PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا اینترنتم رایگان شده؟!

mehrabooni
21-12-2020, 16:20
سلام. شیش ماه از اتمام سرویس پارس آنلاینم میگذره، مودم رو که دوباره به برق زدم دیدم اینترنت دارم و هرچقدر دانلود کردم هم تموم نمیشه و تو پنل پارس آنلاین هم وضعیت خطمو نوشته جمع آوری شده دیگه هیچ چیز اضافی ای نشون نمیده

علتش چیه؟
تاحالا کسی همچین تجربه ای داشته؟

italodance
21-12-2020, 17:49
حتما از خانواده شهدا و جانبازان و آقازاده و اینهایی :دی

mehrabooni
21-12-2020, 18:08
جدا از شوخی این دزدیه دیگه قبول داری؟

یا یک مو کندن از خرس هم غنیمته!

italodance
21-12-2020, 18:10
جدا از شوخی این دزدیه دیگه قبول داری؟

یا یک مو کندن از خرس هم غنیمته!

داشته باشش و قبض رو چک کن که دردسر نشه

alidorost
21-12-2020, 18:53
سلام. شیش ماه از اتمام سرویس پارس آنلاینم میگذره، مودم رو که دوباره به برق زدم دیدم اینترنت دارم و هرچقدر دانلود کردم هم تموم نمیشه و تو پنل پارس آنلاین هم وضعیت خطمو نوشته جمع آوری شده دیگه هیچ چیز اضافی ای نشون نمیده

علتش چیه؟
عزیز استفاده از این اینترنت که رو خطتت مونده موجب ضمانته و شما بابت استفاده ات مدیونی
دزدی حساب میشه

زنگ بزن بگو این طوره و استفاده هم نکنید:»

I Walk Alone
21-12-2020, 19:55
BAND OF BROTHERS 3/10 :thumbsdow

pipo4713
21-12-2020, 21:12
شما اعلام کردین که سرویس رو جمع آوری کنن. حالا تحت هر شرایطی روی خط هستش.. هیچ مشکلی نداره و مدیون نیستی.. اون زمانها که سرویس سرعتش کم میشده و یا قطع میشده خواستن الان برات جبران کنن. پس نوش جونت مصرف کن... این در و اون در هم نزن.. یه باگی داره.. بذار اگر برای کسی هم اینطوری بود استفاده کنه..

alidorost
21-12-2020, 21:19
شما اعلام کردین که سرویس رو جمع آوری کنن. حالا تحت هر شرایطی روی خط هستش.. هیچ مشکلی نداره و مدیون نیستی.. اون زمانها که سرویس سرعتش کم میشده و یا قطع میشده خواستن الان برات جبران کنن. پس نوش جونت مصرف کن... این در و اون در هم نزن.. یه باگی داره.. بذار اگر برای کسی هم اینطوری بود استفاده کنه..

فکر میکنم کسی که ذره ای «انسان» باشه و «کثیف» نباشه از منطق جنابعالی برائت کنه و دور باشه

مدام ملتی که دم از انسانیت میزنه ولی حیوون درونش از صد گاو حریص تره

mehrabooni
21-12-2020, 21:52
فکر میکنم کسی که ذره ای «انسان» باشه و «کثیف» نباشه از منطق جنابعالی برائت کنه و دور باشه

مدام ملتی که دم از انسانیت میزنه ولی حیوون درونش از صد گاو حریص تره

اگر پدر مادرتون شما رو درست تربیت کرده بودن، الان ملت رو "کثیف" و "حیوون" و "گاو" خطاب نمیکردید! اون دوستمون هم میتونه به شما توهین کنه اما مطمئنم هم شعور داره هم شخصیت داره که با مزدور های جیره خور ساندیسی یا کارمندای اون آی اس پی مذکور دهن به دهن نشه چون اکثریت مردم که خونشون توی شیشه شده با اقلیت امثال شما متفاوت فکرمیکنن
:»حرف دوستان منطقی هست و هر آدم فهیمی بیاد نوشته های عزیزان رو بخونه باهاشون موافقه:» چون این وضعیت سرویسم به تلافی تموم اون روزایی هست که خطم نویز نداشت اما سرعت سرویسم پایین تر از حد تعیین شده بود یا به تلافی تموم اون حجم هایی هست که دزدیدن و گفتن یکی دیگه استفاده کرده اما درصورتی که مودمم اصلا وای فای نداشت و سیستمم هم برنامه ای برای مدیریت دیتا داشت که مو رو از ماست میکشید و دقیقا مشخص بود چه برنامه ای مثل آپدیت ویندوز چقدر از اینترنت استفاده کرده . یا به تلافی تموم اون روزایی که پینگ فضایی بالا بود ، یا اون روزایی که سرویسم پکت لاس وحشتناک داشت که مطمئن بودم مشکل از DSLAM در اتاق MDF هست اما اونا زیر بار نمیرفتن و اگر بخوام میتونم هزاران دلیل دیگه بیارم

شما رو IGNORE & BLOCK میکنمت تا نه کوت هات رو دیگه ببینم نه پیامات

mohsenP3000
21-12-2020, 23:08

علتش چیه؟
سلام

پورت شما به درخواست خود پارس آنلاین از مخابرات حذف نشده و هزینه ش احتمالا روی قبض میاد. چنین شرایطی رو من با داتک داشتم که بعد از جمع آوری سرویس هزینه ماهانه ش روی قبض میومد و خیلی هم گرون تر بود.

بعدا رفتم مخابرات دخواست دادم و بعد خودشون با داتک هماهنگ و پورت رو بستن تا هزینه نت آزاد نیاد.

alidorost
22-12-2020, 01:12
اگر پدر مادرتون شما رو درست تربیت کرده بودن، الان ملت رو "کثیف" و "حیوون" و "گاو" خطاب نمیکردید! اون دوستمون هم میتونه به شما توهین کنه اما مطمئنم هم شعور داره هم شخصیت داره که با مزدور های جیره خور ساندیسی یا کارمندای اون آی اس پی مذکور دهن به دهن نشه چون اکثریت مردم که خونشون توی شیشه شده با اقلیت امثال شما متفاوت فکرمیکنن
:»حرف دوستان منطقی هست و هر آدم فهیمی بیاد نوشته های عزیزان رو بخونه باهاشون موافقه:» چون این وضعیت سرویسم به تلافی تموم اون روزایی هست که خطم نویز نداشت اما سرعت سرویسم پایین تر از حد تعیین شده بود یا به تلافی تموم اون حجم هایی هست که دزدیدن و گفتن یکی دیگه استفاده کرده اما درصورتی که مودمم اصلا وای فای نداشت و سیستمم هم برنامه ای برای مدیریت دیتا داشت که مو رو از ماست میکشید و دقیقا مشخص بود چه برنامه ای مثل آپدیت ویندوز چقدر از اینترنت استفاده کرده . یا به تلافی تموم اون روزایی که پینگ فضایی بالا بود ، یا اون روزایی که سرویسم پکت لاس وحشتناک داشت که مطمئن بودم مشکل از DSLAM در اتاق MDF هست اما اونا زیر بار نمیرفتن و اگر بخوام میتونم هزاران دلیل دیگه بیارم

شما رو IGNORE & BLOCK میکنمت تا نه کوت هات رو دیگه ببینم نه پیامات

وای شما حیوانات چقدر بامزه هستید همون بهتر که بلاک کردی

هر کسی هم مالش رو دزدیدید یا خدماتشو مفت استفاده کردید میشه ساندیسی

franchescaolsonEqP
22-12-2020, 12:19
حس زرنگ بودن بهت دست نده بزنی 60 70 گیگ دانلود کنی!!:n15: اونا از من و تو زرنگ ترن بعدا تا قرون آخرشو ازت میگیرن:n10:

تا همین جا که دانلود کردی دست نگه دار ببین قبض این ماه چند میاد. اگه حساب نشد:devil: با فاصله زمانی از اینترنت استفاده کن که احتمال تشخیصت کمتر بشه ولی اگه بفهمن فک کنم میتونن شکایت کنن چون از نظر قانونی یه جور دزدی به حساب میاد مثل برق دزدی:n41: که بعید میدونم واسه یه نفر بخوان شکایت کنن نهایتا با چنتا تلفن حل میشه.:n09:

Amir1234646
22-12-2020, 12:44
حس زرنگ بودن بهت دست نده بزنی 60 70 گیگ دانلود کنی!!:n15: اونا از من و تو زرنگ ترن بعدا تا قرون آخرشو ازت میگیرن:n10:

تا همین جا که دانلود کردی دست نگه دار ببین قبض این ماه چند میاد. اگه حساب نشد:devil: با فاصله زمانی از اینترنت استفاده کن که احتمال تشخیصت کمتر بشه ولی اگه بفهمن فک کنم میتونن شکایت کنن چون از نظر قانونی یه جور دزدی به حساب میاد مثل برق دزدی:n41: که بعید میدونم واسه یه نفر بخوان شکایت کنن نهایتا با چنتا تلفن حل میشه.:n09:

اینترنت مخابرات نیست که بخواد روی قبض تلفن بیاد، پارس آنلاینه!

Amir1234646
22-12-2020, 13:03

علتش چیه؟

به نظرم اگه میخوایید بعدا از شرکت دیگه ای اینترنت بگیرید و اینا هم خط رو تخلیه نکرده باشن، مجبور میشید پیگیری کنید تا کامل تخلیه کنن، اون وقت ممکنه متوجه بشن و تخلیه نکنن و یه جورایی دردسر بشه براتون.
وقتی درخواست جمع آوری میدید، توی سامانه شاهکار تخلیه رو ثبت میکنن که خط آزاد بشه و میتونید از جای دیگه اینترنت بگیرید. ولی تخلیه فیزیکی رو معمولا دیرتر انجام میدن، وقتی به صورت فیزیکی هم تخلیه میکنن که یا پورت خالی نداشته باشن یا شما بخوایید از شرکت دیگه بگیرید. حالا خط از طرف مخابرات به صورت فیزیکی تخلیه نشده و این وسط شاید یه باگی داشتن که هنوز به نت دسترسی دارید.
میتونید از مخابرات بپرسید میگن خط رانژه هست یا نه. اگه در سامانه شاهکار تخلیه رو ثبت کرده باشن و بگن خط رانژه هیچ شرکتی نیست که هیچی، ولی اگه بگن هنوز رانژه پارس آنلاینه باز باید پیگیری کنید از پارس که تخلیه کنه و اون موقع ممکنه متوجه استفاده رایگان شما بشن.