PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک جامع بحث ارز دیجیتال - Cryptocurrency

MMDFullHD
18-11-2021, 18:57
سلام دوستان خوبید؟

این تاپیک جاش خالی بود وا کردم (با اجازه مدیریت گل گلها) هممون یه فیضی ببریم اینجا

امیدوارم جیب های هممون پر سود باشه

MMDFullHD
18-11-2021, 18:59
خودم میخواستمم ی ارزی رو بهتون پیشنهاد بدم که میتونه زندگی هممون رو تغیر بده تا چن ماه شاید هم چن سال و اونم ارز تان هست :cool:

این ارزی که من بهتون پیشنهاد میدم هنوز اول راهشه و تونسته با همین اول راه قیمت 3.8 رو داشته باشه (27 ابان 1400)

پشت توسعه دهنده های این ارز همون توسعه دهنده های تلگرام (دروف) هستش و میشه گفتو بلاک چین تلگرام هستش

و فوق العاده است این کوین

این لینک کوین مارکت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست که کلا اطلاعات جامع رو توش قرار داده

از توی صرافی های گیت یا غیر متمرکز هم مثل پنکک سواپ یا یونی سواپ میشه بصورت رپد توکن خرید کرد

بنظرم بهتره که از صرافی یا ربات ورفای شده خود تلگرام خرید کنید چون تو ولتش بعهدا قراره که stake بیاره (بعدهاش رو نمیدونم ولی خب نوشته که تو سایتش قراره Q4 2021 بذاره باید امروز فردا اینم لانچ بشه که مزیتیه )

الان هم که داره قیمتش میریزه بهتره صبر کنید که کامل یه اصلاح بزنه و خرید کنید و توی کیف پول خودش هم هولد کنید

با اضافه کردن کانتراکت اسمارت چین هم میشه بصورت رپد از پنکک سواپ خریداری کرد و همم توی تراست ولت نگه داشت

I Walk Alone
18-11-2021, 22:52
دوستان نظرتون در مورد کاردانو چیه. من با پیشنهاد و اصرار خیلی از نزدیکام 2 ماه پیش تو قیمت 2.26 دلار وارد شدم ولی تا الان برام ناامید کننده بود. آیا امیدی هست بهش تو کوتاه مدت؟

MMDFullHD
18-11-2021, 23:12
دوستان نظرتون در مورد کاردانو چیه. من با پیشنهاد و اصرار خیلی از نزدیکام 2 ماه پیش تو قیمت 2.26 دلار وارد شدم ولی تا الان برام ناامید کننده بود. آیا امیدی هست بهش تو کوتاه مدت؟

تو کوتاه مدت نیست

چه مقدار خریدید

I Walk Alone
19-11-2021, 10:51
تو کوتاه مدت نیست

چه مقدار خریدید

200 تا در 2.26
100 تا در 2.10
100 تا ذز 2.0

دیگه فعلا قصد پایین اوردن میانگین ندارم.

nimahandsomboy
21-11-2021, 11:00
بهترین صرافی برای معاملات اسپات کدوم هست ؟؟؟

کوینکس و کوکوین خوبه؟؟

MMDFullHD
25-11-2021, 00:28
بهترین صرافی برای معاملات اسپات کدوم هست ؟؟؟

کوینکس و کوکوین خوبه؟؟

من شخصا کوینکس رو ترجیح میدم باز بستگی به خودتون داره

در کل به ترتیب برای ایرانی ها این exchange ها خوبن با توجه به کارمزد همنیطور مشکلات تحریمی

کوینکس توکن و کوبن های خوبی رو پشتیبانی میکنه مشکل تحریم نیست خداروشکر فعلا کارمزد هاشم خوبه همینطور فی نقل انتقال هاش

ال بنک این هم خوبه خداروشکر تحریم نیست و کارمزد هاشم خوبه :thumbsup: با تچکر از برادر های هنگ کنگی

کوکوین هم رمز ارز های زیادی رو پشتیبانی میکنه فعلا با تحریم ها هم مشکلی نیست ولی شاید تو آینده باشه اگر اکانتتون به هر دلیلی به مشکل بخوره مثلا ترید پسوردتون رو یادتون بره و ... داستانیه برای خودش چون این قسمتش مشکل داره پس نهایت دقت رو بکنید تو پسوردهاتون که فراموش نکنید و همنطور کارمزد یه سری از توکن هاش خیلی به شدت بالاس مثلا ی ارز حالا اسمشو نمیگم ۳۰ دلار واسه انتقال از کیف پول صرافی به تراست ولت میخواست

okex هم صرافی خوبیه ولی من کار نکردم

MMDFullHD
25-11-2021, 00:31
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nimahandsomboy
27-11-2021, 11:57
من اموزش اسپات صرافی کوینکس تو یوتوب دیدم..چنتا فیلم اموزشی دیدم
چنتا کانال سیگنال معتبر هم عضو هستم
میخوام قبل از معامله سیگنال روی چارت پیاده کنم
بعد معامله کنم
ولی نمیدونم چیکار کنم
ممنون میشم راهنمایی کنید

poostkala
27-11-2021, 13:50
اگر منظورتون تحلیل سیگنال بای یا سل روی چارت هست
پیشنهاد میکنم کار با tradingview کامل یاد بگرید

MMDFullHD
28-11-2021, 11:44
من اموزش اسپات صرافی کوینکس تو یوتوب دیدم..چنتا فیلم اموزشی دیدم
چنتا کانال سیگنال معتبر هم عضو هستم
میخوام قبل از معامله سیگنال روی چارت پیاده کنم
بعد معامله کنم
ولی نمیدونم چیکار کنم
ممنون میشم راهنمایی کنید

از روی حساب دوستی بهت می گم و اینکه چون ایرانی هستی و عین من داری تو مملکتی زندگی میکنی که 1دلارشم 1 دلاره بهت میگم

اول که با دیدن چن تا فیلم اموزشی از ی صرافی نمیشه تریدر شد

دوم به هیچ عنوان از کانال سیگنال ها نمیشه اعتماد کرد و ... چون هر تریدر بر اساس شرایط خودش داره کار میکنه

سوم اینکه ادم از فردای هیچیش خبر نداره اگر اینها کانال های معتبر سیگنال میدن صرفا از روی تحلیل تکینکال هست و ممکنه غلط در بیاد ممکنه سود هزار درصدی هم بهت برسونه همه چیز ممکنه

اگر اومدی تو ترید احساسی اصلا نشو و دیدت بلند مدت باشه هرچقد بلند مدت تر بیشتر جواب میگیری

نمیخوام بزنم تو ذوقت و ... ولی دارم بهت حقیقت رو میگم

چهارم شما باید به عنوان اولین کار برای ترید شدن مدیریت سرمایه و پرایس اکشن رو تو این بازار یاد بگیری

پنجم نیازی اصلا به عضویت و پول دادن به این پکیج ها کانال سیگنال ها نیست (از قدیم گفتن اگر بیل زنی باغچه خودتو بیل بزن )

مطمعن باش اگر کسی ی استراتژی چیزی که براش سود ده باشه میتونه تا هزار برابر از اون پولی که از تو میگیره بابت اموزش یا سیگنال هاش در بیاره این از این

اگر نیاز باز به تحلیل های دیگران داشتی میتونی از تحلیل هایی استفاده کنی که توی ترندینگ ویو هست

200 تا در 2.26
100 تا در 2.10
100 تا ذز 2.0

دیگه فعلا قصد پایین اوردن میانگین ندارم.

:laughing:

کاردانو دیگه فک کنم مرد از شانستون
اگه 1.48 هم رد کنه دیگه فک کنم مرده

MMDFullHD
04-12-2021, 12:03
عومیکرون اومد باز ریده به همه چی

کلا به همه چی رید رفت

پیشنهادم برای همه اینه الان بهترین تایم خرید هرکوین و ... هست که میخواید بخرید بذارید کنار بمونه تا بازار برگرده

خصوصا ارز های متاورسی

MMDFullHD
02-01-2022, 19:15
گفتم تک خوری نباشه ی سیگنال هم بدیم
مسوعولیت ایستفاده از این سیگنال بر عهده خودتونه و فقط صرفا میتونید تماشاگر باشید
اتم لانگ
سیگنال در حد اتمه سودش

MMDFullHD
03-01-2022, 13:12
گفتم تک خوری نباشه ی سیگنال هم بدیم
مسوعولیت ایستفاده از این سیگنال بر عهده خودتونه و فقط صرفا میتونید تماشاگر باشید
اتم لانگ
سیگنال در حد اتمه سودش
13 درصد سود اسپات :tongue:
سیگنال بعدی
لوناس و بریم برای 100 دلاری شدنش طی یکی دوروز آینده
دوستان الان وقت خرید هستش پله ای بخرید

dvb55
04-01-2022, 18:05
13 درصد سود اسپات :tongue:
سیگنال بعدی
لوناس و بریم برای 100 دلاری شدنش طی یکی دوروز آینده
دوستان الان وقت خرید هستش پله ای بخرید

اتم که خوب جواب داد :» لونا هم بریم خرید تا سبز نشده:D:D

Masoud-2014
11-02-2022, 22:50
شیب خوبه ... مقداری دارمش

yuseph
12-02-2022, 17:33
شیب خوبه ... مقداری دارمش

هیچی معلوم نیست.لامصب حساب کتاب نداره اصلا.

Masoud-2014
12-02-2022, 19:43
هیچی معلوم نیست.لامصب حساب کتاب نداره اصلا.

نه ایندفه ایشاالله مقاومت ۰٫۰۰۰۰۸۸ و بزنه بریم واسه ۰٫۰۰۰۱ و بالاتر:biggrin:

yuseph
13-02-2022, 22:12
نه ایندفه ایشاالله مقاومت ۰٫۰۰۰۰۸۸ و بزنه بریم واسه ۰٫۰۰۰۱ و بالاتر:biggrin:

دوج هم جالبه و امید زیادی به بالا رفتنش هست.
ما که دوج هولد کردیم :دی

Masoud-2014
14-02-2022, 12:35
دوج هم جالبه و امید زیادی به بالا رفتنش هست.
ما که دوج هولد کردیم :دی

دوج نمیدونم چرا خنثی شده ، هیچ واکنشی انجام نمیده حتی به توییت ایلان ماسک :hmm: