PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سایت یا اپلیکیشنی برای واسط پرداخت آنلاین کالاها وجود داره؟

T_L_O_T_D
20-02-2021, 22:36
سلام
دوستان سایت یا اپی هست که واسط بین فروشنده و خریدار باشه و صرفا در بحث پرداخت وارد بشه نه در بحث بازاریابی؟ مثلا ایسام تقریبا همین کار رو انجام میده ولی اپ یا سایتی برای هر معامله ای که بشه در هر جا استفاده کرد چه طور؟ مثلا من یک کفش از یک فروشگاه اینستاگرامی بخواهم بخرم. اول پول رو بدم واسط زمانی کالا رو دریافت کردم سایت به خریدار پولش رو بپردازه

آیا اصلا قوانین بانکی اجازه یک همچین فعالیتی رو میده؟

mehdi_vsgh
21-02-2021, 07:39
سلام
دوستان سایت یا اپی هست که واسط بین فروشنده و خریدار باشه و صرفا در بحث پرداخت وارد بشه نه در بحث بازاریابی؟ مثلا ایسام تقریبا همین کار رو انجام میده ولی اپ یا سایتی برای هر معامله ای که بشه در هر جا استفاده کرد چه طور؟ مثلا من یک کفش از یک فروشگاه اینستاگرامی بخواهم بخرم. اول پول رو بدم واسط زمانی کالا رو دریافت کردم سایت به خریدار پولش رو بپردازه

سلام مثلا شیپور این قابلیت رو داره که خریدار بصورت انلاین خرید میکنه و فروشنده یه مدتی فرصت داره تا جنس رو تحویل بده در اینصورت پول از طریق شیپور به فروشنده تحویل داده میشه

paveej
21-02-2021, 14:50
سلام

سلام.یه سایت هست به اسم سپارکس.البته یه محدودیتهایی داره.مثلا با کمتر از 50 تومن نمبشه معامله کرد.کارمزدشم نسبت به ایسام کمتره.توی گوگل سپارکس رو جستجو کنی اولین سایتی که میاد همینه.
separex . ir

Sent using Android ForumReader app