PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : استارت نشدن Group Policy

Juventus FC
22-01-2021, 22:22
سلام

دو هفته پیش مثل همیشه PC روشن کردم تا کارم و انجام بدم ولی دیدم اتفاقی برای ویندوز رخ داده اولش فکر کردم با یک سرچ ساده تو اینترنت میفهمم مشکل چیه و حلش میکنم ولی هرچی سرچ کردم و اجرا کردم نتیجه ای نگرفتم. وقتی سیستم روش میشه این پیغام در قسمت Notification Area ویندوز خیلی سریع نمایش داده میشود.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هرچی کار تو سایت های ایرانی و خارجی بود تست کردم نشد از دست بردن تو رجیستری گرفته تا ساخت اکانت جدید در ویندوز ولی این سرویس Group Policy به هیچ نحوی استارت نمیشه نه تو قسمت سرویس های ویندوز موسوم به Services میشه استارتش کرد نه با ساخت اکانت کاربری جدید ، ورود به تمام فایل های ویندوز هم غیرممکن چرا که هر بار ورود به کنترل پنل ویندوز خطا میدهد ورود به Computer ویندوز خطا میدهد هرکاری با سیستم بکنی ویندوز خطا میدهد من از طریق رجیستری میتونم برم فایل ها رو ببینم تغییر بدم یا ببینم چی کجاست کنترل پنل کاملا غیر قابل دسترسی شده و هر بار میخوای وارد بشی پیغام زیر رو میده.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من کل اینترنت زیر رو کردم سیستم رستور زدم خطا داد اجرا نشد Repair کردم با Safe Mode وارد شدم ولی به هیچ نتیجه ای نرسیدم از اونور اصلا دوست ندارم ویندوزم و عوض کنم چون وقت نصب کردن برنامه های قبلی رو ندارم بعلاوه اینکه ستاپ خیلی از برنامه ها رو هم ندارم اگر کسی راهی غیر این چیزایی که تو نت نوشته رو میدونه بهم بگه تست کنم ببینم درست میشه یا خیر مرسی

Juventus FC
25-01-2021, 22:30
کسی تا حالا یعنی به این مشکل برنخورده؟ هیچ راه حلی نیست؟