PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : WhatsAPP

باغبون
19-12-2020, 18:00
سلام دوستان
من یه سوال در مورد واتس آپ دارم اما نمیدونستم کجا بپرسم، بخاطر همین اینجا مطرحش کردم.
Status یا وضعیت واتس آپ رو گاها من برای بعضی افراد می بندم و دوباره باز می کنم میخوام بدونم طرف میفهمه من اینکارو انجام میدم؟ چون تا جائی که میدونم خودش واتس آپ اصلی چنین اجازه ای نمیده که طرف بفهمه اما نرم افزار دیگه ای هست که طرف نصب داشته باشه و متوجه این کارم بشه؟

champion saleh
20-12-2020, 14:32
سلام دوستان
من یه سوال در مورد واتس آپ دارم اما نمیدونستم کجا بپرسم، بخاطر همین اینجا مطرحش کردم.
Status یا وضعیت واتس آپ رو گاها من برای بعضی افراد می بندم و دوباره باز می کنم میخوام بدونم طرف میفهمه من اینکارو انجام میدم؟ چون تا جائی که میدونم خودش واتس آپ اصلی چنین اجازه ای نمیده که طرف بفهمه اما نرم افزار دیگه ای هست که طرف نصب داشته باشه و متوجه این کارم بشه؟

درود

خیر.تا الان که تقریبا همچنین چیزی وجود نداره.

اما ممکنه در اینده برنامه ای با این محوریت بیاد

و اینکه ممکنه الان هم باشه ولی ناشناخته باشه

مثل خیلی از اَپ هایی که ساخته شده ولی در محدوده

شهر یا کشوری استفاده میشه و در محدوده جهانی شناخته شده نیست.

پس فعلا با خیال راحت ادامه بدید:D

موفق باشید.:headphone

italodance
28-01-2021, 20:47
بله برای نسخه iOS هکش آمده و شما با نصب توییک ذیل دقیقا این کار رو میتونید انجام بدید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

msm1365
12-03-2021, 05:06
فهمیدن که میفهمه. اما میخواستم بگم واتز اپ درسته...

باغبون
06-08-2021, 11:33
بله برای نسخه iOS هکش آمده و شما با نصب توییک ذیل دقیقا این کار رو میتونید انجام بدید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یعنی این نصب بشه متوجه میشیم چه کسایی وضعیتشون رو برامون بستن و یا باز کردن؟ ممنونم

italodance
06-08-2021, 19:48
یعنی این نصب بشه متوجه میشیم چه کسایی وضعیتشون رو برامون بستن و یا باز کردن؟ ممنونم

بله همه چی میشه

donyayedigital
11-01-2022, 12:02
از استور نصاب هم میتونید استفاده کنید استور خوبی هست برای IOS