PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه پورت بخصوصی در یک isp باز کنم؟

morteza-p30
03-05-2021, 22:54
سلام
من قبلا از طریق ای پی و پورت 443 به انتن های رادیو وایرلس یک isp دسترسی داشتم و لاگین میشدم جدیدا این پورت بسته شده و صفحه لاگین رادیو ان افراد نمیاره (ای پی و پورت با اسکن بدست میارم ) سوالم اینه چگونه این پورت 443 روی isp باز کنم؟ایا امکان پذیر هست ؟

morteza-p30
04-05-2021, 16:23
پورت 443 مثال بود .کسی نبود کمک کنه؟چگونه مثلا پورت 3532 روی isp باز کنیم؟

kenshikan
09-05-2021, 10:21
در اين مورد رفتار isp ها يکسان نيست و ممکنه براي دريافت هزينه بيشتر پورتها به سمت يوزر رو بسته باشند. با پورتهاي ديگه امتحان کنيد و اگه نشد دم شون رو ببينيد. وگرنه بايد روشهاي پيچيده تر و کانکنشن وارونه به کار ببريد.

morteza-p30
10-05-2021, 20:37
در اين مورد رفتار isp ها يکسان نيست و ممکنه براي دريافت هزينه بيشتر پورتها به سمت يوزر رو بسته باشند. با پورتهاي ديگه امتحان کنيد و اگه نشد دم شون رو ببينيد. وگرنه بايد روشهاي پيچيده تر و کانکنشن وارونه به کار ببريد.

سلام ممنونم دوست عزیز چون خودشون بستن باز نمیکنن میشه روشهای دیگه و یا کانکشن وارونه توضیح بدین چه جوری هست؟

kenshikan
10-05-2021, 22:37
سلام ممنونم دوست عزیز چون خودشون بستن باز نمیکنن میشه روشهای دیگه و یا کانکشن وارونه توضیح بدین چه جوری هست؟

از يه جايي توي ايران يه vps يا سرور رفاقتي با نشاني ثابت بگيريد و ساکس پراکسي يا چيز پي ان راه اندازي کنيد. سيستمي که مي خواهيد بهش وصل بشيد به اون vps کانکشن بزنه و يه پورت روي اون باز بشه. بعد شما به اين سيستم vps و اون پورت وصل شيد دايورت مي کنه به خونه يا محل کار مورد نظر

morteza-p30
14-05-2021, 00:05
از يه جايي توي ايران يه vps يا سرور رفاقتي با نشاني ثابت بگيريد و ساکس پراکسي يا چيز پي ان راه اندازي کنيد. سيستمي که مي خواهيد بهش وصل بشيد به اون vps کانکشن بزنه و يه پورت روي اون باز بشه. بعد شما به اين سيستم vps و اون پورت وصل شيد دايورت مي کنه به خونه يا محل کار مورد نظر

سلام ممنونم دوست عزیز اول یه vps رایگان میسازم بعد سایفون روشن میکنم و وارد vps میشوم حالا چگونه کانکشن بزنم و این قسمت نمیدونم باید چکار کنم اگر میشه ساده تر توضیح بدین چون مبتدی هستم

kenshikan
14-05-2021, 14:41
سلام ممنونم دوست عزیز اول یه vps رایگان میسازم بعد سایفون روشن میکنم و وارد vps میشوم حالا چگونه کانکشن بزنم و این قسمت نمیدونم باید چکار کنم اگر میشه ساده تر توضیح بدین چون مبتدی هستم

اون تيکه سايفون رو نگرفتم براي چي هست، ولي اين روشي که مي خوام بگم به اندازه کافي دنگ و فنگ داره، و دسترسي به vps با کمک قندشکن، دردسرش رو چند برابر مي کنه که احتمالا پياده سازيش کار شما نيست. پس بهتره vps تون مستقيم توسط سيستم خونه ديده بشه.

روي vps يه سرويس چيز پي ان راه اندازي کنيد. سپس از سيستم خونه بهش کانکشن چيز پي ان بزنيد و فايروال رو از روي اين کانشکن برداريد (يا دست کم اون پورت دلخواه رو درسيستم خونه روي اين کانکشن باز بذاريد)

سمت vps يه rule اضافه کنيد که پورت دلخواه رو روي اين کانکشن براي سيستم خونه دايورت کنه.

ريزه کاري پيکربندي ها به پلتفرم خونه و vps وابسته اس.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید