PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نبود پول کافی و ساتنا

mirzabozorg
17-10-2021, 23:17
با سلام

ایا در صورت نبودن پول کافی میتوان ساتنا یا پایا زد؟
رسید به صورت زیر داده شده است میخوام ببینم کسی به حساب من زده ایا اصلا پول کافی نباشه رسید میده؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mirzabozorg
17-10-2021, 23:21

MMDFullHD
18-10-2021, 00:27
با سلام

ایا در صورت نبودن پول کافی میتوان ساتنا یا پایا زد؟
رسید به صورت زیر داده شده است میخوام ببینم کسی به حساب من زده ایا اصلا پول کافی نباشه رسید میده؟

خیر موقع ارسال اگر برنامه ای که با اون پول رو زده موجودی کافی نداشته باشه امکان ادامه مراحل نیست و همونجا بهش میگه موجودی کافی نیست
ایشون از موبایل بانک استفاده کرده برای انتقال پول که دیده نشده (من ندیدم تا به حال) که برنامه فیک اسکمر باشه و رسید جعلی بسازه

اگر براتون پول واریز نشد تنها امکانش این هست که رسیدی براتون رو فوتوشاپ کنه و براتون بفرسته

mirzabozorg
18-10-2021, 00:54
خیر موقع ارسال اگر برنامه ای که با اون پول رو زده موجودی کافی نداشته باشه امکان ادامه مراحل نیست و همونجا بهش میگه موجودی کافی نیست
ایشون از موبایل بانک استفاده کرده برای انتقال پول که دیده نشده (من ندیدم تا به حال) که برنامه فیک اسکمر باشه و رسید جعلی بسازه

اگر براتون پول واریز نشد تنها امکانش این هست که رسیدی براتون رو فوتوشاپ کنه و براتون بفرسته

ممنون بسیار خب
پس وحه از حساب کم میشه درسته؟ ولی امکان هم داره بگرده به هر دلیلی؟
بعد چراکد پیگیری نداره؟راستش بعد ساعت اداری زده شده فردا کی میاد ؟

MMDFullHD
18-10-2021, 01:51
ممنون بسیار خب
پس وحه از حساب کم میشه درسته؟ ولی امکان هم داره بگرده به هر دلیلی؟
بعد چراکد پیگیری نداره؟راستش بعد ساعت اداری زده شده فردا کی میاد ؟
بله وجه از حساب کسر میشه
امکان نداره برگرده خیلی کمه این حالت
چون اگر شبا رو هم اشتباه وارد کنه سیستم قبلش جلوشو میگیره میگه که اشتباس
شماره شبا ای که وارد کرده هم اسم فامیل میزنه درصد خطاش کمه
فردا بستگی داره به بانک و بانک مرکزی تا قبل از ۱۲ تو حسابته دیگه نهایتا ۲
شایدم تا قبل از ۹ صبح اینا کلا زمان بندی مشخصی نداره صبح باید تو کارتت باشه این سیکلشون اگر هم سرچ کنی میگن فلان ساعت ولی اصلا دقیقا نیست چون من زیاد کار کردم کاملا چرت پرت میگن که در روز ۲ باره ۴ باره و این ساعات
بانک پاسارگاد بوده ساعت ۱ ظهر زده ساعت ۴ ظهر رسیده دستم
بانک سامان زده ۸ صبح ۱۱ تو کارتم بوده
غروب هم زدن ۶ اینا فردا صبح ۷ تسویه شده

درست درمون نیست این سیستمشون
اگر همیشه واریز دارید بهتره از طرف بپرسید که کدوم بانک حساب داره میخواد بزنه و اگر شما حساب تو همون بانک طرف داشتید شماره حساب همون بانک رو بدید سپرده به سپرده کنه تو زودترین حالت ممکن پول تو حسابتونه

mirzabozorg
18-10-2021, 09:46
بله وجه از حساب کسر میشه
امکان نداره برگرده خیلی کمه این حالت
چون اگر شبا رو هم اشتباه وارد کنه سیستم قبلش جلوشو میگیره میگه که اشتباس
شماره شبا ای که وارد کرده هم اسم فامیل میزنه درصد خطاش کمه
فردا بستگی داره به بانک و بانک مرکزی تا قبل از ۱۲ تو حسابته دیگه نهایتا ۲
شایدم تا قبل از ۹ صبح اینا کلا زمان بندی مشخصی نداره صبح باید تو کارتت باشه این سیکلشون اگر هم سرچ کنی میگن فلان ساعت ولی اصلا دقیقا نیست چون من زیاد کار کردم کاملا چرت پرت میگن که در روز ۲ باره ۴ باره و این ساعات
بانک پاسارگاد بوده ساعت ۱ ظهر زده ساعت ۴ ظهر رسیده دستم
بانک سامان زده ۸ صبح ۱۱ تو کارتم بوده
غروب هم زدن ۶ اینا فردا صبح ۷ تسویه شده

درست درمون نیست این سیستمشون
اگر همیشه واریز دارید بهتره از طرف بپرسید که کدوم بانک حساب داره میخواد بزنه و اگر شما حساب تو همون بانک طرف داشتید شماره حساب همون بانک رو بدید سپرده به سپرده کنه تو زودترین حالت ممکن پول تو حسابتونه

دوست عزیز بسیار ممنون چون ایران نیستم اصلا نمیدونم چی به چیه. ولی عجب چرته. باید فوری بریزه دیگه. اینجا با شماره تلفن فقط فوری میتونی پول بزنی.
کد پیگیری نداشت به خاطر همون شک کردم گفتم بزار بپرسم