PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید لپتاپ تا 20 میلیون تومان

mohamad_beauty
27-03-2021, 11:00
سلام دوستان عزیز و حرفه ایی:happy:
حدود 20 میلیون بودجه دارم حالا با یکی دو میلیون پایین و بالا
لطفا با توجه به ملاک هایی که میگیم حداقل چند لپتاپ با کیفیت بهم معرفی کنید
1. اول اینکه سرعت در ویندوز و نرم افزار های مختلف و ... برام خیلی مهم هست پس پردازنده مناسبی داشته باشه
2. خیلی کتاب الکترونیک میخونم شاید چند ساعت در روز پس صفحه نمایش فوق العاده که با کیفیت باشه و چشم رو اذیت نکنه
3. اپشن های به روز و پورت های ارتباطی به روز رو داشته باشه، چون خیلی دوست دارم وسیلم آپدیت باشه و آپشن های جدید تکنولوژی رو داشته باشه
4. همونطور که گفتم سرعت برام خیلی مهمه پس حتما ssd هم داشته باشه یا مثلا پورت m2 داشته باشه که بشه ارتقا داد
5.در مورد گرافیک ،بازی به هیچ وجه نمیکنم یعنی گرافیکش طوری باشه که در حدی باشه که به پردازش و کار در منو ها و نرم افزارها کمک کنه که لگ نداشته باشن و گرافیک برای گیم اصلا نمیخوام
پس خلاصش شد سرعت + کیفیت بالای صفحه نمایش+ اپشن ها و پورت های به روز منهای گرافیک

در ضمن دوستانی دارم کانادا هستند و میتونن برام بخرن یا پست کنن یا اگر شد با خودشون بیارن، اگر فرقی میکنه که از ایران بخرم یا کانادا اون رو هم راهنمایی کنید

radarz
28-03-2021, 14:52
منم باشم محصولات شركت لنوو رو ميگيرم كيفيت بهتري از ايسوس و ... دارن !! :goatee:
لپ تاپ 15 اینچی لنوو مدل Ideapad L3 - 15IML05 - NPA

mohamad_beauty
29-03-2021, 00:29
منم باشم محصولات شركت لنوو رو ميگيرم كيفيت بهتري از ايسوس و ... دارن !! :goatee:
لپ تاپ 15 اینچی لنوو مدل Ideapad L3 - 15IML05 - NPA

سلام دوست عزیز، ممنون بابت معرفی اما صفحه نمایش این مدل tft هست و نسبت به مدل هایی که ips هستند پایین تر هست، و با توجه به اینکه صفحه نمایش با کیفیت یکی از مهم ترین ملاک هام بود ترجیح میدم از صفحه با کیفیت ips استفاده کنم

mohamad_beauty
03-04-2021, 06:23
ممنون از راهنمایی دوستان
یه کم مدل ها رو دیدم لطفا در مدل پیشنهادی این مشخصات رو هم در نظر بگیرید
پردازنده ترجیحا I5 باشه
صفحه ips 14 اینچ یا ips 15 اینچ باشه و full hd به بالا باشه
پورت تاندربولت هم داشته باشه

ssinna
06-08-2021, 20:04
Aspire 3A315-57G-559W

مشخصات

حافظه رم: 8 گیگابایت رم DDR4
حافظه ذخیره سازی: 1 ترابایت HDD
پردازنده: Core i5 1035G1 به همراه 6 مگابایت حافظه Cache
کارت گرافیک: MX330 با 2گیگابایت Vram
صفحه نمایش: Full HD| 1920 x1080 مات

قیمتش حدود 16 میلیون و اینکه میتونی تا 500 گیگ SSD بندازی کارت گرافیکشم برای کارای سنگین مناسبه

fatemehchekin
05-01-2022, 12:56
لپ تاپ های لنوو یکی از بهترین برند های لپ تاپ در دنیاس که من خودم ده ساله از این برند استفاده می کنم. البته با تخفیف دیجی کالا موجود در تخفیف هات می تونید یه خرید لذت بخش داشته باشید.