقت گذاشتین در مورد برند جی پلاس اطلاعی ندارین کیفیتش و اینا؟؟
در کل ممنون از وقتی برای من گذاشتین ///

MOHAMMAD_ASEMOONI
19-02-2022, 11:39
صفجه منجنی که نمیخرم چون پولم نمیرسه
بودجم 8=9 تومنه
با جنس کارکرده راحت نیستم نو میگیرم
به احتمال زیاد نقد بگیرم
سایز43 مناسب خونه ماست
واسه اینترنت تلویزیون مگه انتی ویروس نیست؟
از باقی مطالب که گذاشتین هم ممنون هستم همه رو خوندم و سعی میکنم رعایت کنم
میگم شما که آقا محمد وقت گذاشتین در مورد برند جی پلاس اطلاعی ندارین کیفیتش و اینا؟؟
در کل ممنون از وقتی برای من گذاشتین ///

سلام علیکم

در مورد معایب تلویزیون های جی پلاس در نت اطلاعاتی هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]معایب+تلویزیون+جی+پلاس&source=hp&ei=2aMQYt2hI-vWytMPipGM-AY&oq=معایب+تلویزیون+ج&gs_lcp=ChFtb2JpbGUtZ3dzLXdpei1ocBABGAAyBAgAEBMyBAg AEBMyBAgAEBMyBAgAEBMyBAgAEBMyBAgAEBMyBAgAEBMyCAgAE BYQHhATOg4IABCPARDqAhCMAxDlAjoLCAAQgAQQsQMQgwE6BAg AEAM6BQgAEIAEOgUILhCABDoECAAQCjoECC4QCjoLCC4QgAQQs QMQgwE6CAguEIAEENQCOggILhCABBCxAzoICAAQsQMQgwE6Cwg uEIAEEMcBEK8BOgYIABAWEB46BAgAEA06BggAEA0QHlCBAViIi QFgtpgBaARwAHgEgAHqBIgB706SAQczLTguOC43mAEAoAEBsAE P&sclient=mobile-gws-wiz-hp

البته کالای بی نقص و عیب نداریم . اگر همین جستجو رو در مورد هر براندِ دیگه ای هم انجام بدیم ، عده‌ای از مردم معایبی رو براش نوشته‌اند . حتی برای بهترین و باکیفیت ترین مارکهای دنیا .
خصوصاً در ایران که یکی از آشفته ترین و بی در و پیکرترین و کثیف‌ترین بازارهای دنیا رو داره و انواع و اقسامِ دوز و کلک و حقه بازی و تقلب و قانون‌شکنی و دزدی و بی مسئولیتی در اون رواج داره و همواره بیشتر و بیشتر هم میشه

◼️ دوستان , به نفع شما هست که مطالب بنده ی مخلص رو بخونید و دنبال کنید چون هم کلی پول توش هست هم امنیت و ایمنی ، هم آسایش و آرامش ، هم دور شدن از بسیاری از خطرها و ضررهای دنیا و هم پایان و عاقبت‌ِ خیر و خوش إن شاء الله ..

◼️ تجربه های زندگی

◼️ توصیه های مهم امنیتی:

.
.
.
.

.

.

Afshin405
19-02-2022, 21:40
سلام علیکم

در مورد معایب تلویزیون های چی پلاس در نت اطلاعاتی هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]معایب+تلویزیون+جی+پلاس&source=hp&ei=2aMQYt2hI-vWytMPipGM-AY&oq=معایب+تلویزیون+ج&gs_lcp=ChFtb2JpbGUtZ3dzLXdpei1ocBABGAAyBAgAEBMyBAg AEBMyBAgAEBMyBAgAEBMyBAgAEBMyBAgAEBMyBAgAEBMyCAgAE BYQHhATOg4IABCPARDqAhCMAxDlAjoLCAAQgAQQsQMQgwE6BAg AEAM6BQgAEIAEOgUILhCABDoECAAQCjoECC4QCjoLCC4QgAQQs QMQgwE6CAguEIAEENQCOggILhCABBCxAzoICAAQsQMQgwE6Cwg uEIAEEMcBEK8BOgYIABAWEB46BAgAEA06BggAEA0QHlCBAViIi QFgtpgBaARwAHgEgAHqBIgB706SAQczLTguOC43mAEAoAEBsAE P&sclient=mobile-gws-wiz-hp

البته مالای بی نقص و عیب نداریم . همین رو در مورد هر براندِ دیگه ای هم بنویسیم ، عده‌ای از مردم معایبی رو براش نوشته‌اند . حتی بهترین و باکیفیت ترین مارکهای دنیا .
خصوصاً در ایران که یکی از آشفته ترین و بی در و پیکرترین و کثیف‌ترین بازارهای دنیا رو داره و انواع و اقسامِ دوز و کلک و حقه بازی و تقلب و قانون‌شکنی و دزدی و بی مسئولیتی در اون رواج داره و داره بیشتر و بیشتر هم میشه

◼️ تجربه های زندگی

◼️ توصیه های مهم امنیتی:

.
.
.
.

.

.

با تشکر از جناب آسمانی که واقعا وقت گذاشتن برای مطلب مورد بحث خواهشا دوستان دیگممممممم نظرانشونو بگن به خصوص در مورد برند جی پلاس ///

Afshin405
21-02-2022, 02:06
دوستان امروز تو برنامه دیوار بودم داشتم تلویزیون های دست دوم رو نگاه میکردم به خصوص اونا که از برند سامسونگ و الجی اصل
بودن حالا میخواستم نظر شما رو هم بدونم آیا تلویزیون دست دوم ولی سالم میتونه گزینه خوبی باشه یا نه؟؟ ///

Afshin405
24-02-2022, 02:35
update..........

بچه ها بابا دمتون گرم بیاین نظر بدین واقعا به نظرات شما احتیاج دارم ///

srx190d
24-02-2022, 19:05
کسی برای عرزشی ها وقت نمی گذارد

Afshin405
26-02-2022, 04:42

منظورتونو متوجه نشدم؟!؟!!!!!! ///

ksra
26-02-2022, 11:38

سلام.
متاسفانه کاری به این قضیه ندارم و فقط صرفا جوابم واسه رفع ابهام این دوستمون و بقیه کسایی که با این سوال روبه رو میشن هست.

ksra
26-02-2022, 11:49
دوستان امروز تو برنامه دیوار بودم داشتم تلویزیون های دست دوم رو نگاه میکردم به خصوص اونا که از برند سامسونگ و الجی اصل
بودن حالا میخواستم نظر شما رو هم بدونم آیا تلویزیون دست دوم ولی سالم میتونه گزینه خوبی باشه یا نه؟؟ ///
سلام.
درمورد خرید دست دوم اصلا پیشنهاد نمیکنم چون احتمال تعمیری بودن توشون خیلیی زیاده متاسفانه. و معلوم هم نیست صاحب قبلی چه بلایی سر تلویزیون آورده.
برند های متفرقه مثل جی پلاس و ایکس ویژن و.... پیشنهاد نمیشه و نرخ خرابی خیلی بالایی دارن .
من تنها چیزی که با این مبلغ شما میتونم پیشنهاد بدم که مورد خوبی هست و باید از نزدیک هم خودتون بررسی کنید ( چون سلیقه ها و رابط و کاربری و ... بستگی به خودتون داره. ) تلویزیون شیائومی 43p1 رو پیشنهاد میدم . (البته کمی هم باید به مبلغتون اضافه کنید تا مطمئن تر خرید کنید . )
درضمن تلویزیون منحنی پیشنهاد نمیشه.
موفق باشید.

Afshin405
26-02-2022, 23:37
سلام.
درمورد خرید دست دوم اصلا پیشنهاد نمیکنم چون احتمال تعمیری بودن توشون خیلیی زیاده متاسفانه. و معلوم هم نیست صاحب قبلی چه بلایی سر تلویزیون آورده.
برند های متفرقه مثل جی پلاس و ایکس ویژن و.... پیشنهاد نمیشه و نرخ خرابی خیلی بالایی دارن .
من تنها چیزی که با این مبلغ شما میتونم پیشنهاد بدم که مورد خوبی هست و باید از نزدیک هم خودتون بررسی کنید ( چون سلیقه ها و رابط و کاربری و ... بستگی به خودتون داره. ) تلویزیون شیائومی 43p1 رو پیشنهاد میدم . (البته کمی هم باید به مبلغتون اضافه کنید تا مطمئن تر خرید کنید . )
درضمن تلویزیون منحنی پیشنهاد نمیشه.
موفق باشید.
با سلام
ممنون از راهنماییت فقط مسیله اینجاست شیائومی نمایندگی گوشی و اکسسوری داره نمایندگی برای تلویزیون تو سطح تهران نداره یا حداقل من ندیدم اگه سراغ دارید بگید برم ببینم ​///

ksra
28-02-2022, 10:12
با سلام
ممنون از راهنماییت فقط مسیله اینجاست شیائومی نمایندگی گوشی و اکسسوری داره نمایندگی برای تلویزیون تو سطح تهران نداره یا حداقل من ندیدم اگه سراغ دارید بگید برم ببینم ​///

سلام.
متأسفانه درمورد نمایندگی اطلاعی ندارم ... فقط در مورد کیفیت برد و .... اطلاعاتی دارم.
میتونید کمی در مورد شیائومی تحقیق کنید چون تقریبا تنها چیزی که خوبه میشه به شیائمی اشاره کرد.
نمیدونم دوستانی که دوو دارن چیه نظرشون چون به نظر میاد در تلویزیون های ایرانی فقط دوو خوبه ...
من خودم سامسونگ دارم ولی نمیدونم چرا دیگه سامسونگ و الجی پیدا نمیشن!!
دوو ندارم ولی این موردی که گذاشتم براتون ظاهرا نظرات مثبتی در موردش دادن. باید از نزدیک در مرکز فروش تست کنید ببینید چجور تلویزیونی هست..

Afshin405
01-03-2022, 02:50
سلام.
متأسفانه درمورد نمایندگی اطلاعی ندارم ... فقط در مورد کیفیت برد و .... اطلاعاتی دارم.
میتونید کمی در مورد شیائومی تحقیق کنید چون تقریبا تنها چیزی که خوبه میشه به شیائمی اشاره کرد.
نمیدونم دوستانی که دوو دارن چیه نظرشون چون به نظر میاد در تلویزیون های ایرانی فقط دوو خوبه ...
من خودم سامسونگ دارم ولی نمیدونم چرا دیگه سامسونگ و الجی پیدا نمیشن!!
دوو ندارم ولی این موردی که گذاشتم براتون ظاهرا نظرات مثبتی در موردش دادن. باید از نزدیک در مرکز فروش تست کنید ببینید چجور تلویزیونی هست..
با سلام
ممنون از راهنماییت
در مورده برند شیایومی باید بگم یکی از فامیلامون سایز بزرگشو خریده و یک بار هم براشون تعویض کردن حالا دقیقا جزییاتشو

نمیدونم باید بپرسم و اما در مورد برند دوو اتفاقا چند روز پیشا نمایندگیش بودم ظاهره محصولاتشون که بد نیست ولی باطنشونو

خدا میدونه به فروشندش گفتم 43 اینچ اسمارت دارین گفتش داریم ولی نصب نکردیم واسه دیدن مشتریا 43 معمولی نصب

کردیم!!! داشتم امروز فکر میکردم تلویزیون معمولی بخرم(غیر اسمارت)بعدش واسش اندروید باکس بخرم حالا تا خدا چی بخواد ///

Afshin405
08-03-2022, 20:06
دوستان از دادن نظر دریغ نکنن........

update........... ///

ksra
08-03-2022, 22:31
دوستان از دادن نظر دریغ نکنن........

update........... ///

سلام .
متأسفانه دربازار داخلی انتخاب بین بد و بدتر هست...

Afshin405
09-03-2022, 03:22
سلام .
متأسفانه دربازار داخلی انتخاب بین بد و بدتر هست...
با سلام
دقیقا مشکلمنم همینجاست انتخاب بین بد و بدتر !

بازار دست دوم رو بررسی کردم دیدم ریسکه

رفتم از چند نفر که تو بانه هستن سوال پرسیدم بازم دیدم ریسکه چون جنساشون گارانتی نداره و..........

موندم بخرم یا بیخیال بشم فعلا؟؟ ///

ksra
09-03-2022, 22:16
با سلام
دقیقا مشکلمنم همینجاست انتخاب بین بد و بدتر !

بازار دست دوم رو بررسی کردم دیدم ریسکه

رفتم از چند نفر که تو بانه هستن سوال پرسیدم بازم دیدم ریسکه چون جنساشون گارانتی نداره و..........

موندم بخرم یا بیخیال بشم فعلا؟؟ ///

سلام.
بله در هر مورد حرفتون درسته.
ولی الان با چنین شرایط فعلی اگر دست نگه دارید متاسفانه نمی‌تونید دیگه خرید کنید چون الان بازار ها اینطوری شده که اگر نخری دیگه نمیتونی بخری.
من خودم نظرم رو شیائومی و دوو هست دیگه اگر ال‌جی یا سامسونگ ته انباری نو یا ... گیر آوردید درنگ نکنید.
بله به بازار دست دوم و بانه اعتمادی نیست.
دست دوم رو که خودم خدمتتون عرض کردم که معلوم نیست تعمیری هست یا چه بلایی قبلا سرش اومده.
موفق باشید