PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین محصول با لایسنس مجانی کدومه؟

J4ck
29-08-2021, 06:40
دوستان برای کدوم محصول میشه بصورت غیرقانونی کد و لایسنس مجانی پیدا کرد؟
KasperSky داشتم نتونستم کد پیدا کنم الانم بیت دفندر دارم نتونستم پیدا کنم
همینجوری دارم 30 روز 30 روز همه انتی ویروس هارو تست میکنم ببینم برای کدومش میشه لایسنس پیدا کرد

mohsenP3000
29-08-2021, 09:42
دوستان برای کدوم محصول میشه بصورت غیرقانونی کد و لایسنس مجانی پیدا کرد؟
KasperSky داشتم نتونستم کد پیدا کنم الانم بیت دفندر دارم نتونستم پیدا کنم
همینجوری دارم 30 روز 30 روز همه انتی ویروس هارو تست میکنم ببینم برای کدومش میشه لایسنس پیدا کرد

دوست عزیز الان با مثلا 2 سال پیش اوضاع خیلی متفاوت شده. لایسنس رایگان که اصلا نیست. ولی مثلا در مورد کسپراسکی خود نماینده ایران یه طرح تو سایتش گذاشته بود که شما عضو می شدید و بعد یه لینک تبلیغاتی بهتون می داد به ازای هر هفت نفر عضوی که خرید انجام می دادن بهتون 6 ماه لایسنس می داد. برید ببینید طرحش هنوز هست یا نه.
یه چندتا هم آنتی ویروس هست که رو لپ تاپ ها داده می شه رایگان (مثل اویرا پرمیموم یا بیت دیفندر) که می تونید از مغازه ها با قیمت خیلی کم در حد 50 تومن تهیه کنید.
من رو سیستم خودم کسپراسکی کلود رایگان دارم. عالی هم هست.

J4ck
29-08-2021, 11:46
دوست عزیز الان با مثلا 2 سال پیش اوضاع خیلی متفاوت شده. لایسنس رایگان که اصلا نیست. ولی مثلا در مورد کسپراسکی خود نماینده ایران یه طرح تو سایتش گذاشته بود که شما عضو می شدید و بعد یه لینک تبلیغاتی بهتون می داد به ازای هر هفت نفر عضوی که خرید انجام می دادن بهتون 6 ماه لایسنس می داد. برید ببینید طرحش هنوز هست یا نه.
یه چندتا هم آنتی ویروس هست که رو لپ تاپ ها داده می شه رایگان (مثل اویرا پرمیموم یا بیت دیفندر) که می تونید از مغازه ها با قیمت خیلی کم در حد 50 تومن تهیه کنید.
من رو سیستم خودم کسپراسکی کلود رایگان دارم. عالی هم هست.

منظورم رایگان نبود، از این سریالهای غیر قانونی ها که همیشه استفاده میکردیم.
کسپراسکی کلود رایگان فقط انتی ویروسه پس فایروال چی؟
به نظرت کسپراسکی کلود رایگان + کمودو فایروال ترکیب خوبیه؟

mohsenP3000
29-08-2021, 12:10
منظورم رایگان نبود، از این سریالهای غیر قانونی ها که همیشه استفاده میکردیم.
کسپراسکی کلود رایگان فقط انتی ویروسه پس فایروال چی؟
به نظرت کسپراسکی کلود رایگان + کمودو فایروال ترکیب خوبیه؟
متوجه شدم.
کمودو خیلی خوبه فقط یه خورده رو مخ هست. ولی واقعا عالیه و بی نظیر.
شما اطلاعات کامل و جامعی دارید خودتون. من به همون کلود رضایت دادم واقعا برام کافی هست. هر ماه هم MBAM چک می کنم چیزی باشه پاک می کنم.