PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند سئوال ساده درباره اینستاگرام

afshin.npps
12-04-2021, 12:34
سلام دوستان
ممنون میشم به سئوالات زیر پاسخ بدید:
1.یک نفر در صفحه اینستاگرام خود مطلبی گذاشته که من با اینستاگرام وب می توانم اون رو ببینم اما با موبایل نه.علتش چیه؟ آیا اون مطلب حذف شده؟نوع مطلب از نوع IGTV است.
2.اگه کسی در صفحه اش مطلبی گذاشته باشه و فرد دومی کامنت گذاشته باشه و فرد سومی اون مطلب رو لایک کرده باشه آیا صاحب صفحه از این لایک مطلع میشه(در کامپیوتر و موبایل کردم که امتحان کردم مطلع نمی شه اما می خوام مطمئن بشم)
3.من می خوام لینک صفحه دیگری رو که دارم که مثلا به صورت jkhJ....بذارم چطور باید قرار بدم؟ و در کدام قسمت تنظمات؟
ممنونم

italodance
13-04-2021, 09:58
سلام والا من زیاد تو این شبکه ها نیستم، اما تو ایفون توییک هایی آمده که هر چی شما بخوای رو انجام میدهند بعنی تمامی موارد بالا که گفتید رو هم می کنند و‌اگر نخوابید نه

afshin.npps
13-04-2021, 10:56
کسی دیگه نظری نداره؟؟؟؟؟؟؟////

MMDFullHD
14-04-2021, 15:59
سلام دوستان
ممنون میشم به سئوالات زیر پاسخ بدید:
1.یک نفر در صفحه اینستاگرام خود مطلبی گذاشته که من با اینستاگرام وب می توانم اون رو ببینم اما با موبایل نه.علتش چیه؟ آیا اون مطلب حذف شده؟نوع مطلب از نوع IGTV است.
2.اگه کسی در صفحه اش مطلبی گذاشته باشه و فرد دومی کامنت گذاشته باشه و فرد سومی اون مطلب رو لایک کرده باشه آیا صاحب صفحه از این لایک مطلع میشه(در کامپیوتر و موبایل کردم که امتحان کردم مطلع نمی شه اما می خوام مطمئن بشم)
3.من می خوام لینک صفحه دیگری رو که دارم که مثلا به صورت @jkh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])J....بذارم چطور باید قرار بدم؟ و در کدام قسمت تنظمات؟
ممنونم

سوال یکتون : نه مربوط به باگ مشکلات خود اینستا هست سعی کنید اینستارو پاک کنید و دوباره با سنگ شکن نصب و وارد بشید بعضی وقت ها مورد بوده که دایرکت میاد ریکوئست نشون میده ولی چیزی تو اپ نیست با وب میری نشون میده ک دایرکت داشتید اینها مشکلات باگ های خود اینستاس

سوال دومتون بله متوجه میشه

سوال سوم هم میتونید بصورت لینک وارد bioکنید کافیست (ایدی رو به /instagram.com ) اضافه کنید یا بهتره از سایت هایی مثل zil.ink کوتاه میکنند استفاده کنید ایدی تلگرام یا یه سری مشخصات دیگ خواستید وارد کنید