PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست معرفی نرم افزار ساده و کارآمد برای ساخت آلبوم عکس و بروشور و کاتالوگ

Переклад не
31-12-2020, 09:14
سلام
من دنبال نرم افزاری میگردم که عکس محور باشه یعنی بیشتر برای ساخت آلبوم باشه که بشه عکسهای زیادی رو با اندازه های مختلف بصورت خودکار چینش کنه و بشه مثله پاورپوینت متن و توضیحات هم اضافه کرد و به صورت pdf هم ذخیره کنه
ممنون میشم

Переклад не
03-01-2021, 07:34
نبود؟؟؟؟؟؟؟؟

بامدادنیکنفس
03-01-2021, 08:21
لازم نیست نرم افزار نصب کنی .

خیلی از این کارهایی رو که گفتی ، آنلاین میتونی انجام بدی
یعنی آدم های خیری هستند تو امریکا که همچین سایت هایی راه انداختن .

تبدیل فرمت عکس ، کمپرس ، واتر مارک و غیره و غیره ...

Переклад не
04-01-2021, 13:37
لازم نیست نرم افزار نصب کنی .

خیلی از این کارهایی رو که گفتی ، آنلاین میتونی انجام بدی
یعنی آدم های خیری هستند تو امریکا که همچین سایت هایی راه انداختن .

تبدیل فرمت عکس ، کمپرس ، واتر مارک و غیره و غیره ...

بله میدونم . اما اونها مد نظرم نیستند . برنامه ای شبیه پاورپوینت میخوام که خیلی حرفه ای تر این کار رو بکنه . مثلا پاور پوینت روی عکس های زیاد مانور نمیده . من نرم افزاری میخوام که ماژول های مختلفی برای کنار هم قرار دادن عکسها داشته باشه و بشه اونها رو ویرایش هم کرد و متن و اشکال هم درج کرد . مثله برنامه ی پیشفرض پرینتر های رنگی اچ پی که متاسفانه توقف نشر شده و همه ی نسخه هاش از کار افتادن

بامدادنیکنفس
04-01-2021, 14:31
بله میدونم . اما اونها مد نظرم نیستند . برنامه ای شبیه پاورپوینت میخوام که خیلی حرفه ای تر این کار رو بکنه . مثلا پاور پوینت روی عکس های زیاد مانور نمیده . من نرم افزاری میخوام که ماژول های مختلفی برای کنار هم قرار دادن عکسها داشته باشه و بشه اونها رو ویرایش هم کرد و متن و اشکال هم درج کرد . مثله برنامه ی پیشفرض پرینتر های رنگی اچ پی که متاسفانه توقف نشر شده و همه ی نسخه هاش از کار افتادن

پاور پوینت آفیس 365 هم امتحان کردی ؟
شاید از پاور پوینت نرم افزار میلی هکی بهتر باشه و فرق بندازه ..