PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رفع مشکل time out بعد از چند دقیقه وصل بودن اینترنت

alirecoba2
08-09-2021, 13:01
سلام دوستان
من ADSL مخابرات دارم. حدود یک ماهی هست که هر وقت اینترنت رو وصل می‌کنم، بعد از یکی دو دقیقه شروع میکنه به تایم اوت دادن.
وقتی پینگ میگیرم نوسان داره و حتماً از هر ده‌ها حداقل ۵ تا تایم اوت هست.
بازی آنلاین نمیشه کرد. ویدئو درست نمیشه پخش کرد. عملاً بلا استفاده شده اینترنت. حتی نمیتونم آزمون آنلاین شرکت کنم.
پشتیبانی مخابرات هیچی حالیش نیست. میگه مودم رو ریستارت کن یا بذار روی حالت بریج درست میشه:puke:
پارامترهای کیفی خط هم نسبتاً خوبه.
همین پست رو ده بار رفرش کردم. وب سایت خارجی و داخلی هم نمیشناسه
به نظرتون مشکل از کجاست؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohsenP3000
08-09-2021, 18:07
سلام دوست عزیز

مشکل از مخابرات هست. یه کارشناس بخواید براتون می فرستن چک می کنن و دنبال اون هزینه ش هستن فقط.

ببینید من خودم برای استریم آنلاین و بازی مشکل داشتم ازشون شکایتم کردم در نهایت یکی از کارشناسان شون از مرکز زنگ زد گفت در نت مخابرات استریم و بازی آنلاین غیرقانونیه!!!! یه خانم خیلی عقده ای هم بود. در نهایت سرعت رو (که من 16 مگ خریده بودم) روی 2 مگ بستن که نویز هم کم تر بشه.

آخرش اون خط رو خالی کردم و از شرکت دیگه ای سرویس گرفتم الان روی 14 مگ هستم با کمترین نویز. بازی آنلاین و .... همه چی هم راحت هستم. از مخابرات برید.

alirecoba2
08-09-2021, 19:55
اصلاً‌ هیچی حالیشون نیست این پشتیبانی‌شون. هر چرت و پرت میگه مرتیکه. خدایا گیر کیا افتادیم توی این مملکت. من خطم روی فیبر هست مجبورم از مخابرات بگیرم. کارشناس هم تا بفرستن جون آدم در میاد.