PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پرسش درباره بازی فیفا و کسب درآمد

pashangparsi6
12-11-2021, 13:14
دوستان عزیز من شندیم امکان بازی کردن کسب درآمد وجود داره. اما هیچ چیزی دربارش نمی دونم. ممکنه یه کم توضیح بدین که چی باید بخریم و چکار کنیم؟ مثلا الان که داره فیفا 22 میاد این منطقی هست که ما بریم دیسک 21 رو بخریم؟ یا اینکه بهتره دیسک 22 رو بخریم؟
و اینکه اگر ممکنه به زبان ساده توضیح بدین که براش شروع من باید چکار کنم و چیا رو تهیه کنم؟ من الان فقط پلی استیشن 4 دارم

با سپاس از شما

italodance
12-11-2021, 13:51
کسب درآمد ؟ بیخود وقتتان را با این بازیهای بیهوده تلف نکنید و با مهارت و تحصیلاتی مرتبطی که دارید آنرا در بازار کار مناسب بکار ببرید.

واقعا بازی کردن اتلافی چون زمان نیست.

pashangparsi6
12-11-2021, 14:51
کسب درآمد ؟ بیخود وقتتان را با این بازیهای بیهوده تلف نکنید و با مهارت و تحصیلاتی مرتبطی که دارید آنرا در بازار کار مناسب بکار ببرید.

واقعا بازی کردن اتلافی چون زمان نیست.

نه خب ببیند من به بازی کردن هم علاقه دارم. حالا می خواستم اگر بشه درآمد در حدی کم هم از این بازی کردن داشته باشم

navidmay
02-01-2023, 08:08
دوستان عزیز من شندیم امکان بازی کردن کسب درآمد وجود داره. اما هیچ چیزی دربارش نمی دونم. ممکنه یه کم توضیح بدین که چی باید بخریم و چکار کنیم؟ مثلا الان که داره فیفا 22 میاد این منطقی هست که ما بریم دیسک 21 رو بخریم؟ یا اینکه بهتره دیسک 22 رو بخریم؟
و اینکه اگر ممکنه به زبان ساده توضیح بدین که براش شروع من باید چکار کنم و چیا رو تهیه کنم؟ من الان فقط پلی استیشن 4 دارم

با سپاس از شما
دیگه نمیشه از فیفا کسب درآمد کرد.

- - - Updated - - -

با سپاس از شما

shabnam1986
02-01-2023, 10:32

- - - Updated - - -

سلام گرامی
میشه ی توضیح بدین
مگ قبلا میشد؟

navidmay
03-01-2023, 11:11
سلام گرامی
میشه ی توضیح بدین
مگ قبلا میشد؟
بله با خرید کوین میشد. بازیکن رو می فروختی. اما امسال دیگه نمیشه..