PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Fake یا درست؟!

italodance
28-06-2021, 20:12
یک ایمیل اشتباهی از یک فرد اسپم گرفتم که شامل متنی با عنوان ارسال btc به حسابی با اطلاعات ورودی بود ، بلافاصله (با ios) وارد شدم و پسورد را با موبایل جعلی عوض کردم ، حساب پر پوله و‌امکانه واریز به بانک هست،

سوال fake یا جعلی؟!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میتونم یک حساب خالی بدم.

Yamani47
30-06-2021, 05:42
دئ تا حالت بیشتر نداره

یا فیکه و اسمپ یعنی چی یعنی یه تله هست که این طعمه اون تله است................

که احتمال این خیلی بیشتره به نظر من 99.99% اینه

یا هم واقعا اشتباهی صورت گرفته ................و یه نفر اطلاعات حساب کیف پول دیجیتالشو اشتباهی برا شما ارسال کرده که این هم احتمالش 0 نیست ولی در حد 0.1% است به عقیده من و بل کمتر...............

ولی اگر این هم باشه دو تا حالت داره

که به اعتقادات شخصی شما مربوط میشه

مکنه کسی معتقد باشه که اگر پولی که برای خودش نیست رو بخوره مشکلی براش بوجود نمی اد............

که در اون صورت می تونه پول پیدا شده و باد آورده را بخوره و حالشو ببره......و کیف دنیا رو باهاش بکنه

ولی ممکن هم هست نه او نفرد پیدا کننده معتقد باشه که اگر ادم پلوی که برای خودش نیست رو بخوره عقوبت داره و باید تاوان پس بده............

که خب در اون صورت بهش دست نمی زنه...............

و ممکنه فرد یه لایه بالا تر هم باشه یا بگیم یه لایه عمیق تر باشه ذهنش و فکرش ..................و بدونه که اگر پولی رو پیدا کرد به طور اتفاقی اصلا فرضا کف زمین یا داخل یه کیف تو آشغال ها..........مثل این چیزهای که تو فیلم ها هست.........

بدونه که ..............اگر بهش دست بزنه و جا به جاش کنه................حتی بهش دس تبزنه و از جایی که بوده 1 میلیمتر جاشو تغییر بده..................بعدا مسئولیت پیدا کردن صاحابش هم گردنشه...........

یعنی اگر پول رو برداشت حتی دست هم بهش زد مثلا شمردش.....................مثلا رفت تو حساب دید این چقدره مقدارش و از کم و کیفش آگاه شد..............

حالا دیگه اگر بهش دست نزنه رای این که گرفتار عقوب بشه کفایت نمی کنه..................

یعنی حالا دیگه مسئولیتش فقط ( دست نزدن ) نیست..................

پیدا کردن صاحبش هم حالا دیگه جزو مسئولیت هاش است و اگر صاحبشو پیدا نکنه و به دست صاحبش هم نرسونه هم دچار عقوبت می شه............

منتهی خب باز به عقیده بنده احتمال اول یعنی فیک و جعلی وبدن و دام و تله بودن این ایمیل احتمالش 99.99% است کلا و اصلا کار به اهای اعتقادی نمی کشه............

اون هم کسی که تو یه حسابش بیش از هفده و نیم میلیارد پول باشه و تو حساب دوم اش هم بیش ازچهارده میلیارد بوده که یک هفته پیش نوشته برداشت کرده