PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تلوزیون سونی براویا

kjam3591
02-12-2020, 20:25
سلام بچه ها من یه تلوزیون سونی براویا دارم با توجه به HDشدن شبکه ها من جستجو که میزنم شبکه اچ دی من فقط صدا داره و تصویر سیاه هست قبلا شبکه مستنداچ رو رو نشون میداد بنظرم الان نشون نمیده اچ دی رو بروز رسانی هم کردم بازم نشد اگه کسی اصلاعاتی داره درباه این مشکل لطفا راهنمایی کنه تشکر

mojt90
02-12-2020, 21:36
سلام بچه ها من یه تلوزیون سونی براویا دارم با توجه به HDشدن شبکه ها من جستجو که میزنم شبکه اچ دی من فقط صدا داره و تصویر سیاه هست قبلا شبکه مستنداچ رو رو نشون میداد بنظرم الان نشون نمیده اچ دی رو بروز رسانی هم کردم بازم نشد اگه کسی اصلاعاتی داره درباه این مشکل لطفا راهنمایی کنه تشکر

سلام دوست من :»

اینجا براتون توضیح دادم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) . این مشکل برای همه گیرنده های دیجیتال و تلویزیون های سونی ال جی و سامسونگ هست .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mrkv2000
30-01-2021, 12:06
درود بر شما ،من سونی براویا مدل kdl-55815b دارم مطالب شما را هم خوندم شبکه های hd صدا داره ولی تصویر novideo می زنه سوال من اینه که با آپدیت تی وی اگر بشه اپدیت کرد ممکنه تصویر پخش بشه تلویزیون من مدل اروپایی هست و زبان فارسی را پشتیبانی نمی کنه فقط کشورهای اروپایی .ممنون