PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از تیپاکس چیجوری شکایت کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

radarz
22-05-2021, 20:41
سلام

از تیپاکس چطور میشه شکایت کرد ؟ داخل سامانه 195 نبود اسمش //// خودشون که پاسخگو نیستن ... مرسوله رو اشتباهی تحویل یکی دیگه دادن چ کنم :(((:blink:

Yamani47
23-05-2021, 10:21
باید متاسفانه برید خودتون پی گیری کنید و مرسوله رو بگیردی از شخصی که به اشتباه بهش تحویل دادن

بنده بار ها و بار ها با تیپاکسیها مسائلو مشکلاتی داشتیم شکایت و انی ها متاسفانه بی فایده است

فقط یک سوال برادر ؟ چجوری اشتباه تحویل دادن ؟

ایا شما ادرس و اسم و تلفن گیرنده رو روی بسته ننوشته بودین ؟

radarz
23-05-2021, 11:36
سلام

همه ادرس ها درست بوده ي سوتي دادن - انقدر پيگيري ميكنم تا تو سامانه 195 هم اين تيپاكس رو اضافه كنن :evil2::exclamati

MOHAMMAD_ASEMOONI
23-05-2021, 13:03
سلام

همه ادرس ها درست بوده ي سوتي دادن - انقدر پيگيري ميكنم تا تو سامانه 195 هم اين تيپاكس رو اضافه كنن :evil2::exclamati

سلام
◼️ به احتمال زیاد از طریق دفتر قضایی منطقه ی خودتون هم قابل شکایت و پیگیری هست .
البته بایستی مدارک محکمه پسند داشته باشید برای طرح شکایت و ادعای خسارت و غیره .
در مطالباتتون هزینه‌های دادرسی رو هم بنویسید تا وقتی حکم به نفعتون صادر شد هزینه‌های دادرسی رو هم از محکومٌ علیه پس بگیرید
کسی که حکم به نفعش صادر میشه هم اسمش محکم لَه هست .

◼️ در گوگل هم بنویسید روش شکایت از تیپاکس . شاید راه حل خوبی پیدا کنید .
=======================================
◼️ دوستان , به نفع شما هست که مطالب بنده ی مخلص رو بخونید و دنبال کنید چون هم کلی پول توش هست هم امنیت و ایمنی ، هم آسایش و آرامش ، هم دور شدن از بسیاری از خطرها و ضررهای دنیا و هم پایان و عاقبتِ خوش و خیر إن شاء الله ..
چند نمونه⬇️ : ( روی دکمه‌ی نمایش کلیک کنید )

میلیونها تومن صرفه جویی در هزینه های خودرو و هزینه‌های زندگی :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تجربه‌های رانندگی ( بسیار مهم )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]رانندگی

توصیه های مهم امنیتی:

قوانین و مقرراتِ گفتگو و تبادلِ نظر:

.
برنامه های مهم و کاربردی برای گوشیهای اندرویدی :
.
.
تاپیک جامع لوله‌کشی و پمپ آب و مخزن آب ( مشاوره و تعمیر و سرویس)
.
.

سرویس و نگهداری و تعمیر آبگرمکن دیواری

تاپیک جامع دستگاه تصفیه آب خانگی. (مشاوره، سرویس و تعمیر )
.

جسارتاً آموزش توبــهٔ واقعی
.

Yamani47
24-05-2021, 04:30
ببین داداش گلم..................شما انگار فکر می کنی داری تو سوییس و سوئد و نروژو ایسلند زندگی می کنی...........

اینجا برادر من ایرانه..................مهد دلیرانه..................من البته اسمشو گذاشتم مملکت سگ دونی ( بلا نسبت جمع و خانواده های محترمشون )

ما خودمون تو زندگیمون اینقدر بلا های مختلفسرمون امده که و حتما و 100% سر شما هم امده سر همه امده تو زندگیهاشون.............از انواع و اقسام مختلف.......

و باید یاد بگیرید که دنبال حق و حقانیت و دنبال پی گیری کردن حقتون رفتن در این مملکت = اتلاف وقت...........
متاسفانه.............و بد بختانه.............

تو این مملکت می دونی ما مردم .........حکم شکاری رو داریم که اگر به چنگ شکارچی بیافته.................دیگه نیم تونه از چنگالش رهایی پیدا کنه..........

حالا شکارچی کیه هر احد البشری که انسانیت و اخلاقو حقو ناحق و حالل و حرام سرش نمی شه.................اععم از خود حکومت تا.................بیا پایین تو خود مردم..........خیلی از مردم شریف و حرام زاده پرور

ما رو سال 91 یک دکتری پامونو عمل جراحی کرد که اصلا عمل جراحی نیاز نداشته و فقط برا گرفتن پولش مارو برد زیر تیغ جراحی و بعد هم اشتباه در امد و من تا سال 98 نمی تونستم حتی 5 دقیق سر پا بیاستم................

بعدا خیلیها به من مین چرا نمیری ازش شکایت کنی ؟؟؟؟

من هم پوز خند و لب خند و آقای فردوسی پور چرا نمی خند و ارباب خودم چرا نمی هندی و از این جور چیزها می کنم فقط.......................

و در جواب همیشهمی گم اخه اوشگول.................................

دکتر و نظام پزشکی و چمی دونم پزشی قانونی و....................انیها همه با هم رفیق اند....................این ها همه با هم هم پیاله اند و دست در یک کاسه و هم منفعت..................

من نوعیاین وسط چه قدرتی دارم اخه ؟؟؟؟

من خودم یاد گرفتم که ما فقط فققط بالید مراقب باشیم به دست کسی شکار نشیم..................و حقمون خورده نشه...................

یه عده کثیر الانتشاری هم از مردم.........هستند که تزو دکترین و رویه شون اینجوریه که :
میگن خب فلانی سر ما گلاه گذشت.............ما ه مبرا جبرانش سر بقیه کلاه می زاریم

فلانی به ما ظلم کرد................آ ماه م برا جبرانش سر بقیه....................

و بدین سان میشه که جامعه ایی بنا نهاده میشه که اصلو اساسش می شه حرام زاده بازی و حرام خواری از انواع و اقسام.....................

و این میشه که یهنفر که اهل این صحبت ها و داستان ها اگر نباشه..............دیگه نه جرعت میکنه کار کنه نه معامله کنه و نه هیچی چی سعی می کنه بیشتر در عزلت فرو بره............

خلایه ولش کن بحث در مورد تیپاکس بود ما یهو منحرفش کردیم چرت و پرت زیاد گفتیم............... شرمنده..............

فقط یادت باشه تیپکس باز بهترینشونه.................بنده از سال 84 تا الان با شرکت های مختلف برای ارسال بار کار می کردم.... ازپست گرفته تا بار بری های اتوبوسی ترمینال ها............ .......باز سر جمع و خرج در رفته و من حیث المجموع.................باز تیپاکس بهترینشونه................