PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفآ کمک کنید

fashion_boy
04-10-2006, 15:09
با عرض سلام خدمت تمامی دوستان...یه مشکلی برام پیش اومده که ممنون میشم راهنماییم کنید:

من و دوستم کافی نت داریم.برای تمام سیستم ها هم user ها رو limited تعریف کردیم.اما ظاهرآ فایده نداره و بازم افراد میتونن رو سیستم ها نرم افزار نصب کنن و بالاخره بعد از یه مدت مجبور میشیم ویندوز رو عوض کنیم.یکی دیگه هم این که وقتی نگاه میکنم میبینم user ها تبدیل به admin شدند!!!
حالا سوالم اینه که آیا کاربرا با تبدیل user هاشون از limited به admin نرم افزار نصب میکنن؟(از چه راهی و راه مقابله با اون)...(فکر کنم همین باشه.آیا کسی میتونه این کار رو انجام بده؟!!!)
اگه هم بدون تغییر اکانت این کار رو میکنن چه جوری میشه از طریق ریجستری نصب نرم افزار رو غیر فعال کرد؟

پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

Sec Expert
04-10-2006, 16:59
با سلام
لطفا" بیشتر توضیح دهید تا دوستان راحتتر کمک کنند...مثلا"اینکه با چه برنامه ای بر سیستم ها نظارت می کنید؟ از چه برنام ای برا ایجاد محدودیت استفاده می کنید؟دسترسی به چه قسمت هایی را بسته اید؟registry ;را که بسته ایدrun را چه طور ؟اآیا mcse certified هستید......

fashion_boy
04-10-2006, 18:57
ما هیچ برنامه ای برای نظارت بر سیستم ها و کنترلشون نداریم.فقط یک خط پر سرعت و یک شبکه شامل چند سیستم.ویندوزامون هم دستکاری نشدند.هیچی...هیچی.ظاهرآ یه ترفندی برای ورود به سیستم پیدا کردن بعضی ها.اگه کسی میدونه لطفآ کمک کنه

metax
05-10-2006, 11:03
پس درواقع سیستمهاتون بازهستندوهرکاری میشه کرد.من هم قبلامشکل شماروداشتم.الان یه ساله که برنامه security adminstrator رو،روی سیستمهام نصب کردم.خداییش تواین یه ساله هیچ مشکلی نداشتم.فقط کافیه که درست تنظیماتتوانجام بدی.ضمنا ای برنامه توی همین سایت هم بگردی پیداش میکنی

fashion_boy
06-10-2006, 19:52
مرسی از راهنماییتون

Mehrshad2562
07-10-2006, 13:24
مشكلت بالاخره حل شد يا نه؟اگه حل نشد يه سر بزن به group polici اونجا ميتوني تنظيمات خاص خودت رو اعمال كني.

mohammad hamed
07-10-2006, 19:59
چند تا برنامه ي خوب بايد نصب كني.
با يوزر محدوديت خيلي خيلي كارا ميشه كرد