PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبلیغات ناخواسته

red17
06-06-2021, 11:48
با سلام من برا اطمینان کروم از سایتهای وطنی گرفتم مثلا س ا فت نو.... بعد موقع باز کردن یه سایت مثل مثلا ترب یه کالا مشاهده میکنم بعد تو تموم سایتا اون کالا برام تبلیغ میشه اد بلوکر فعال کردم هر کاری فکر کردم درسته انجام دادم بازم خلاصی ندارم فکر کنم این یارو سایته که من هرچی کالا میبینم میاد تو سایتا برام تبلیغ میکنه بیا بخر اینا رو خود مرورگر کاشتن (مرورگر الوده ) حتی خود کرومم نمیتونه بد افزار رو پیدا کنه همچین میاد یه سایتو تبلغاتشو توش میزاره اصلا حس نمیکنی این تبلیغات مال خود سایت نیست فقط تکراری بودن تبلیغات لوش میده خواهشمندم راهنمای دارین بکنین

Geek1337
06-06-2021, 15:55
با سلام من برا اطمینان کروم از سایتهای وطنی گرفتم مثلا س ا فت نو.... بعد موقع باز کردن یه سایت مثل مثلا ترب یه کالا مشاهده میکنم بعد تو تموم سایتا اون کالا برام تبلیغ میشه اد بلوکر فعال کردم هر کاری فکر کردم درسته انجام دادم بازم خلاصی ندارم فکر کنم این یارو سایته که من هرچی کالا میبینم میاد تو سایتا برام تبلیغ میکنه بیا بخر اینا رو خود مرورگر کاشتن (مرورگر الوده ) حتی خود کرومم نمیتونه بد افزار رو پیدا کنه همچین میاد یه سایتو تبلغاتشو توش میزاره اصلا حس نمیکنی این تبلیغات مال خود سایت نیست فقط تکراری بودن تبلیغات لوش میده خواهشمندم راهنمای دارین بکنین
یعنی سایت وطنی اطمینانش از سایت رسمی بیشتره؟ :mellow:
کروم اینا نرم افزارهای بازمتن و/یا مجانی هستن. نیازی به نسخهء کرک شده نیست.

●●●FDR●●●
07-06-2021, 00:07

خوب ممکنه گوگل اد باشه. به اینصورت که از وبسایتهایی که بازدید میکنی اون وبسایتها توی کامپیوترت کوکی میزارن. بعدش که به وبسایتهای دیگه سر میزنی اگه اون وبسایتها از گوگل اد استفاده کنن تبلیغات مرتبط با اون کوکی ها توی یک فریم خاص نمایش داده میشه. فریمی که آدم تصور میکنه یه جور وصله ناجوره و به قیافه وبسایت نمیخوره .
گوگل اد جزو بد افزار حساب نمیشه. فقط یه نوع تبلیغات هوشمند و هدفمنده

اما اگه فکر میکنی بهرحال یه جور آلودگی هست با malwarebytes کامپیوترت رو چک کن.

●●●FDR●●●
07-06-2021, 00:14
در ضمن سایت ترب که گفتی دقیقا برای من هم همین تبلیغات رو تو وبسایتهای مختلف نمایش میداد. قبلا از یک گوی تزیینی توی ترب دیدن کرده بودم بعدش هر جا میرفتم تبلیغ مربوط به همین گوی نمایش داده میشد.