PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی - مشکل با مخابرات

saksa
09-11-2021, 12:48
سلام خدمت دوستان عزیز
من 15 روزیه که ADSL خطم رو فعال کردم و از مخابرات سرویس گرفتم ، کیفیت خطم بسیار عالیه و تا سرعت 18 رو میکشه
مشکل اینه که وقتی سرعت میره روی 16 پاکت لاست میگیرم (مخصوصا شب ها ) و اصلا نمیتونم باهاش گیم بزنم و وقتی زنگ میزنم پشتیبانتی و ازشون میخوام که سرعتم رو روی 8 بزارن اینکار رو انجام نمیدن و میگن که سیستم خودکار تشخیص میده و سرعت شما رو تنظیم میکنه و به صورت دستی نمیتونیم سرعت رو تنظیم کنیم
و اینکمه در حال حاضر امکان تعویض ISP رو ندارم
لطفا راهنمایی کنید که چکار کنم آیا مودم تنظیماتی نداره که بتونم خودم سرعت رو کم کنم ؟
مودمم هم دی لینک مدل dsl-124

...ALI...
13-05-2022, 22:19
سلام خدمت دوستان عزیز
من 15 روزیه که ADSL خطم رو فعال کردم و از مخابرات سرویس گرفتم ، کیفیت خطم بسیار عالیه و تا سرعت 18 رو میکشه
مشکل اینه که وقتی سرعت میره روی 16 پاکت لاست میگیرم (مخصوصا شب ها ) و اصلا نمیتونم باهاش گیم بزنم و وقتی زنگ میزنم پشتیبانتی و ازشون میخوام که سرعتم رو روی 8 بزارن اینکار رو انجام نمیدن و میگن که سیستم خودکار تشخیص میده و سرعت شما رو تنظیم میکنه و به صورت دستی نمیتونیم سرعت رو تنظیم کنیم
لطفا راهنمایی کنید که چکار کنم آیا مودم تنظیماتی نداره که بتونم خودم سرعت رو کم کنم ؟

چطور نمیتونن ؟ اینجا که میتونن . .از سامانه 195 شکایت کن .
از داخل مودم نمیتونی . میتونی مد adsl رو تغییر بدی که سرعتت رو ممکنه خیلی کم کنه یا درست کار نکنه .

hraeissi
16-07-2022, 13:07
سلام خدمت دوستان عزیز
چون قرارداد شما 16 هست
باید قراردادتون تمام بشه و بعدش اقدام به عقد قرارداد با سرعت کم رو کنید

...ALI...
15-09-2022, 08:47
اصلا همچین چیزی نیست . وظیفه دارن رو این سرعت مشکل رو حل کنن یا پول رو پس بدن و یا روی سرعت پایینتر در صورت قبول مشترک ببندن.

چون قرارداد شما 16 هست
باید قراردادتون تمام بشه و بعدش اقدام به عقد قرارداد با سرعت کم رو کنید

paveej
15-09-2022, 20:50
سلام.توی تنظیمات مودم روی قسمت internet setup کلیک کنید و وارد قسمت ADSL setting بشید. اونجا تیکهای چهارم و پنجم و ششم و هفتم رو بردارید.سرعتش احتمالا میاد روی 8 مگ

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

radarz
16-09-2022, 11:13
برو از سر خط هم امتحان کن ببین همین کیفیته

لیونل_مسی
16-09-2022, 14:01
اینکه گفتن نمیتونیم احتمالا راست گفتن

برنامه های اکانتینگ IBS و CPR مخابرات امکانات شرکت های دیگه مثل پارس آنلاین را نداره

کارشناس های 2020 هم معمولا کاری از پیش نمیبرن .

اینکه سرعت 18 بهت دادن باید کلاتو بندازی هوا

اگه بازم زنگ زدی یه خانوم بیسواد بود بگو SNR را برات ببره بالا