PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : استعلام گواهینامه فنی و حرفه ای

FOURTH RETURN
29-08-2021, 08:15
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]فنس_حرفه_4bzu.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کد شناسایی را از کجا پیدا کنم دیگه؟؟؟

FOURTH RETURN
29-08-2021, 08:24
استعلام مدرک رو هم پولی کردن

mohsenP3000
29-08-2021, 09:44
استعلام مدرک رو هم پولی کردن

عجب داستانی شده به خدا....

واقعا تاسف بار هست.

یه زمانی فنی حرفه ای خیلی عالی بود، چطور انقدر افول کردن که برای مدرک هم پول می خوان.

تاسف به حال شون داداش. غصه نخور.

FOURTH RETURN
30-08-2021, 10:26
عجب داستانی شده به خدا....

واقعا تاسف بار هست.

یه زمانی فنی حرفه ای خیلی عالی بود، چطور انقدر افول کردن که برای مدرک هم پول می خوان.

تاسف به حال شون داداش. غصه نخور.

اره بشرفا جالبه برای گواهینامه هایی که چندین سال پیش هم گرفتم اگر بخوام ببینمشون دوباره برای هر کدوم باید 50 تومن بدم:puke: وارد صحفه شون هم که میشی عکس یه دختر گذاشتن داره میخنده و روی اعصابه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%87-%D9%81%D9%86%DB%8C-%D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87-%D8%A7%DB%8C.html

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ززززززززززززززززززززززززز _lkai.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohsenP3000
30-08-2021, 11:46
اره بشرفا جالبه برای گواهینامه هایی که چندین سال پیش هم گرفتم اگر بخوام ببینمشون دوباره برای هر کدوم باید 50 تومن بدم:puke: وارد صحفه شون هم که میشی عکس یه دختر گذاشتن داره میخنده و روی اعصابه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%87-%D9%81%D9%86%DB%8C-%D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87-%D8%A7%DB%8C.html

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ززززززززززززززززززززززززز _lkai.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این شماره رو که می گیرید دقیقه ای 4 تومن براتون می افته. من سر یه داستان دیگه (مدرک ارشد) بهشون زنگ زده بودم.

یه زمانی ترجمه مدارک شون یه هزینه درحد 5 هزار تومن داشت و مدرکش برای مهاجرت به استرالیا معتبر بود. سال های نه چندان دور مثلا حدود 95 یا 96. حالا برای خود مدرک هم 50 تومن می خوان:thumbsdow

حرفی ندارم برای گفتن. جز تاسف به حال شون که انقدر پست شدن.

FOURTH RETURN
09-04-2022, 14:58
این شماره رو که می گیرید دقیقه ای 4 تومن براتون می افته. من سر یه داستان دیگه (مدرک ارشد) بهشون زنگ زده بودم.

یه زمانی ترجمه مدارک شون یه هزینه درحد 5 هزار تومن داشت و مدرکش برای مهاجرت به استرالیا معتبر بود. سال های نه چندان دور مثلا حدود 95 یا 96. حالا برای خود مدرک هم 50 تومن می خوان:thumbsdow

حرفی ندارم برای گفتن. جز تاسف به حال شون که انقدر پست شدن.

یهودی تازه مسلمان هستن دیگه ذاتشون خسیس و چشم تنگ و خرابه همه جا نفوذ دارن و دروغ و کلاهبرداری را رواج میدن تا بنیان جامعه را به هم بدبین کن و بدون حمله نظامی کشور را اشغال کنن