PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ممنون میشم در مورد این لپتاپ نظر بدین

Reza Azimy_RW
07-10-2021, 04:45
بالاخره لپتابو خریدم اگه حد توقع رو اجرای بازی GTA IV , و بازیهای هم رده که عمرشون تموم شده بزاریم
مدل :
Lenovo IdeaPad 3 15/ML05
با مشخصات :
مشخصاتش قشنگ اینجا اومده به طور کلی 4 گیگ رم 2 گیگ حافظه مجزا گرافیکی سی پی یو Pentum Gold 6405u دو هسته
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])با قیمت 11/700 مناسبه ؟
بهتر از این واسه کارای نسبتا سنگین با این بودجه میشد خرید کنی ؟!(چه سوالایی میپرسم :blink:)
با این توقعی که داره که مثالش رو زدنم جوابگو هست ؟
با یکی از نرم افزارای بنچمارک گیری به نام GeekBench.Pro برای اینکه قدرتش دستم بیاد کامپیوتر رومیزی خودمو باهاش مقایسه کردم آیا نرم افزار درست میزنه بین پی سی و لپتاپ ؟ یعنی معیارش یکیه یا لپتابو نصبت به اینکه لپتابه امتیاز میده پی سی رو یه جور دیگه ؟!(:blink: ) یعنی میشه به مقادیرش اعتماد کرد ؟
بسیار بسیار ممنون اینا حیاتیه به غرعان که من میام اینجا نمیدونم چرا اینقد شل شده اینجا جان من کمک کنین من از عذاب وژدان در بیام مطمئن بشم به خریدم:mellow:
امتیاز ۵ از ۵

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Lenovo Ideapad 3 6405U 4GB 1TB 2GB HD Laptop ا لپ تاپ 15 اینچی لنوو مدل Ideapad 3 با پردازنده Pentium Gold 6405U
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Reza Azimy_RW
08-10-2021, 20:14
کامل کامل تستش کردم واقعا فراتر از انتظارم بود خصوصا وقتی با کامپیوتر خودم با نرم افزار بنچمارک گیری مقایسه کردم البته کامپیوترم قوی نیست ولی خوب نصبت به اینکه دستتاپه واقعا نمره خوبی گرفت بازی مورد علاقشم نصب کردم جواب داد که کلی میترسیدم جواب نده بعد دیگه بدبخت میشدم به پیشنهاد یکی از دوستای فروشندم بود واقعا ازش تشکر کردم هم قیمت خوبی تمومش کرد هم خداییش چیز جدید و بروزی بود اصلا توقعش رو نداشتم این هزینه چنین چیزی بشه گرفت :»

khoshetala
17-12-2021, 11:24
تجربه خوبی از خرید لپ تاپ لنوو نداشتم هیچ وقت
امیدوارم سری های جدید بهتر شده باشه

Movafighiatt
09-04-2022, 20:46
به نظرم رم 8 باشه و 8 هسته ای خیلی خوب باشه و تا 10 سال فیکس برات کار میکنه البته به بستگی به کاربردش هم که بخوای برای چه کاری ازش استفاده کنی مثلا فقط همینطوری سرگرمی یا دانشجویی یا برنامه نویسی یا ....