PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا راهنمای کنید سریعترین و بهترین اینترنت بیسیم الان کدام است لطفا فوری

jojonice
17-09-2021, 17:01
سلام خدمت شما
یکی از دوستان فعلا نمیتونه از اینترنت adsl استفاده کنه و لطفا بفرمایید بهترین شرکت از لحاظ ارائه اینترنت پرسرعت که واقعا حجم اصلی را ارائه بده و الکی کم نکنه و کاهش سرعت نداشته باشه الان کدام است ؟
از چند جا سوال کردم و گفتن مبین نیت و های وب و این چیزا
اما اگر شرکت دیگری است که واقعا کاری خوبه لطفا بفرمایید
و راستی آیا جای است که مودم را امانی بده ؟ چون میخواهم ارزان باشه و کلی پوا مودم را ندیم
ممنون

mohsenP3000
17-09-2021, 20:15
مبین نت رو عزیز فراموش کن. فوق العاده افتضاحه. پینگ روی 400 تا 800 هست. یعنی سایت داخلی هم نمی تونید بالا بیارید.

شاتل رو یه چک کنید ظاهرا سرویس جدید گذاشته. بچه ها اطراف ما گرفتن خیلی راضی هستن.

jojonice
17-09-2021, 20:21
ممنون آخه فعلا ایشون نمیتونه از adsl استفاده کنه که از ساتل استفاده کنه
و بعد شاتل سرویس بیسیمش گرون بود گفت اگر پوشش بده حدودا 3 میلیون هزینه است و کابل کشی و این چیزا داره

برای همین دنبال بیسیم است

farzad021
18-09-2021, 10:12
میتونید از زیتل استفاده کنید اگر با هزینه اشتراک 150 هزار تومانی ماهانه آن مشکلی ندارید(البته این را هم بدانید که سرویس هایشان را فقط به صورت 3 ، 6 و 12 ماهه می فروشند و نمیتونید سرویس 1 ماهه موقت بگیرید.) هزینه تجهیزات هم 350 هزار تومان به صورت امانی هست که پس از جمع آوری سرویس ، پس می دهند.
در غیر اینصورت 2 تا گزینه دارید: یا باید TD-LTE از جاهای دیگر بگیرید که طبیعتا باید هزینه مودم را بپردازید ، یا باید از سرویس Point to Point استفاده کنید که اون هم هزینه رادیو و ... داره. سرویس بی سیم ارزان نداریم. مگر اینکه گوشی شون رو هات اسپات کنند.

jojonice
18-09-2021, 15:41
ممنون
رایتل گفت که فعلا مودم ارائه نمیدهیم
و منظورم همین سرویس 4g یا td lte است
خوب بنظر شما مبین نت بهتره یا رایتل ؟ که هم ساپورتش خوب باشه و اینترنت باکیفیت تر ارایه بده ؟

و لطف میکنید بگید ارزان ترین مودم که آنلاک باشه که بتونه از 4g و td lte استفاده کنه کدام مدل است و چه قیمت است ؟ و کابل لن داشته باشه که مستقیما با کامپیوتر وصل بشه

ممنون

MMDFullHD
18-09-2021, 20:07
ممنون
رایتل گفت که فعلا مودم ارائه نمیدهیم
و منظورم همین سرویس 4g یا td lte است
خوب بنظر شما مبین نت بهتره یا رایتل ؟ که هم ساپورتش خوب باشه و اینترنت باکیفیت تر ارایه بده ؟

و لطف میکنید بگید ارزان ترین مودم که آنلاک باشه که بتونه از 4g و td lte استفاده کنه کدام مدل است و چه قیمت است ؟ و کابل لن داشته باشه که مستقیما با کامپیوتر وصل بشه

ممنون

عزیزم ایشون زیتل رو گفت ن رایتل

دوم اینکه شما هم خر رو میخوای هم خرما خب نمیشه دیگه

یا بلاخره کیفیت یا هزینه ! بعد اینکه شما دقیق مشخص کنید کجا هستید کدوم منطقه تهران

اگر کیفیت براتون مهمه تو تهران صد در صد پوینت تو پوینت باید شاتل بگیرید!
مرحله بعد اگر که شاتل امکانش نبود اسیاتک هست

اگر که هم هزینه براتون مهمه باید روی بیارید رو تی دی! تی دی هم کلا مبین نت با اختلاف کم بهتره تو کل تهران من دارم overall رو بهتون میگم

اونم باز ممکنه منطقه ای ایرانسل بهتر باشه از مبین نت اینطو نیست

مودم هم شما ارایه دهنده رو مشخص کنید بعدا خرید کنید ! چون ممکنه مثلا به فرض ایرانسل سرعت خوبی داشته باشه منطقتون ولی خونتون انتن خوبی نده برای همین مودم بیرونی بهتره بگیرید تا داخلی!

pipo4713
19-09-2021, 12:48
عزیزم ایشون زیتل رو گفت ن رایتل

دوم اینکه شما هم خر رو میخوای هم خرما خب نمیشه دیگه

یا بلاخره کیفیت یا هزینه ! بعد اینکه شما دقیق مشخص کنید کجا هستید کدوم منطقه تهران

اگر کیفیت براتون مهمه تو تهران صد در صد پوینت تو پوینت باید شاتل بگیرید!
مرحله بعد اگر که شاتل امکانش نبود اسیاتک هست

اگر که هم هزینه براتون مهمه باید روی بیارید رو تی دی! تی دی هم کلا مبین نت با اختلاف کم بهتره تو کل تهران من دارم overall رو بهتون میگم

اونم باز ممکنه منطقه ای ایرانسل بهتر باشه از مبین نت اینطو نیست

مودم هم شما ارایه دهنده رو مشخص کنید بعدا خرید کنید ! چون ممکنه مثلا به فرض ایرانسل سرعت خوبی داشته باشه منطقتون ولی خونتون انتن خوبی نده برای همین مودم بیرونی بهتره بگیرید تا داخلی!

سرویسهای پوینت تو پوینت شاتل همچین آش دهنسوزی هم نیست.. داشتم و جمع کردم.. به دلیل مشکلات و نویزهای فراوان و همراهی نشدن از سمت شرکت. چندین بار هم قرار بود یکی از آنتها که کاملا خالی بود رو کانالش رو تغییر بدن تا بررسی کنیم ببینیم درست میشه یا نه که در پایان با اینکه آنتن خالی داشتن انجام ندادن... شرکتهای دیگه مثل پتیاک خورشید نت تک نت رسپینا فناپ هم هستم و سرویسهای خوبی در کنار آسیاتک ارایه میکنن.. در ضمن شاتل قیمت سرویسهای وایرلس رو تغییر داده و حتی دیگه روی این بستر سرویس های ADSL رو ارایه نمیده تا هزینه بیشتری مشترک بکنه..