PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل نوسان

محمد مهدی عادل
04-03-2021, 11:36
سلام من موقع تماشای تلوزیون اگر یک لامپ رو خاموش یا روشن کنم یک لحظه تصویر میره و دوباره تصوبر برمیگرده و دوباره ادامه فیلم رو میبینم بدون اینکه دستگاه ها خاموش بشه

Amir rza
05-03-2021, 09:46
سلام من موقع تماشای تلوزیون اگر یک لامپ رو خاموش یا روشن کنم یک لحظه تصویر میره و دوباره تصوبر برمیگرده و دوباره ادامه فیلم رو میبینم بدون اینکه دستگاه ها خاموش بشه
سلام.منم مشابه شما با مانیتور کامپیوتر مورد داشتم. مشکل از کابل HDMI بود با یه کابل با کیفیت عوض کردم درست شد.

محمد مهدی عادل
05-03-2021, 11:10
سلام.منم مشابه شما با مانیتور کامپیوتر مورد داشتم. مشکل از کابل HDMI بود با یه کابل با کیفیت عوض کردم درست شد.

من 2 تا hdmi با کیفیت دارم هر دو رو تست کردم و هردو مشکل داره

Amir rza
05-03-2021, 13:34
اگه واقعا از کابل مطمئنید میتونید یه مانتور یا تلویزیون دیگه به همون پریز برق وصل کنید و دوباره تست کنید.
ولی به نظرم بازم به کابل شک کنید چون واقعا به قیافه ظاهری و روکش طلا نیست! مطمئن ترین کابل کابلی است که همراه با مانیتور یا تلویزیون عرضه شده.

ساوه الکتریک
23-05-2021, 19:25
سلام بهتون پیشنهاد میکنم کالای برق ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مورد نظرتون رو چک کنید تا از سالم بودنش مطمئن و اسوده خاطر باشید. موفق باشید و امیدوارم براتون بتونه کاربردی و مفید باشه