PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سرعت اینترنت کند شده یا ؟؟؟

یک.دوست
09-11-2021, 18:15
سلام
چند روزه اینترنتم سرعتش کند شده، سرعت اینترنتم هشت مگ هست اما تا دوازده هم میره.
مثلا تو نماشا فیلم میبینم اصلا لود نمیشه، تو اینستاگرام پیجا عکساش یکم دیر لود میشه یا کلیپاش گیر میکنه هرزگاهی.

بنظر شما مشکل از تبلت دستمه یا اینترنت یا اینستا و سایتای فیلم ؟

یکی میگفت مشکل از دستگاهته، چطور میتونم برطرفش کنم؟خاموش روشنش کردم فایده نداشت.

یه سایت مستقیم کردن لینک فیلمم پیشنهاد بدین لطفا

AVAVA
10-11-2021, 05:07
سلام
چند روزه اینترنتم سرعتش کند شده، سرعت اینترنتم هشت مگ هست اما تا دوازده هم میره.
مثلا تو نماشا فیلم میبینم اصلا لود نمیشه، تو اینستاگرام پیجا عکساش یکم دیر لود میشه یا کلیپاش گیر میکنه هرزگاهی.

بنظر شما مشکل از تبلت دستمه یا اینترنت یا اینستا و سایتای فیلم ؟

یکی میگفت مشکل از دستگاهته، چطور میتونم برطرفش کنم؟خاموش روشنش کردم فایده نداشت.

یه سایت مستقیم کردن لینک فیلمم پیشنهاد بدین لطفا
ابتدا تست در ساعات مختلف بگیرید ببینید اینترنتتون پایدار هست یا نه !
ببینید کیفیت خط چطوره ایا جدیدا نویزی افتاده روش یا نه!
ببینید وافای مودم روی کانال خلوتی هست یا نه؟ نبود روی کانال خلوت برارش!
اگر تا اینجا همه چی اوکی بود که هبچ نبود و نتونستی خودت رفع کنی زنگ بزن به پشتیبان جای که نت میگیری
ما فرض می کنیم نتت مشکل نداره
با یک دستگاه دیگه تست کن ببین بازم پایدار هست مشکل یا نه ! اگر بود که مشخص میشه نتت مشکل اساسی داره و باید فکر تعویضش باشی
اگر با دستگاه دیگه مشکلی نبود ، از اطلاعات ضروری تبلتت بکاپ بگیر و دستگاه رو ببر به حالت کارخانه تا همه چی صفر بشه ، الان ببین اگر مشکل حل شده که هیچ نرم افرارهات رو نصب کن اگر نشده که باید بفکر خرید یک تبلت نو باشی

درباره هر چیزی سوال داشتی کافی درباره اش تو گوگل سرچ کنی میاره واست

italodance
12-11-2021, 13:54
والا همه چی رو بستند. آزادی و حیات هم گرفتند. اینترنت جای خود. دلم میسوزه الان بسیاری از نقاط ایران آب برق گاز هم ندارند چه برسه به اینترنت. حرف بزنی سریع تلفت میکنند.