PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از کجا بفهمیم تراکنش بیت کوین به کیف پول مقصد واریز شده؟

FOURTH RETURN
19-02-2021, 09:43
من برای بار اول به یک کیف پول مقصد بیت کوین واریز کردم حالا از کجا بفهمم به که کیف پول مقصد اون رو دریافت کرده؟

Stream
19-02-2021, 16:53
در یک بلاک اکسپلورر آدرس خودتون، مقصد یا ID تراکنش رو وارد کنید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

farzad444
19-02-2021, 20:31
بنظر شما تا چه زمانی روند ارز دیجیتال ها صعودی خواهد بود؟

FOURTH RETURN
20-02-2021, 18:45
در یک بلاک اکسپلورر آدرس خودتون، مقصد یا ID تراکنش رو وارد کنید:

نه منظورم این بود که وقتی وارد میشی هزار تا گزینه میاد چی به چیه

FOURTH RETURN
20-02-2021, 18:57
سلام بچه ها گفتم شما هم استفاده کنید با ثبت نام در یک صرافی آنلاین در ایران و خرید و فروش بیت کوین به راحتی میتونید درامد خوبی داشته باشید من امروز اولین سودم رو کردم
خیلی ساده هست باید مرتب چشمتون به قیمت بیت کوین باشه وقتی خوب قیمت رفت بالا موجودی بیت کوینتون رو تبدیل به ریال کنید و بعد صبر کنید قیمت که پایین رفت دوباره ریال رو تبدیل یه بیت کوین کنید منظورم بیت کوین بخرید و دوباره صبر کنید قیت بره بالا و بفروشید و...........روزی چند بار قیمت میره بالا و پایین هر چقدر موجودی بیت کوینتون بیشتر باشه سودتون هم بیشتره من با صرافی آنلاین نوبیتکس کار میکنم این ساده ترین و مطمعن ترین روش درامد مثل آب خوردن هست انجام بدید و لذتش رو ببرید
فقط سایت صرافی با هر بار فروش بیت کوین یه مقدار ناچیزی کارمزد کم میکنه که چیزی نیست
من چند روز پیش وارد سایت صرافی شدم قیمت بیت کوین 46000 دلار بود الان در این لحظه 56000 دلاره ببینید تو چند روز چقدر رفته روش هر چی زودتر وارد بازار بیت کوین بشید برد کردید
هر چی حرفه ای تر بشید و حدث بزنید کی بخرید و کی بفروشی سود بیشتری میتونید بکنید یه مدت که نگاهتون به قیمتها باشه راه میفتید

- - - Updated - - -

بنظر شما تا چه زمانی روند ارز دیجیتال ها صعودی خواهد بود؟
صد در صد دیگه ترمز بریده

mohsenP3000
20-02-2021, 22:35
سلام بچه ها گفتم شما هم استفاده کنید با ثبت نام در یک صرافی آنلاین در ایران و خرید و فروش بیت کوین به راحتی میتونید درامد خوبی داشته باشید من امروز اولین سودم رو کردم
خیلی ساده هست باید مرتب چشمتون به قیمت بیت کوین باشه وقتی خوب قیمت رفت بالا موجودی بیت کوینتون رو تبدیل به ریال کنید و بعد صبر کنید قیمت که پایین رفت دوباره ریال رو تبدیل یه بیت کوین کنید منظورم بیت کوین بخرید و دوباره صبر کنید قیت بره بالا و بفروشید و...........روزی چند بار قیمت میره بالا و پایین هر چقدر موجودی بیت کوینتون بیشتر باشه سودتون هم بیشتره من با صرافی آنلاین نوبیتکس کار میکنم این ساده ترین و مطمعن ترین روش درامد مثل آب خوردن هست انجام بدید و لذتش رو ببرید
فقط سایت صرافی با هر بار فروش بیت کوین یه مقدار ناچیزی کارمزد کم میکنه که چیزی نیست
من چند روز پیش وارد سایت صرافی شدم قیمت بیت کوین 46000 دلار بود الان در این لحظه 56000 دلاره ببینید تو چند روز چقدر رفته روش هر چی زودتر وارد بازار بیت کوین بشید برد کردید
هر چی حرفه ای تر بشید و حدث بزنید کی بخرید و کی بفروشی سود بیشتری میتونید بکنید یه مدت که نگاهتون به قیمتها باشه راه میفتید

- - - Updated - - -

صد در صد دیگه ترمز بریده

سلام و احترام - من هم می خوام وارد رمز ارز ها بشم و چون شغلم قطعات کامپیوتری هست حتی تهیه ماینر هم برام امکان پذیره. ممنون می شم که این صرافی رو به من هم معرفی کنید در خصوصی و اگر مایل بودید همکاری در این زمینه ها داشته باشیم. یکی از دوستان pool داره می تونیم در شبکه ایشون ارز استخراج کنیم.:»

FOURTH RETURN
18-05-2021, 11:16
سلام کسی میدونه تبدیل ارزها به هم در تراست ولت چطوریه؟

Sashi.God
15-11-2021, 21:43
من پاسخ خیلی از سوالاتمو از وبلاگ دیدکس پیدا کردم، به نظرم قبلش وارد سایت Didex بشی و بری تو وبلاگشون بهتر میتونی جوابت رو پیدا کنی